1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Lokmata Menü Fiyatları

Lokmata Menü Fiyatları
Lokmata Menü Fiyatları 2022
1

Lokmata Menü Fiyatları / Güncel

Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir sloganıyla hayatımıza giren Lokmata markasının menü fiyatlarını sizler için toparladık. Güncel lokmata menü fiyatları, lokmata menü fiyatları, lokmata fiyat bilgisini sizler için toparladık.

Lokmata Menü Fiyatları

Lokmata Menü Fiyatları
Lokmata Menü Fiyatları

LOKMATALAR

Geleneksel Lokmata 12 TL
8’Li Lokmata+Bal Tarçın+Fındık 
Modern Lokmata 16 TL
8’Li Lokmata+Lokmata Kreması+Sütlü Çikolata+Fındık
Post-Modern Lokmata 20 TL
8’Li Lokmata+Çikolata Kreması+Sütlü-Beyaz Çikolata+Sade Dondurma+Oreo

LOKMATANI SEÇ(Kendin Oluştur)

8’Lİ Sade Lokmata 6 TL
İÇİNİ DOLDUR
Lokmata Kreması +3 TL
Krem Çikolata +3 TL
Krema ve Çikolata + 3TL
 
SOSUNU SEÇ(Sos Ekle)
Sütlü Çikolata +4 TL
Beyaz Çikolata +4 TL
Bitter Çikolata +4 TL
Bal Tarçın +3 TL
 
Lokmata
Lokmata
SERİNLİK EKLE
Sade Dondurma +4 TL
 
ÜZERİNİ SÜSLE
Fındık +3 TL
Oreo +3 TL
Lotus +3 TL
Hindistan Cevizi +3 TL

 

İÇECEKLER

Su 2 TL
Çay 3 TL
Soda 3 TL
Limonata 6 TL
Kişi Başı Ortalama Fiyat: 16 TL
Çalışma Saatleri: 12:00 – 24:00

– 5 Adet
– 8 Adet
lokmata instagram hesabı için BURAYA tıklayın

Lokmata Hakkında

Biz istanbul vatan Lokma Olarak mobil hizmetlerle siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için mobil çözümlerle lokma ihtiyacınızı karşılıyoruz. Büyük organizasyonlar veya davetlerde sizlere en iyi ve hijyenik olarak hazırladığımız tatları sunuyoruz.

Düğün Davet

Düğün leriniz ve mutlu günlerinizde. Tavuklu pilav, etli pilav, ayran (Tatlı çeşitleri ile) Sizlere mutlu gününüzde sizlere hizmet veriyoruz.

Cenaze Ölüm

Cenazeleriniz’de ve en acı günlerinizde biz vatan lokma olarak üstün hizmet ağımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Açılış Organizasyon

Açılış. iş yeri, toplantı, şirket v.b İş haytınızın önemli anlarında biz vatan lokma olarak açılışlarınızda tatlı gülümseme ile hizmet veriyoruz.

Sünnet Organizasyonu

Çocuğunuzun en tatlı anılarından olan sünnet orgnizasyonnda sizlere Sünnet tatlıcısı olarak konuklarınıza tatlı ve zahmetsiz bir hizmeti de veriyoruz.

Mevlüt için Lokma Ve Yemek

Mevlütlerinizde yemek ve lokma tatlı yemek çeşitlerimizle istediğiniz menüyu oluşturarak hizmet sunmaktayız.

Hayrına Lokma Dağıtımı

En mutlu gününüzü halkınız arkadaşlarınız eş dost veya ailenizle paylaşacağınız en güzel anları hayrına lokma dağıtımı yapmak için sizin yerinize biz yapıyoruz.

20 Yıllık üstün tecrübemizle (Hayır Lokması konusunda) Uzmanlaşmış personelimiz ve deneyimimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz gıdalar (1) Birinci kalite olup hijyenik ortamlarda hazırlanmış tatlılarımızla hizmet vermekteyiz.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Nesil Lokmacıların Başarısı Neye Bağlı?

Şerbetli, yağda kızarmış yuvarlak hamurlar şu günlerde daha sofistike hale geldiler. Üstlerine dökülen şerbet ve tarçın yetmez oldu. Artık içlerine vanilyalı dolgular basılır, üstlerine Belçika çikolataları dökülür, Lotus bisküvileri kırılır haldeler.

Böylece yüzlerce yıllık lokma hazırlama geleneği bozulmuş oldu. Üzerine eklenen bu katma değerle lokma bedava dağıtılan alelade bir tatlı olmaktan çıktı ve bir orta sınıf eğlencesi haline geldi.

NEREDEYSE HER SOKAK BAŞINDA BİR LOKMACI…

İstanbul’da neredeyse her sokak başında bir yeni nesil lokmacı görmeye başladık. Bu trend şu anda diğer büyükşehirlere de sıçramış durumda. Aşağı yukarı hepsinde konsept aynı. Kullan at karton tabak ve bardak, bunun içine sekiz adet lokma, otomatik lokma dökme makinesi, küçük bir dükkan ve lokmaya dair bir slogan. (Öneğin: Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir.) Fiyatlar ise lokmalarınızın üzerine eklettiğiniz fındık, fıstık, bisküvi ile 10 ile 20 TL arasında değişiyor.

Her yerde çoğalmasının sebebi de tahmin edersiniz ki yatırım maliyetinin oldukça düşük olması.

Ama konu sadece bundan ibaret değil!

BAŞLANGIÇ HİKAYESİ

Türkçe’de “lokma” ağıza bir defada götürülebilecek yiyecek parçası demek. Arapça “lukma” Yunanca’da “lukumades” olarak karşımıza çıkıyor. Kelimelerin etimolojisinden her üç kültürün de lokma konusunda birbirinden etkilendiği ortada.

2013 yılının sonunda Atina’da Lukumades isimli bir marka geleneksel lokma sunumunu tekrar yorumlamak için denemelere başlıyor. Yine benzer tarihlerde Avustralya Melbourne’da Yunan asıllı bir grup girişimcinin bir donut makinesi ile festivallerde lokma döküp sattığını görüyoruz. St.Gerry’s ismini verdikleri marka çatısı altında klasik Yunan usulü ballı lokma sunumu dışında tıpkı Atina’daki Lukumades gibi lokmaların içine dolgu da koymaya başlıyorlar.

Bu dolgular pralin çikolata, muz kreması, limon kreması ve Yunanlılar için olmazsa olmaz mastika kreması…

Üstüne de bal veya hazır üçüncü sınıf topping sosları ekleniyor.

YENİ NESİL LOKMANIN TÜRKİYE’DEKİ İZLERİ

Yukarıda bahsettiğim Yunan menşeili bu iki konseptin İstanbul’da benzeri ilk temsilcisi The LoQma ismiyle 2017’nin sonunda pastane konseptiyle Yeşilköy’de kuruluyor. Menüsünde kahvaltı, pasta çeşitleri, pizza, salep ve ayrıca tabii ki lokma var. Yani doğrudan bir lokmacı konsepti değil ama şu an Türkiye’deki yeni nesil lokmacıların primitif hali dersek daha doğru olur. The LoQma’da lokmaların üstüne dökülen toppingler yine sanayi tipi ve lokma hamurları elle hazırlanıyor.

Ancak yeni nesil lokmacıların esas çıkışını burası gerçekleştirmiyor…

LOKMATA’NIN DEVREYE GİRİŞİ

Dededen pastacılık mesleğini iyi bilen Atahan Yersel ve Emre Palancı bundan on yıl önce ekler çeşitlemesine giderler. Mekanlarının ismi Pasta Sanatı’dır. Klasik çikolata ve pastacı kreması dolgulu eklerleri farklı dolgularla (çilekli, karamelli, fıstıklı, bitter çikolatalı, kivili vesaire) yeniden tasarlarlar ve bu o dönem çok tutar. Hatta öyle ki benzer tarzda sadece ekler satan mekanlar da tıpkı şu anki lokmacıların çoğaldığı şekilde çoğalır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir