1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Koçi Restaurant Menü Fiyatları

Koçi Restaurant Menü Fiyatları
Koçi Restaurant Menü Fiyatları
0

Koçi Restaurant Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Koçi Restaurant Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Koçi Restaurant Menü Fiyatları, Güncel Koçi Restaurant Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Koçi Restaurant Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Koçi Restaurant Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Koçi Restaurant Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Koçi Restaurant Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Koçi Restaurant Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Koçi Restaurant Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Koçi Restaurant Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Koçi Restaurant Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Koçi Restaurant Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Koçi Restaurant Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Koçi Restaurant Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Koçi Restaurant Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Koçi Restaurant Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Koçi Restaurant Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Koçi Restaurant Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Koçi Restaurant Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Koçi Restaurant Menü

Koçi Restoran müşterilerine daima en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için 1997 yılından beri değişmeyen tek yerinde Perpa’da siz değerli müşterilerine devamlı yenilikçi zengin menüsü ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Koçi Restoran münferit müşterilerden 200 kişilik gruplara kadar ağırlama kapasitesi ile A La Carte restoran olarak hizmet vermektedir. Doğal atmosferi ve kendine has yemeklerini, dünya mutfağı ile buluşturan Koçi sizleri de misafir etmek istiyor…

Koçi Restaurant Menü Fiyatları

Koçi Restaurant Menü Fiyatları

KAHVALTI ÇEŞİTLERİ
Kahvaltı Tabağı 25 TL
Mantarlı Omlet 15 TL
Peynirli Omlet 15 TL
Sahanda Yumurta 15 TL
ÇORBA
Günün Çorbası 7 TL
SALATA ZEYİTNYAĞLILAR
Mevsim Salata 7 TL
Göbek Salata 7 TL
Tavuk Salata 20 TL
Ton Balıklı Salata 20 TL
Amerikan Salata 8 TL
Taze Faulya 8 TL
Barbunya 8 TL
Biber Dolması 8 TL
Yaprak Sarması 8 TL
Enginar 14 TL
Domates Soslu Patlıcan 8 TL
Semizotu 8 TL
Kabak Tarator 8 TL
Ordövr Tabağı 20 tl
Cacık 7 TL
Yoğurt 7 TL
KEBAP ÇEŞİTLERİ
Adana 25 TL
Urfa 25 TL
Beyti 30 TL
Patlıcanlı Kebap 30 TL
Domatesli Kebap 30 TL
Alinazik 30 TL
Fıstıklı Kebap 30 TL
Karışık Kebap 42 TL
Döner 25 TL
İskender 30 TL
IZGARA ET ÇEŞİTLERİ
Izgara Köfte 25 TL
Kaşarlı Köfte 30 TL

ŞEFİMİZ

Koçi Restoran müşterilerine daima en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için 1997 yılından beri değişmeyen tek yerinde Perpa’da siz değerli müşterilerine devamlı yenilikçi zengin menüsü ile hizmet vermeye devam etmektedir.

ADRES

Perpa Ticaret Merkezi A Blok

Kat:13 No:1961 Şişli-İSTANBUL

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzts-Cmtesi: 07:00 – 18:00

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir