1. Anasayfa
 2. Petshop

Kedi Traşı Fiyatları

Kedi Traşı Fiyatları
Kedi Traşı Fiyatları 2022
0

Kedi Traşı Fiyatı merak eden kullanıcılar, Kedi Traşı Fiyatları 2023 veya Kedi Traşı Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Kedi Traşı Fiyatı, Zamlı Kedi Traşı Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Kedi Traşı Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Kedi Traşı Fiyatları 2023 Neye Göre Değişmektedir?

Kedi Traşı Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

2023 Güncel Kedi Traşı Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Kedi Traşı Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kedi Traşı Fiyatları 2023

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Kedi Traşı Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Kedi Traşı Fiyatı 2023 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Kedi Traşı Fiyatı yer almaktadır.

kedi traşı fiyatları
kedi traşı fiyatları

Peki, bu zam durumu Kedi Traşı fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Kedi Traşı Fiyatı ne kadar? Zamlı Kedi Traşı fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

 • İstanbul Gaziosmanpaşa’da Kedi Traşı fiyatı 180,00₺ dir.
 • İstanbul Kadıköy’de Kedi Traşı fiyatı 150,00₺ dir.
 • İstanbul Kağıthane’de Kedi Traşı fiyatı 150,00₺dir.
 • İstanbul Küçükçekmece’de Kedi Traşı fiyatı 300,00₺dir.
 • İstanbul Ataşehir’de Kedi Traşı fiyatı 280,00₺ dir.

Paylaştığımız Kedi Traşı Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Kedi Traş Etmek Doğru mu?

Kedi traş etmek doğru bir uygulama değildir. Kedilerin tüyleri, sıcak ve soğuk hava şartlarından korunmalarına yardımcı olur. Ayrıca, tüylerinin yalın olması da onların vücut sıcaklıklarının dengelenmesine yardımcı olur. Kedilerin tüylerini traş etmek, onların doğal koruyucu kürklerini kaybetmelerine ve cilt problemleri yaşamalarına sebep olabilir. Ayrıca, kedi tüyleri düzenli olarak tımar edilerek sağlıklı bir şekilde korunabilir. Eğer kediniz tüylerinde sorun yaşıyorsa, bir veteriner hekim ile görüşerek uygun bir tedavi yöntemi belirlemek daha doğru bir tercih olacaktır. Bu nedenle, kedi sahipleri kedinin tüylerini traş etmek yerine düzenli tımar ve veteriner hekimi kontrolleri yaparak kedilerinin sağlığını korumaya özen göstermelidirler.

Kedilerin tüyleri tıraş edilmeli mi?

Kedilerin tüyleri tıraş edilmemelidir. Kedilerin tüyleri, sıcak ve soğuk hava şartlarından korunmalarına ve vücut sıcaklıklarının dengelenmesine yardımcı olur. Ayrıca, kedinin tüyleri, çeşitli dış parazitlerden korunmasına ve cilt hastalıklarının önlenmesine yardımcı olur. Kedinin tüyleri doğal bir koruyucu kürktür ve tıraş edilmesi kedinin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Kedinin tüyleri, cilt problemleri, kıl dökülmesi, tüy yumağı gibi sorunlar yaşarsa, veteriner hekime başvurulması gerekmektedir. Veteriner hekim, bu sorunları çözmek için uygun tedavi yöntemlerini belirleyecektir. Kedinin tüylerini düzenli olarak tımar etmek, tüylerin sağlıklı kalmasına ve parlak görünmesine yardımcı olur. Kedinin tüylerinin dökülmesi normal bir süreçtir ve evde düzenli olarak temizlenmelidir. Kedinin tüylerinin sağlıklı kalması için düzenli veteriner kontrolleri yapılmalı ve beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmelidir. Tüylerin tıraş edilmesi yerine, kedinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için düzenli bakım ve veteriner hekim kontrolü gereklidir.

Kedi Traşı Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Kedi Traşı Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

kedi tüy kesimi fiyat
kedi tüy kesimi fiyat

Kedi Traşı Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Kedi Traşı Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Kedi Traşı Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Kedi Traşı fiyatı? Güncel Kedi Traşı fiyatı ve ucuz Kedi Traşı Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kedi Traşı Fiyatları

Kedi Traşı Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Kedi Traşı Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Kedi Traşı fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Kedi Traşı Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Kedi Traşı hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Kedi traş etme ne kadar?

İstanbul Gaziosmanpaşa’da Kedi Traşı fiyatı 180,00₺ dir.

Kedilerin tüylerini kesmek ne kadar?

İstanbul Kadıköy’de Kedi Traşı fiyatı 150,00₺ dir.

Kedi traşı ne kadar sürede yapılır?

Kedi makine tıraşı işlemi yaklaşık 10- 15 dakika süre alır.

Kedi Tıraşında Hangi Ekipman Kullanılmalı?,

Kedi tıraşı oldukça yaygın olarak tercih edilen uygulamalardan birisidir. Aşırı tüy dökme, cilt sorunları ya da hava sıcaklıklarındaki değişimlerin kediler üzerindeki olumsuz etkileri sebebiyle kedilerin düzenli olarak tıraş edilmesi gerekir. Kedi tıraşı özellikle bazı ırklarda tüy topaklarının ve onlara bağlı yaşanan sağlık sorunlarının engellenmesi açısından oldukça önemlidir.

Kedi tıraşı nasıl yapılır? sorusuna cevap arayanlar için çok farklı kaynaklar ve cevaplar olduğunu söylemek mümkün. Öncelikle tıraşın nerede ve kim tarafından yapılacağı bu sorunun cevabında büyük öneme sahiptir. Profesyonel olarak bu işi yapan kişilerin hem deneyimli hem de eğitimli olması gerekir. Eğer evde tıraş yapılacaksa da bu konu ile ilgili gerekli araştırmaların yapılması, uygulama görsellerinin ve videolarının incelenmesi önemlidir. Bunların yanı sıra sürece hazırlık aşaması ve tıraş esnasında dikkat edilmesi gerekenleri de bilmek gerekir.

Kedi tıraşı nasıl yapılır? sorusunu sorarken öncelikli olarak bu işlem esnasında kullanılacak ekipmanların doğru şekilde belirlenmesi gerekir. İnsanlar için geliştirilmiş tıraş makinelerinin kediler için kullanılabileceği düşünülür ancak bu şekilde bir kullanım tercihi önerilmemektedir. İnsan ile kedinin aynı tıraş makinesi kullanmasının hijyenik sorunları olabileceği gibi insanlar için tasarlanmış bir ürünün kediler üzerinde işe yaramaması, kedinin canını yakması ya da uzun tüyleri hızlıca çekmesi gibi sorunlar meydana gelebilir. Böyle bir durumda yaralanma riski ortaya çıkar, kedinin tıraş edilmesi zorlaşır ve olası yaralanmalar kedinin bu süreçten normalden çok daha fazla korkmasına neden olur.

Kediler için özel olarak üretilen tıraş makineleri oldukça sessiz çalışırlar. Kedi tüyleri için özelleştirilmiş tasarımları sayesinde tıraşın kolayca yapılması mümkün olur. Kediniz için tıraş makinesi seçerken kedinin tüy yapısını ve ırkını göz önünde bulundurmanız gerekir. Mıknatıslı motora sahip makineler çok sessiz oldukları için tıraştan korkan kediler için tercih edilebilir. Kısa ve orta uzunluktaki tüylere sahip kediler için mıknatıslı motora sahip ürünler tercih edilebilir. Kedi tıraşı için rahatlıkla tercih edebileceğiniz kedi tıraş makinesi ve tüy makası çeşitlerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kedi Tıraşı Evde Yapılır mı?

Kedi tıraşı yapmak kolay bir işlem değildir ancak kedinin karakterine göre süreç farklılaşabilir. Bu yüzden hem kedinin karakterine hem de kedi ile kurulmuş olan güven ilişkisine bağlı olarak karar verilmesi gerekir. Özellikle daha önce evcil hayvan beslememiş ve bu konuda deneyimsiz olan kişilerin evde kedi tıraşı yapmadan önce araştırma yapması önemlidir. Ayrıca uygulama ile ilgili profesyonel destek alınabilir.

Tıraş Öncesi Hazırlık Nasıl Yapılmalı?

Kedi tıraşı uygulamasından önce kedinin sakin olması gerekir. Kediler yabancı nesnelerden, gürültüden ve zaman zaman kendilerine dokunulmasından pek hoşlanmazlar. Bu nedenle kedinin tıraş öncesinde hazırlanması önemlidir. Öncelikle kedinin tıraş makinesine alışması ve tehdit unsuru olmadığına ikna olması gerekir. Böylelikle uygulama esnasında yaşanabilecek olumsuzlukları azaltmak mümkün olur.

Kedinize tıraş makinesini çalıştırmadan önce ve çalıştırdıktan sonra ayrı ayrı tanıtın. Makineye dokunmasına, koklamasına ve keşfetmesine izin verin. Bu esnada tıraş işlemini kolaylaştırmak için tüylerini güzelce fırçalamanız gerekir. Tüylerde dolaşıklık varsa açın ve tıraşın kolaylaşmasını sağlamak önemlidir.

Kedi Tıraşında Makas Kullanmak Gerekir mi?

Kedi nasıl tıraş edilmelidir? Sorusunu soran pek çok kişi bu işlemi makas ile yapıp yapamayacağını da merak ediyor. Makas sadece tüylerin boyunun kısaltılmasına yardımcı olacağı için tıraşın sonuçlarına yakın bir sonuç elde etmek mümkün değildir. Ancak kedi uzun tüylüyse tıraşı kolaylaştırmak ve sürenin azalmasını sağlamak için makas ile önceden tüyleri kısaltmak iyi bir seçenek olabilir.

Kediye Tıraş Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kediniz tıraş makinesi ile tanıştıktan ve makineye alıştıktan sonra; tarama ve tüy kısaltma işlerini de yapınca artık tıraş sürecine başlayabilirsiniz. Bu işlem esnasında kedi tıraşını kolaylaştıracak yöntemler vardır. Kedinin cildini gergin tutmak işlemin kolay olmasını sağlayacaktır. Ayrıca tıraş yaparken başka birisinden yardım almak da özellikle işlemi ilk kez yapacak kişiler için oldukça yardımcı olacaktır.

Tıraş uygulamasında kedinizi nasıl tuttuğunuz da çok önemlidir. Bu nedenle farklı rehber içeriklerden yardım ederek tıraş esnasında kedinin en iyi nasıl tutulacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca tıraş esnasında kedinin tırmalama hareketlerinden korunmak için uzun ve kalın bir eldiven giymek de hem kediniz hem de sizin için daha güvenilir bir tıraş deneyimini mümkün kılar. Tırmalama esnasında canınız yandığında herhangi bir yaralanmaya sebebiyet vermemek açısından bu tür önlemlerle tıraş yapmanız daha sağlıklıdır.

Her kedi kendine özgü bir karaktere sahiptir. Bu nedenle de kedinizi tıraş etmeniz gerekiyorsa süreçle ilgili veteriner hekiminizle konuşabilir, daha önce kedi tıraşı yapan kedi sahiplerinden fikir alabilirsiniz. Ayrıca kediniz kendisine dokunulmasından hoşlanmıyor, tüylerinin taranmasına bile karşı çıkıyorsa bu tür bir işlem için profesyonel destek alarak sürecin hem sizin hem de kediniz için kolaylaşmasına yardımcı olacaktır.

Kedi tıraşı Nasıl yapılır kısmı: petlebi.com sitesine aittir.

Kediler Hakkında

Kedi aşılarınızı yaptırmayı unutmayınız ve ihmal etmeyiniz. Kedi aşısı fiyatlarına BURADAN ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kedi mama fiyatlarına da bu yazımızdan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Son zamanlarda zincir marketlerde mama satışına başladı örnek olarak şok kedi maması fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tatile veya yolculuğa çıkacağınız zaman kedileri evde bırakmak son derece yanlıştır. Kediler sosyal hayvanlardır bundan dolayı kedi otellerini tercih edebilirsiniz. Sitemizde Kedi Oteli Fiyatları mevcuttur inceleyebilirsiniz. Eşimle birlikte evimizde Bombay Kedisi bakmaktayız. çok uysal ve sakin kedilerdir sizlere de tavsiye ederim:) Kedi ile ilgili bütün bilgilere sitemizin arama kısmına “kedi” yazarak ulaşabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz İçeriklerimiz;

Köpek Aşıları Fiyatları

Beyaz Tavşan Fiyatları

Muhabbet Kuşu Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir