1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Adanadayım Menü Fiyatları

Adanadayım Menü Fiyatları
Adanadayım 2022 Güncel Menü Fiyatları
1

Adanadayım Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Adanadayım Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Adanadayım Menü Fiyatları, Güncel Adanadayım Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Adanadayım Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Adanadayım Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Adanadayım Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Adanadayım Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Adanadayım Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Adanadayım Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Adanadayım Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Adanadayım Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Adanadayım Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Adanadayım Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Adanadayım Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Adanadayım Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Adanadayım Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Adanadayım Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Adanadayım Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Adanadayım Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Adanadayım Menü

Ürünlerimize güveniyoruz çünkü topraktan sofranıza kadar olan yolculuklarının her aşamasında Adanayım kalitesi ile işlenmekteler. Etimizi, buğdayımızı ve sebzelerimizi kendi çiftliğimizden elde ediyoruz. Kısacası “kendimiz ne yemek istiyorsak, sofralara onu servis ediyoruz”. “Organik üretim koşulları ile ede ettiğimiz ürünlerimizin mevsiminde ve hijyenik olmasına ekstra özen gösteriyoruz. Kendi çiftliğimizde, standartlarımıza uygun olarak ürettiğimiz hayvanlarımızın etleri ile sofralarınızı donatıyoruz.” ALİ ÇAGLAYAN – CAN ÇAGLAYAN

ADANA KEBAP Pişerken ara sıra ızgaranın üzerinden alınıp yağı alınır. Bu yapılmazsa yağ ateşe damlar ve alevlenmeye sebep olur. Bunun gibi bir çok ayrıntı vardır. Gerçek bir Adana Kebabının tadına varmak isterseniz işi bilen bir ustanın elinden çıkmış olması gerektiğine dikkat edin.

LAHMACUN & KIYMALI PIDE Lahmacunumuz ve Kıymalı Pidemiz dahil tüm fırın ürünlerimizi kendi taş fırınımızda özenle pişiriyoruz. Buğdayı kendimiz öğütüyoruz ve yalnızca kendi semiz hayvanlarımızın etlerini kullanıyoruz.

ADANA KEBABIN YAPILISINDAN BIR KESIT

Dediğimiz gibi ürünlerimizi kendimiz üretiyor, hayvanlarımızı kendi çiftliğimizde  besliyor ve leziz yemeklerimizi sofranıza konuk ediyoruz.

Adanadayim Menü Fiyat
Adanadayim Menü Fiyat

Adanadayım Menü Fiyatları

Mercimek Çorbası 6 TL

Adana Kebap 17 TL

Urfa Kebap 17 TL

Beyti Kebap 25 TL

Patlıcanlı Kebap 20 TL

Tavuk Şiş 17 TL

Tavuk Kanat 17 TL

Kuzu Şiş 21 TL

Çöp Şiş 17 TL

Ciğer Şiş 17 TL

Urfa Dürüm 10 TL

Adana Dürüm 10 TL

Beyti Dürüm 15 TL

Ciğer Şiş Dürüm 10 TL

Kuzu Şiş Dürüm 10 TL

Tavuk Şiş Dürüm 10 TL

Katmer 10 TL

Kutu İçecekler 3 TL

Ayran 3 TL

Şalgam 3 TL

Su 1 TL

Soda 1 TL

 

 

Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları

Adanadayım Web Sitesi

ADRES

Çağlayan, Barınaklar Blv. NO:46/A, 07230 Muratpaşa/Antalya

İLETİŞİM

®Phone : +90 242 323 0101
               +90 242 328 0101

ÇALIŞMA SAATLERİ

MON-FRI 09:00 – 23.00

SAT-SUN 10:00 – 23.00

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir