1. Anasayfa
 2. Oyun

Rygrad Fiyatı

Rygrad Fiyatı
rygrad fiyatı
0

Rygrad Fiyatı, ülkemizde oyun severler tarafından sıklıkla araştırılan bir konudur. Youtube platformunda Karınca Çiftliğim kanalıyla ünlenen Twitch yayıncısı Tuğkan “Elraenn” Gönültaş’ın duyurduğu ve Lance Games tarafından geliştirilip, Rygrad Studio’nun yayıncılığını yaptığı açık dünya hayatta kalma oyunu Rygrad son zamanlarda fazlasıyla gündemdedir. İçeriğimizden Rygrad ne kadar olacak? Rygrad sistem gereksinimleri neler? Rygrad kaç gb yer kaplayacak? Rgrad ne zaman çıkacak? gibi soruların cevabına ulaşabilirsiniz.

Rygrad Fiyatı

Rygrad, Tuğkan “Elraen” Gönültaş ve Lance Games tarafından ortaklaşa gönüllü bir ekip tarafından geliştirilmektedir. Rygrad’da oyuncular doğal kaynakları toplayarak ve kullanarak kendi tasarladıkları evleri, silahları, araçları ve diğer hayatta kalma ekipmanlarını üretecekler. Ayrıca oyuncular, çitliğe ekin ekecek, hayvanları besleyecek ve avlanacaklar. Stratejik düşünmek, kaynakları doğru kullanmak ve hayatta kalmak için en iyi yolu bulabilmek amacıyla oyuncuların diğer oyuncularla ve kabilelerle ittifak yapmaları gerekecek. Rygrad dünyası, heyecan verici bir orta çağ deneyimi sunarken aynı zamanda oyuncuları zorlu bir hayatta kalma mücadelesine sokacak. Rygrad fiyatına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Rygrad fiyatı henüz belirlenmedi. Konu ile alakalı Tuğkan “Elraenn” Gönültaş’a fazlasıyla baskı yapılsa da birçok detayı açıklayan Elraenn henüz Rygrad oyununun fiyatını açıklamadı. Kimseyi fiyat konusunda üzmemeye çalışacaklarını söyleyen Tuğkan “Elraenn” Gönültaş’ın yakın zamanda fiyat bilgisini açıklayacağı tahmin edilmektedir. Tahminlerimize göre fiyat aralığı 99 TL ile 199 TL aralığında olacaktır.

Hayatta Kal, Güçlen, Hükmet!
Zorlu ve affedilmez bir çevrede hayatta kalın ve gelişin. Tehlikeli yaratıklarla ve öngörülemeyen hava koşullarıyla dolu bir macera sizi bekliyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Rygrad oyununun Steam sayfasına ulaşabilir ve istek listesine ekleyebilirsiniz.

RYGRAD STEAM – İSTEK LİSTESİNE EKLE

RygradFiyatı (Tahmini)
Rygrad Fiyatı99 TL199 TL
Rygrad Fiyatı
rygrad
rygrad

Rygrad Sistem Gereksinimleri

Yakın zamanda testerlar tarafından test edilecek Rygrad sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Double Core 2 Ghz or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 1050 // RX 560
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: I5-8400 // AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 10 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 1660 // RX 590
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Söz konusu sistem gereksinimleri, Rygrad’ın testerlar tarafından kontrolünden sonra değişebilir.

Rygrad Kaç GB?

Elraenn tarafından en son paylaşılan bilgi Rygrad’ın 7-11 GB depolama alanı isteyeceği yönünde. Rygrad henüz çıkış yapmadığı için istenilen alan tabii ki değişiklik gösterebilir. Örnek verecek olursak Rygrad sistem gereksinimleri alanında istenilen depolamanın 15 GB olmasıdır.

Rygrad Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Rygrad’ın çıkış tarihi maalesef henüz Elraenn tarafından açıklanmadı. Neredeyse her yayın içerisinde fazlasıyla bu konuda soru yağmuruna tutulan Elraenn oyunun çok yakında çıkış yapabileceğini açıkladı.

rygrad oyunu
rygrad oyunu

RYGRAD HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR?

Rygrad nedir?

Rygrad, Tuğkan “Elraenn” Gönültaş ve topladığı gönüllü ekibi tarafından geliştirilen açık dünya, macera, hayatta kalma oyunudur. Rygrad Steam‘de 50.000+ istek listesine eklenmiştir.

Rygrad Çıkış Tarihi?

Rygrad oyuınunun 2023 yılının sonlarına doğru çıkış yapacağı tahmin edilmektedir. Oyun çıkış yaptığında öncelikle tek oyunculu ve eşli oyunculu seçeneğine sahip olacak. Daha sonrasında çok oyunculu ve pvpye sahip sunucular açılacak.

Rygrad Fiyatı ne olacak?

Rygrad oyununun fiyatı henüz açıklanmadı. Rygrad’ın fiyatı 99 TL ile 199 TL aralığında olacağı tahmin edilmektedir.

Rygrad Hangi Dil Seçenekleriyle Gelecek?

Rygrad’da Türkçe, İngilizce, Azerice, Fransızca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Çince, Yunanca, İtalyanca bulunacak.

Rygrad Hangi Platformlarda Olacak?

Rygrad’ı öncelikle sadece PC oyuncuları oynayabilecek.

Rygrad Konusu Nedir?

Rygrad, Orta Çağ’da geçen bir hayatta kalma oyunudur. Oyunun ana konusu, hayatta kalmak için savaşmaktır. Açık dünya içinde geçen oyunda, oyuncular birçok adaya seyahat edebilirler. Her adanın avantajları ve dezavantajları oyunculara risk ve ödül seçenekleri sunar. Zorlu diğer oyuncular veya NPC’lerle karşılaşmalar için 4 yönlü bir dövüş sistemi bulunmaktadır. Ticaret yapma ve karakterinizi geliştirmek için çeşitli beceriler mevcuttur.

Rygrad Studio Kimin?

Rygrad Studio, gönüllü bir ekip tarafından Tuğkan (Elraen) Gönültaş ve Lance Games ortaklığında kurulmuştur. Rygrad Studio, Türk bir firmadır ve ilk oyunu olan ‘Rygrad’ ile yapımına başladığını duyurmuştur. Bu hayatta kalma oyunu, PC ve Steam platformlarında piyasaya sürülmüştür.

Rygrad News

Bu alandan Rygrad hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sürekli olarak güncel tutulacak alanımızda Rygrad güncelleme aldıkça yenileme yapılacaktır.

Rygrad 0.02 – 8 Temmuz Güncelleme Notları

 • Ticaret sistemi eklendi.
 • Ticaret sisteminde kullanılacak para birimi olan Rygrad Coin oyuna eklendi.
 • Yeni sandık modelleri eklendi.
 • Evcilleştirme sistemi oyun içerisine eklendi. Belirlenen hayvanları artık evcilleştirebileceksiniz.
 • Kuş yuvası eklendi
 • Eklenen kuşların tüyleriyle ok yapımı eklendi.
 • Yeni gelişmiş Arbelet oyuna eklendi.
 • Dünya’da bulunan ağaçlara reçine itemleri yani eşyaları eklendi. Reçineler oklar ve yaylarda kullanılacak.
 • Dost ve düşman olarak 2 grup olarak yeni NPCler oyuna eklendi.
 • Haritada bulunan adaların hepsi revize edildi.
 • Çeşitlilik açısından terk edilmiş sal modelleri oyuna eklendi.
Rygrad Fiyatı

RYGRAD SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Rygrad Website

Rygrad Instagram

Rygrad Discord

Rygrad Steam

Rygrad Twitch

Rygrad Youtube

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir