1. Anasayfa
 2. Kafe ve Kafeteryalar

Yemen Kahvesi Menü Fiyatları

Yemen Kahvesi Menü Fiyatları
Yemen Kahvesi Menü Fiyatları
0

Yemen Kahvesi Yılı Güncel Menü Bilgileri

Birbirinden farklı lezzetleriyle Yemen kahvesi ülkemizde neredeyse her şehirde bulunmaktadır. Yemen kahvesi Menü fiyatları, Yemen Kahvesi fiyatları ve güncel menü bilgisini sizlere sunmak istedik.

Küçük bir kahve çekirdeğinde gizlenmiş mutluluklar ve o mutlulukları keşfetme sanatı bizim işimiz. Her mevsim yemyeşil olan kahve ağacı gibi yeni ve bir o kadar kökleri yere sımsıkı bağlı, kararlı. Sizlerle her an yeniden filizlenen dallar misali bu mutluluğu, daha çok yere ulaştırmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz… Yemen Kahvesi Menü Fiyatları

yemen kahvesi fiyat bilgisi
yemen kahvesi fiyat bilgisi

Yemen Kahvesi Menü Fiyatları

MENÜ
Zengin Kahvaltı Tabağı Sınırsız Çay 17 TL
İki Kişilik Serpme Kahvaltı 30 TL
 
Hamburger 13 TL
Tavuk Izgara 14 TL
Tavuk Şiş 15 TL
Yemen Izgara Köfte 16 TL
Tavuk Şnitzel 16 TL
Et Fajita 23 TL
Tavuk Fajita 19 TL
Yemen Tavuklu Bazlama 14 TL
Mantı 14 TL
 
California Sandviç 15 TL
Beyaz Peynirli Sandviç 11 TL
Ton Balıklı Sandviç 13 TL
Clup Sandviç 14 TL
 
Biftekli Salata 18 TL
Ton Balıklı Salata 15 TL
Barbekü Soslu Tavuk Salata 16 TL
Akdeniz Salata 12 TL
Cevizli Tulum Peynirli Roka Salatası
Tavuklu Cajun Salata 16 TL
 
Biftekli Penne 16 TL
Tavuklu Penne 14 TL
Spagetti Bolonoz 15 TL
Spagetti Napoliten 13 TL
 
Kişi Başı Ortalama Fiyat: 20 TL
yemen kahvesi menüleri
yemen kahvesi menüleri

Kahvecilik 1980’li yıllarda başlayıp dededen oğula süregelen, yine 1990 yıllarında farklı yerlerde kahvehane kültürü ile devam eden birikimlerimizi, 2011 yılında Yemen Kahvesi markası ile bütünleştirerek Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde şubeler ve franchise’ler vermeye başlamıştır. Yemen Kahvesi projelendirmeden uygulamaya aksesuar’dan menülerinde yer alan ürünlerimizin %80’e kadar kendi bünyemizde yer alan tecrübeli ekiplerimiz ve donanımlı fabrikamızda üretilmektedir.

Kalite Politikamız

Yemen kahvelerinde Yemen’in dışında farklı ülkelerin çekirdekleri ile harmanlanan Türk kahveleri, çeşitli lezzetlerdeki dünya kahvelerinin yanı sıra birçok soğuk ve sıcak içeceklerde zengin menümüzde yer almaktadır. Kahvemiz Kızıldeniz sınırında yemen bölgesinin dağlarında, Arap Yarımadası’nın güneybatı tepesinde yetişen, tek orijinli ve ekilen dünyanın en eski kahveleridir.

Yemen Kahvesi Şubelerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Acı Çehre Nedir?

Franchising Sistemi

Günümüzün hızla büyüyen iş piyasasında kendi sektörlerinde markalaşmış, belirli bir seviyenin üzerine çıkmayı başararak sağlam temeller üzerinde faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdüren firmalara, firmanın belirlemiş olduğu sistem, bedel, süre gibi koşullar dahilinde yapılan marka ve iş ortaklığı sistemidir.

Sizi Daha Önlere Alalım

Uzun çalışma, birikim, deneyim ve tecrübelerle sabitlenmiş sistem ile başlangıç noktanız her zaman en ileri seviyede olacak, firmanın sahip olduğu her türlü kazanımlardan istifade ederek; ulusal ve uluslararası rekabette güçlü, tanınmış bir markanın çatısı altında olmaktan dolayı güven duyulan, tam kalifiye personel desteği, doğru medya planlama ve uygulamaları ile hedeflenen kitleye en hızlı ulaşım ve tanıtım giderlerinden tasarruf, mali, ticari ve hukuki konularda birlikte atılan adımlarla maximum başarı ve minimum risk, kuruluş aşamasında leasing vb. gibi kaynaklardan finansal çözüm desteği ile sizde iş hayatında çok daha ön sıralarda olmanın keyif ve kazancını yaşayacaksınız.

Beraberliğin İlk Adımları

 • Yatırımcı sistem ile ilgili en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilir.
 • Yemen Kahvesi tarafından hazırlanan sunum ile tarafların koşul ve yükümlülükleri yatırımcıya aktarılır.
 • Taraflarca belirlenen yatırımın yapılacağı mağaza, lokasyon ve fizibilite çalışması yapılarak iş planı oluşturulur.
 • Belirlenen mağaza ile ilgili hazırlanacak olan en uygun mimari tasarım Yemen Kahvesi mimarları tarafından hazırlanarak yatırımcıya, görsel veya 3d proje olarak sunumu yapılır.
 • Koşul, yükümlülük ve projelerle ilgili karşılıklı mutabakat sonrasında frenchising sözleşmesi imzalanır.
 • İmzalacak sözleşme sonrası mağaza, inşaat aşamasına geçilerek franchisor tarafından, anahtar teslim olarak yapılır.
 • İnşaat aşamasının bitiminden sonra Yemen Kahvesi İnsan Kaynakları ve Personel Eğitim Departmanı’nın birlikte yapacağı çalışma sonrası, mağaza için gerekli personelin temin ve ataması yapılır.
 • Yemen Kahvesi ekiplerince son şeklini alacak olan mağaza, düzenleme bir açılış organizasyonu ile yatırımcısına teslim edilir.

Kahve Deryası Menü Fiyatları

Espressolab Menü Fiyatları

Yemen Kahvesi Menü Fiyatları

Alaçatı Muhallebicisi Menü Fiyatları

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Marangoz Bahçe Cafe Menü Fiyatları – Asude Restaurant Menü Fiyatları – Zennup Menü Fiyatları –  Burger Yiyelim Menü Fiyatları – McDonald’s Menü Fiyatları – Gloria Jeans Menü Fiyatları – Funda Cafe & Patisserie Menü Fiyatları – Çamlıca Kulesi Menü Fiyatları – Kahveland Menü Fiyatları – Timboo Cafe Menü Fiyatları – Karemel Lab Bakery Cafe Menü Fiyatları – Kahve Deryası Menü Fiyatları – Espressolab Menü Fiyatları – Caribou Coffee Menü Fiyatları – Caffe Nero Menü Fiyatları – Yemen Kahvesi Menü Fiyatları – Alaçatı Muhallebicisi Menü Fiyatları – Kahve Dünyası Menü Fiyatları – Melez Tea Sarıyer İstanbul Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir