1. Anasayfa
 2. Oyun

FDR Oyun Cumhuriyeti Fiyat Listesi

FDR Oyun Cumhuriyeti Fiyat Listesi
FDR Oyun Cumhuriyeti Fiyat
0

FDR Oyun Cumhuriyeti Güncel Fiyat

FDR Oyun Cumhuriyeti’nin CEO’su, Türkiye’nin en büyük oyun ve espor merkezini, yatırım hedeflerini ve şirketin yapısını anlatıyor.

200 PC – 2050M²

FDR Oyun Cumhuriyeti Fiyat Listesi:

RARE Oyun Alanı

3 Saat: 24₺

5 Saat: 35₺

EPİC Oyun Alanı

3 Saat:28₺

5 Saat:41₺

LEGENDARY Oyun Alanı

3 Saat: 32₺

5 Saat: 47₺

Özel Oda

3 Saat: 45₺

5 Saat: 65₺

FDR Oyun Cumhuriyeti Fiyatinedir
FDR Oyun Cumhuriyeti Fiyatinedir

BİLGİSAYAR ALANLARI

RARE ZONE

i7 9700K İşlemci
RTX 2060 Ekran Kartı
24″ 144Hz veya 27″ 165Hz Strix Monitör

EPIC ZONE

i7 9700K İşlemci
RTX 2070 Ekran Kartı
27″ Kavisli veya 32″ Kavisli Strix Monitör

LEGENDARY ZONE

i7 9700K İşlemci
RTX 2080 Ekran Kartı
32″ Kavisli Strix Monitör

ÖZEL ODALAR

i9 9900K İşlemci
RTX 2080 Ekran Kartı
32″ Kavisli veya 24″ 240Hz Strix Monitör

YAYIN ODASI

Çift PC: i9 9900K İşlemci
RTX 2080 Ekran Kartı
32″ Kavisli Strix Monitör
Corsair Pro Ekipmanlar
Elgato HD60 S+ Game Capture Card
Elgato Stream Deck
Elgato Keylight & Green Screen

 

DENEYİM ALANLARI

PS4+VR

65″ 4K Smart TV
PS4 VR V2 Gözlük
PS4 Move
4x Dualshock V2 Kablosuz Kumanda

ESPOR ARENA

YOUTUBE STÜDYO

FDR CAFE

Müşteri deneyimi: Arkadaşlarım ile birlikte gidip gördüğüm gerçekten çok beğendim yeni nesil internet kafe. Özel odaya geçip doyasıya oyun oynadık ve çalışanlar çok ilgiliydi. Fiyatlar fahiş gelebilir fakat yüksek performanslı bilgisayarlar ve gerçekten pahalı ekipmanlar var. Buraya tıklayarak fdr oyun cumhuriyetinin iletişim sayfasına ve adresine ulaşabilirsiniz.

FDR Oyun Cumhuriyeti web sitesi için tıklayın!

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’yi yeniden kaliteli sinemayla buluşturan AFM Sinemaları’nın kurucuları tarafından hayata geçirilen FDR Oyun Cumhuriyeti projesinin ilk ayağı İstiklal Caddesi’nde açıldı. Oyun keyfini en üst seviyede sunmak için 3.600 metrekare alana kurulan merkez, Intel Core i9 işlemci, RTX ekran kartı gibi en güncel donanımlarla oluşturulmuş özel yapım 128 adet yüksek performanslı bilgisayar ve 2 Gbps hızına kadar ulaşabilen internet bağlantısı ile oyun severlere evlerinde yaşayamayacakları bir deneyim sunuyor. Türkiye’nin bugüne kadarki en büyük dijital oyun merkezi yatırımı Toplam 12 melek yatırımcıdan 30 milyon TL değerlemeyle yatırım alan FDR’nin CEO’su Adnan Akdemir, şu şekilde konuştu: “Türkiye’de dijital oyun merkezi konusunda yapılmış en büyük yatırıma başladık. Hedefimiz, herkese dijitalin en üst seviyelerindeki teknolojilere kolay erişim imkanı sunarak, evlerinde yaşayamayacakları bir deneyim sunmak ve buna önem veren benzer insanlarla sosyalleşebileceği çevrimiçi ve çevrimdışı alanlar oluşturmak. Bunu yaparken Türkiye’yi ve dünyayı da umursayan bir şirket olmak istiyoruz.”

FDR, bu eğlence deneyimini oyun severlere sağlayabilmek için yerli ve yabancı çeşitli stratejik ortaklıklar kurarak; dünyanın en hızlı büyüyen oyun istasyonu zincirlerinden BattleNet.gr ileoyun merkezini, Türkiye’nin en büyük YouTube kanalları yönetim şirketi ILS Vision ile canlı yayın ve çekim stüdyolarını faaliyete geçirdi. Ayrıca dünyanın en büyük dijital oyun pazarlarından biri olan Kinguin.net’in Türkiye operasyonunu yürütmek için görüşmeler sürüyor. Kinguin bünyesinde yer alan ve profesyonel espor takımlarının kamp yapmak için kullandığı; içerisinde otel, antrenman odaları, eğitim merkezleri gibi alanlar yer alan Esports Performance Center’ları Türkiye’ye getirmek için de çalışmalar devam etmektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir