1. Anasayfa
 2. Oyun

Adeks Fiyat Listesi

Adeks Fiyat Listesi
Adeks Güncel Fiyat Liste
2

Adesk Güncel Fiyat Litesi

1998 yılından beri oyunculara ve eSporculara hizmet veren Adeks, konum olarak Avrupa yakasının en işlek yerlerinden Beşiktaş’ta Barbaros Bulvarı üzerinde bulunuyor. Adeks, geçen 19 yılda düzenlediği turnuvalar ve etkinliklerle İstanbul’un ötesine ulaşarak Türkiye’de oyuncuların gitmek istediği, diğer internet kafelerin ise örnek aldığı noktada gelişerek yoluna devam ediyor. Özellikle sürekli yenilenen bilgisayar sistemleriyle, müşterilerine en güncel oyunları dahi yüksek performansta oynatma imkanı sunan Adeks, müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, uzman kadrosu ile teknoloji severlerin en uğrak noktalarından biri olmayı başarmıştır.

Oyun, donanım ve ekipman firmaları ile birlikte düzenlediğimiz turnuva, altyapı ve pazarlama çalışmalarını her geçen yıl iyileştirerek Türkiye’de oyun sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri haline geldik. 2 katlı, 150 bilgisayarlı ve zengin yemek menüsüyle Beşiktaş’ın vazgeçilmez mekanlarından biri haline gelen Adeks, müşteri portföyü ve popülerliği bir arada tutmayı başararak oyunculara sunduğu hizmetlere yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Adeks Güncel Fiyat Listesi
Adeks Güncel Fiyat Listesi

 

Bilgisayar Alanları ve fiyatları:

Adeks 2021 güncel fiyat
Adeks 2022 güncel fiyat

Silver Gaming: 6₺

Gold Gaming: 7,50₺

Platinum Gaming: 8,50₺

Platinum Plus Gaming: 9₺

Elite Gaming: 14₺

Stream Render: 18₺

(Fiyatlar saatlik ücrettir)

 

En çok övülen konu: İNTERNET HIZI!

Adeks, Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek gerçek fiber simetrik 1Gbps internet hızını sunan internet kafe oldu. Uzun yıllardır oyuncularımıza ve tüm müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri geliştirmek ve sektöre öncülük etme noktasında çalışmalarımız sürekli olarak devam ediyor. Grid Telekom ve ASUS Network ile yaptığımız anlaşma sayesinde kafemize çekilen özel Fiber altyapı ve üst düzey network bileşenlerini kullanarak teoride 1Gbps olan internetimizi kafemizdeki bilgisayarlardan 947Mb/s download, 973Mb/s upload hızı ile aktif olarak kullandırmayı başardık. Aşağıda yaptığımız testin videosunu görebilirsiniz.

 

 

Yerel ağımızda yaptığımız geliştirmeler ile sağladığımız bu performans ile sadece internet kafeler arasında değil, tüm Türkiye’nin %99’undan daha hızlı internet erişimi sunar durumdayız. Bu altyapı değişikliğimiz ile birlikte sadece oyuncularımıza büyük imkanlar sunmakla kalmıyor, yapım şirketleri, üniversiteler ve büyük dosyaları internete yüklemek isteyen herkese hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz.

Aslında bu hızı sunma çabamız 1 senedir devam eden bir süreç, gerekli altyapı çalışmasının tamamlanması, internet hizmetinin kafemize kadar getirilmesi bu hızı kullanabilmek için yeterli olmuyor. İnternet hizmeti ulaştıktan sonra bunun kafe içinde değişen yoğunluklara, anlık yüklenmelere ve müşteriler arası dengeli şekilde sunulabilmesi işin daha zor olan kısmı. Burada çok sayıda modeli inceledikten sonra kafe için kullandığımız network ekipmanlarından en önemlisi ASUS DSL-AC68U oldu. Bu router modem cihazın bize en büyük kolaylık sağlayan özelliği kablosuz ve kablolu ağlar için birbirinden bağımsız iki işlemci barındırıyor olması. Bu sayede kablolu ağımızdaki yüklenmeler ile kablosuz ağımız birbirini etkilemiyor, bu sayede etkinlik veya turnuva yaptığımız günlerde kolay bir yönetim sağlayabiliyoruz.

Adeks olarak 1998’den beri tüm müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışmalarımız sürüyor ve sürmeye devam edecek. Teknik ekibimiz, restoran kalitesinde çalışan mutfak bölümümüz ve ekipman satışı yaptığımız store bölümü ve yeni internet bağlantımız ile Adeks, bir internet kafeden daha fazlası.

BURAYA TIKLAYARAK ADEKS WEB SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 6 Mart 2021

  Adeks çocukluğumuzun gençliğimizin bu gidişle yaşlılığımızın da mekanı olacak :D abi müşterisini okadar tanıyorlar ki şaşırıyorum hızlarına.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir