Emin Steak & Mangal Menü Fiyatları

Emin Steak & Mangal Menü Fiyatları
Kırmızı etteki, geçmişten günümüze varan; mesleki tecrübe, lezzette yakaladığımız kalite, güler yüzlü personellerimiz, sağlık ve hijyen koşullarına uygun olarak, helal kesim sertifikalı kırmızı ve beyaz etlerimizi uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti politikamızla İstanbul Alibeyköy’de açmış olduğumuz Emin Steak & Mangal ile taçlandırdık. Emin Steak & Mangal Menü Fiyatları

Gıda ve restorant sektöründeki en önemli koşullar olan sağlığı, hijyeni ve helal kesimi hiç bir zaman göz ardı etmeyerek; aksine üzerinde durduğumuz en önemli kriterleri bu maddeler haline getirdik.

2005 yılında başladığımız bu sektörde Balıkesir Gönen Et çiftliği ile çalışarak; İsmimizi ve lezzetimizi zirveye taşıdık. Bu süreçte yanımızda olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz…

VİZYONUMUZ

Mangal ve Steak sektöründe; müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla önce İstanbul’un sonra Türkiye’nin ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite ve fiyat oranını dengeleyerek geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Emin Steak & Mangal 2022 Güncel Menü Fiyatları

MİSYONUMUZ

Restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, lezzetli ve hijyen ilkelerine uygun olarak, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve yükselerek karşılamaktır.

Emin Steak & Mangal Menü Fiyatları

Kırmızı Et Kg 140 TL
Beyaz Et Kg 49 TL
Köfte ve Sucuk Kg 89 TL

 

Çalışma Saatleri: 10:00 – 00:30 
Paket Servis Yok.

Haftanın 6 günü canlı fasıl ücretsiz (Pazartesi hariç)
Kendin pişir, kendin ye.

Emin Mangalbaşı Alibeyköy Adres ve İletişim
Alibeyköy Mah. Vardar Bulv. Namık Kemal Cad. No: 73 Eyüp İstanbul
Telefon Rezervasyon: 0212 627 81 64 

Emin Steak & Mangal 2022 Güncel Menü Fiyatları

Yaşar Ustam Menü Fiyatları

Emin Mangalbaşı Resmi Web Sitesi

Od Urla Menü Fiyatları

Emin Steak & Mangal Menü Fiyatları

İkamet Döner Menü Fiyatları

Rek’s Kitchen Menü Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?