1. Anasayfa
 2. Kafe ve Kafeteryalar

Kahve Deryası Menü Fiyatları

Kahve Deryası Menü Fiyatları
Kahve Deryası Menü Fiyatları
0

Kahve Deryası Güncel Menü Fiyat Listesi

“En mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip değildirler. Sadece her şeyin en iyi şekilde tadını çıkartırlar…” Her şeyin en iyi şekilde tadını Kahve Deryası’nda çıkartın Sloganıyla hayatımızda yer edinen markamız Kahve Deryasının güncel menü bilgisi ve fiyat listesini sizlerle paylaşıyoruz.

 

Kahve Deryası Menü Fiyatları

Aperatifler

Sigara Böreği
₺8,50

Kajun Basket
₺16,00

Soğan Halkası Kroket
₺8,00

Kahvaltı

Kahvaltı Tabağı
₺16,00

Pizza

Vejeteryan Pizza
₺14,00

Ton Balıklı Pizza
₺19,00

Karışık Pizza
₺16,00

Kahve Deryası Menü
Kahve Deryası Menü

Tatlılar

Sufle
₺9,50

Trileçe
₺9,50

Mozaik Pasta
₺9,50

Sıcak İçecekler

Kahve Deryası Special
₺9,00

Espresso
₺6,00

Çikolatalı Türk Kahvesi
₺6,50

Yemen Mocha
₺8,50

Türk Kahvesi

₺6,00

Kahve Deryası fiyat
Kahve Deryası fiyat

“En mutlu insanlar her şeyin en iyisine sahip değildirler. Sadece her şeyin en iyi şekilde tadını çıkartırlar…”

 

Her şeyin en iyi şekilde tadını Kahve Deryası‘nda çıkartın.

Kendiniz için en iyi olanı istemeniz normal ve bu sizin yaşamdaki en doğal haklarınızdan biri. Bir gün, dostluğun ve doyumsuz sohbetlerin simgesi kahvenin deryasında olmak istediğinizde biz sizin yanınızda olacağız.

Dostluğun, arkadaşlığın, kardeşliğin o uçsuz bucaksız okyanusunda güvenle ve huzurla ağırlayacağız siz değerli konuklarımızı. Ege’nin incisi güzel İzmir’imizde faaliyete başlayan bu keyifli yolculuğumuzu; misyonumuz ve vizyonumuzu geliştirerek Türkiye’mizin bir çok şehrinde şube sayımızı arttırarak devam ettirmek amacındayız.

Başarı için iddaalı olma, açık ve anlaşılır olma, hatırlanabilir olma, değerlere önem verme, katılımcı özellik, tüketici ihtiyaçları ile alakalı olma, görsel olma, rehberlik etme konu başlıklarının hakkını en iyi şekilde vereceğimize söz veriyoruz.

Kahve Deryası‘na hoşgeldiniz.

Kahve Deryası Misyonu

Geniş lezzet duygumuzu, tüm şubelerimizde devam ettirerek yurt içinde ve yurtdışında başarımızı artırmak. Kahvenin tüm çeşitlerinden kahvaltıya, tatlı çeşitlerinden et yemeklerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesini; tüm misafirlerimize günden güne nitelikli bir şekilde devam ettirmek istiyoruz.

 

Kahve Deryası Vizyonu

Sektöründe önde gelen bir firma olarak her zaman ilk adımı atmak en büyük hedeflerimiz arasında yer alır.

Kahve Deryası Şirket Politikası

KAHVE DERYASI  olarak ”Kaliteli ürün, kaliteli hizmet başarıdır.” ilkesi ile;

Toplu kahve, çikolata sunum ve satışında geleneksel lezzetlerimizi ulusal ve uluslararası standartlarda, yasal şartlara uyarak, hijyenik ortamlarda, kontrollü olarak alım satımını gerçekleştirmek,

Franchising verdiğimiz tüm şubelerimizde de takım çalışmasını uygulayan; bu doğrultuda personelini eğitip, şubelerini denetleyen yönetim anlayışı ile ekip olma ruhunu geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak,

Personelimizin, çalışmalarında iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, mesleki ve sosyal gelişimini, kalite bilincini, sürekli eğitim programları ve aktivitelerle desteklemek,

Müşteri geri bildirimleri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek müşteri merkezli hizmet anlayışını en üst düzeyde tutmak ve devamlılığını sağlamak.

Firmamızın ve ülkemizin adını dünyada daha çok duyurmak üzere; franchising dağılımı ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

Bütün firma faaliyetlerimizi sürdürürken, çevreyi ve doğal kaynakları korumak,

Tedarikçilerimizle bu yolda güvene dayalı ilişkiler kurarak sektörde yapılan tüm çalışmaları, yenilikleri yakından izleyip; eğitimli personelimiz ve müşterilerimiz ile kalite ve başarı yolunda birlikte yürümek,

KAHVE DERYASI Üst Yönetimi olarak marka bilincimizin geliştirilmesini asli hedef görerek; yönetim sistemlerimizin uygunluğunu ilgili yasa ve yönetmeliklere göre yürütüp iyileştireceğimizi taahhüt ederiz.

 

Kahve Deryası Menü Fiyatları

Espressolab Menü Fiyatları

Yemen Kahvesi Menü Fiyatları

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Marangoz Bahçe Cafe Menü Fiyatları – Asude Restaurant Menü Fiyatları – Zennup Menü Fiyatları –  Burger Yiyelim Menü Fiyatları – McDonald’s Menü Fiyatları – Gloria Jeans Menü Fiyatları – Funda Cafe & Patisserie Menü Fiyatları – Çamlıca Kulesi Menü Fiyatları – Kahveland Menü Fiyatları – Timboo Cafe Menü Fiyatları – Karemel Lab Bakery Cafe Menü Fiyatları – Kahve Deryası Menü Fiyatları – Espressolab Menü Fiyatları – Caribou Coffee Menü Fiyatları – Caffe Nero Menü Fiyatları – Yemen Kahvesi Menü Fiyatları – Alaçatı Muhallebicisi Menü Fiyatları – Kahve Dünyası Menü Fiyatları – Melez Tea Sarıyer İstanbul Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir