Adeks Fiyat Listesi

Adesk 2021 Güncel Fiyat Litesi

1998 yılından beri oyunculara ve eSporculara hizmet veren Adeks, konum olarak Avrupa yakasının en işlek yerlerinden Beşiktaş’ta Barbaros Bulvarı üzerinde bulunuyor. Adeks, geçen 19 yılda düzenlediği turnuvalar ve etkinliklerle İstanbul’un ötesine ulaşarak Türkiye’de oyuncuların gitmek istediği, diğer internet kafelerin ise örnek aldığı noktada gelişerek yoluna devam ediyor. Özellikle sürekli yenilenen bilgisayar sistemleriyle, müşterilerine en güncel oyunları dahi yüksek performansta oynatma imkanı sunan Adeks, müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, uzman kadrosu ile teknoloji severlerin en uğrak noktalarından biri olmayı başarmıştır.

Oyun, donanım ve ekipman firmaları ile birlikte düzenlediğimiz turnuva, altyapı ve pazarlama çalışmalarını her geçen yıl iyileştirerek Türkiye’de oyun sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri haline geldik. 2 katlı, 150 bilgisayarlı ve zengin yemek menüsüyle Beşiktaş’ın vazgeçilmez mekanlarından biri haline gelen Adeks, müşteri portföyü ve popülerliği bir arada tutmayı başararak oyunculara sunduğu hizmetlere yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Adeks Güncel Fiyat Listesi
Adeks Güncel Fiyat Listesi

 

Bilgisayar Alanları ve fiyatları:

Adeks 2021 güncel fiyat

Silver Gaming: 6₺

Gold Gaming: 7,50₺

Platinum Gaming: 8,50₺

Platinum Plus Gaming: 9₺

Elite Gaming: 14₺

Stream Render: 18₺

(Fiyatlar saatlik ücrettir)

 

En çok övülen konu: İNTERNET HIZI!

Adeks, Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek gerçek fiber simetrik 1Gbps internet hızını sunan internet kafe oldu. Uzun yıllardır oyuncularımıza ve tüm müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri geliştirmek ve sektöre öncülük etme noktasında çalışmalarımız sürekli olarak devam ediyor. Grid Telekom ve ASUS Network ile yaptığımız anlaşma sayesinde kafemize çekilen özel Fiber altyapı ve üst düzey network bileşenlerini kullanarak teoride 1Gbps olan internetimizi kafemizdeki bilgisayarlardan 947Mb/s download, 973Mb/s upload hızı ile aktif olarak kullandırmayı başardık. Aşağıda yaptığımız testin videosunu görebilirsiniz.

 

 

Yerel ağımızda yaptığımız geliştirmeler ile sağladığımız bu performans ile sadece internet kafeler arasında değil, tüm Türkiye’nin %99’undan daha hızlı internet erişimi sunar durumdayız. Bu altyapı değişikliğimiz ile birlikte sadece oyuncularımıza büyük imkanlar sunmakla kalmıyor, yapım şirketleri, üniversiteler ve büyük dosyaları internete yüklemek isteyen herkese hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz.

Aslında bu hızı sunma çabamız 1 senedir devam eden bir süreç, gerekli altyapı çalışmasının tamamlanması, internet hizmetinin kafemize kadar getirilmesi bu hızı kullanabilmek için yeterli olmuyor. İnternet hizmeti ulaştıktan sonra bunun kafe içinde değişen yoğunluklara, anlık yüklenmelere ve müşteriler arası dengeli şekilde sunulabilmesi işin daha zor olan kısmı. Burada çok sayıda modeli inceledikten sonra kafe için kullandığımız network ekipmanlarından en önemlisi ASUS DSL-AC68U oldu. Bu router modem cihazın bize en büyük kolaylık sağlayan özelliği kablosuz ve kablolu ağlar için birbirinden bağımsız iki işlemci barındırıyor olması. Bu sayede kablolu ağımızdaki yüklenmeler ile kablosuz ağımız birbirini etkilemiyor, bu sayede etkinlik veya turnuva yaptığımız günlerde kolay bir yönetim sağlayabiliyoruz.

Adeks olarak 1998’den beri tüm müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışmalarımız sürüyor ve sürmeye devam edecek. Teknik ekibimiz, restoran kalitesinde çalışan mutfak bölümümüz ve ekipman satışı yaptığımız store bölümü ve yeni internet bağlantımız ile Adeks, bir internet kafeden daha fazlası.

BURAYA TIKLAYARAK ADEKS WEB SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

 

2 thoughts on “Adeks Fiyat Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir