Bim Mısır Fiyatları

Bim Mısır Fiyatları

Bim Mısır Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Mısır fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Mısırlarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Mısır Fiyatı yeni yılda ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Mısır fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Mısır fiyatı güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim patlayan mısır fiyatı
bim patlayan mısır fiyatı

Bim Mısır Fiyatları

Bim MısırFiyatları
Superfresh Mısır Konservesi 3*220 Gram Fiyatı20,50 TL
500 Gr Simbat Cin Mısır Fiyatı6,20 TL
Yurdum Tane Mısır 340 Gram Fiyatı11,25 TL
Superfresh Mısır 450 Gram Fiyatı15,90 TL
Bim Mısır Fiyatları

Bim Mısır Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Mısır Markası Nedir?

Bim’de satılan Mısır markası Yurdumdur.

Bim Mısır Fiyatı Ne Kadar?

Bim Yurdum Mısır Fiyatı = 11,25₺

bimde sut misir fiyati
bimde sut misir fiyati

Konserve Mısır Nasıl Pişirilir?

Suyun içerisine biraz süt ekleyin, 1 yemek kaşığı kadar tereyağı ilave edin, bir miktar şeker ilave edin ve kaynatma işlemine geçin. Mısırlarınız süt mısırsa su, tuz ve kabuklarıyla beraber haşlayabilirsiniz.

Bim Mısır fiyatıBim Kulaklık fiyatıMigros Sucuk fiyatıŞok Limon fiyatıMigros Toblerone fiyatlarıMigros Manda sütü fiyatı  – Migros enginar fiyatları  – Migros peynir fiyatlarıŞok dondurulmuş ürünlerin fiyatı

Ev Yapımı Taze Mısır Konservesi için Malzemeler Nedir?

2 Adet Mısır, Yeteri kadar sıcak su, 1 çay kaşığı tuz, mısırların üzerini örtecek kadar sıcak su

bim cin mısır fiyatı

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?