1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları

Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları
Rcs Cafe Restaurant 2022 menü
0

Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Recis Cafe Restaurant Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları, Güncel Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Recis Cafe Restaurant Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Recis Cafe Restaurant Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Recis Cafe Restaurant Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Recis Cafe Restaurant Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Recis Cafe Restaurant Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Recis Cafe Restaurant Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Recis Cafe Restaurant Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Recis Cafe Restaurant Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Recis Cafe Restaurant Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Recis Cafe Restaurant Menü

1999 yılında Bostanli 2003 yılından itibaren de Bornova da faaliyete gecen RCS CAFÉ lerimiz Izmir’de Café kültürünü yerleştiren ve bölgeye hareket kazandıran sektöründe öncü bir firma olmuştur.16 yıldır Dünya Mutfaklarından oluşturulmus zengin menüsü, hızlı servisi, sıcak ortamı ve uygun fiyatları ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Artık bir klasik haline gelen her Pazar saat 10:00 – 14:00 arası düzenlediğimiz Brunchlarımızda 45 değişik tat acık büfe olarak sunulmaktadır.Cafemizde yaşayacagınız pazar keyfinin tadina doyamıyacaksınız. 1999 yılından beri gerek sunduğu lezzetlerin ceşidi, gerek ürünlerinin kalitesi olsun güleryüzlü ve hızlı hizmeti ile tüm Izmirli lerin beğenisini kazanan RCS CAFÉ’lerimizde, herkes kendine uygun bir tat bulabilmektedir.

Cafemizde sunduğumuz tüm lezzetlerimizi dilerseniz hızlı servisimiz ile paket olarak evinize veya isyerlerinizede isteyebilirsiniz.

Günün her saatinde, sıkıcı bir iş gününün ortasinda öğle yemeklerinde, öğleden sonraları hafif bir içecekle ya da akşamları arkadaşlarınızla ve eşinizle yiyeceğiniz renkli bir akşam yemeği ile günün her saatinde sizlerleyiz.

Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları
Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları

Recis Cafe Restaurant Menü Fiyatları

Aperatifler 10 – 21 TL
Salatalar 17,5 – 29 TL
Baget Sandviçler 20 – 25
Tost Ekmeğinde Sandviçler 14,5 – 17 TL
Krepler 19 – 21 TL
Burgerler 20 – 22 TL
Wrapler 19 – 25 TL
Lavaş Pizzalar 16,50 – 19 TL
Pizzalar 19 – 27 TL
Taze Dolgu Makarnalar 21 TL
Fırın Makarnalar 17 – 21 TL
Makarnalar 17 – 25 TL
Tavuk Yemekleri 22 – 26 TL
Et Yemekleri 24 – 47 TL
Pastalar 10 – 11 TL

Ora Lahmacun Menü Fiyatları

Recis Cafe Restaurant Web Sitesi

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir