1. Anasayfa
 2. Genel

Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları

Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları
Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları
0

Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları bilgisine ulaştık ve Lösevden aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen bağış alanı arasında yer alan Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatlarıdır. Peki Güncel Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Lösev Kurbanlık Bağış Fiyat bilgisi yer almaktadır. Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları güncel ve doğru olarak öğrenilmiştir.

lösev kurbanlık bağış
lösev kurbanlık bağış

Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları

Lösev de kurban bağışı kısmında 3 bağış imkanı bulunuyor. Bu bağışların fiyatlandırması aynı olsa da, kullanım ve niyet farklılıkları bulunmaktadır.

LÖSEV VEKALETEN KURBAN KESİMİ

“Vekaletimi verdiğim kurbanın dini esaslarla kesilerek, 12 ay boyunca dağıtılmasını; Diyanet İşleri Başkanlığı’nın icazeti ile kalan et, deri vb., kıymetler rayiç bedel üzerinden ekonomik değerlendirilerek, hastaların ücretsiz tedavileri, beslenmeleri, sosyal ihtiyaçları ile hastalarımıza ve ailelerine maddi destekler için vakıf amaçları doğrultusunda sarf edilmesini istiyorum” şeklindedir.

LÖSEV BAYRAM BAĞIŞLAMA

“Lösemili ve kanserli çocukların parasız tedavilerine, ücretsiz eğitimlerine ve diğer sosyal ihtiyaçlarına destek olmak istiyorum” şeklindedir.

LÖSEV NİYET BAĞIŞLAMA

“Kalbinizden geçen niyetiniz doğrultusunda lösemili çocuklarımızın hayat mücadelesine dilediğiniz şekilde katkıda bulunabilirsiniz. Niyet bağışlarınız tümüyle lösemili çocuklar ve kanser hastalarının tedavi ve diğer zaruri ihtiyaçları için kullanılacaktır.” şeklindedir.

Lösev web Sitesi üzerinden dilediğiniz kısmı seçerek adet belirtme ile Kurban Bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Allah Kabul etsin.

 • Lösev 1 Adet Kurban Bağış Fiyatı 5450 TL‘dir
 • Lösev 1 Adet Kurban Bağış Fiyatı 290 $‘dır
 • Lösev 1 Adet Kurban Bağış Fiyatı 270 €‘dur
 • Lösev 1 Adet Kurban Bağış Fiyatı 240 GBP’dir
lösev kurban bağışı
lösev kurban bağışı

Lösev Tüm Bağış Seçenekleri

 • Lösev Kurban Bağışı
 • Lösev Kurban Bayramı Bağışı
 • Lösev Niyet Bağışı
 • Lösev Adak Bağışı
 • Lösev Zekat Fitre Bağışı
 • Lösev Bilgisayar
 • Lösev Bilgisayar
 • Lösev Bilgisayar
 • Lösev Oyuncak Bağışı
 • Lösev Aylık Düzenli Bağış
 • Lösev Özel Gün Bağışları
 • Lösev Koli Bağışı
 • Lösev Gönüllü Aidatı
 • Lösev Eşya Bağışı
 • Lösev Koşar Adım Bağışı
 • Lösev Tuğla Bağışı
Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VAKFI İLETİŞİM BİLGİLERİ

[email protected]

Turgutlu Sokak No: 30
Gaziosmanpaşa / ANKARA

Tel : +90 (312) 447 06 60
Faks : +90 (312) 447 68 33

Lösev Tarihçesi

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 1998 yılında kuruldu. Lösemili çocukları tedavi amacıyla SSK Ankara Çocuk Hastanesine yatırdığımız ilk günlerdi… Hastane yönetiminden çocukların odaları için küçük bir televizyon talebine aldığımız olumsuz yanıt sonrasında o hastanede çalışan doktorlar, hemşireler ve personel, aramızda para toplayarak küçük bir televizyon aldık. İlk zamanlarda bir çocuğumuzun yol parasını ya da okul ihtiyacını karşılamak bizler için büyük sorundu. Ancak günler geçtikçe büyüdük, güçlendik; projeler geliştirdik, hedeflerimizi büyüttük. Çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için dürüstçe ve tüm enerjimizle çalıştık.

Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları
Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları

2000 yılında Türkiye’nin ilk ve tek Lösemili Çocuklar Hastanesi LÖSANTE’yi, 2008 yılında lösemili çocukların ücretsiz kolej eğitimi alabilecekleri Lösemili Çocuklar Okulu’nu, 2010 yılında ise tedavileri için Ankara dışından gelen ailelerimizin tedavi esnasında uzun veya kısa dönem konaklayabilmeleri için Lösemili Çocuklar Köyü’nü hayata geçirdik. Bu süre zarfında sadece lösemili çocuklar ve kanser hastalarını değil, tüm Türkiye’yi lösemi, kanser ve korunma yolları konularında bilinçlendirdik, köklü çözümler yaratmayı, toplumsal ve kalıcı hizmetler vermeyi sürdürdük.

2015 yılında ise “insanlık ölmesin, insanlar da ölmesin” diyerek Avrupa’nın ilk, ülkemizin en donanımlı Lösemili Çocuklar Kenti ve multidispliner hastanesi LÖSANTE’yi ülkemize kazandırdık.

Bugün yüzlerce çalışanı, on binlerce hasta ve aileleri, milyonlarca gönüllümüz ile kocaman bir aileyiz…

LÖSEV Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyet Üyeleri hiç bir ücret-harcırah-yolluk-huzur hakkı vb. almazlar.

LÖSEV de kurban kesilir mi

LÖSEV kurban kesiyor mu? Evet, LÖSEV olarak 14 yıldır sizin için et kombinalarına gidiyor, vekâleten kurban kesimi yaptırıyor, etini lösemili ve kanserli çocuklarımıza, ailelerine ve yetişkin kanser hastalarına dağıtıyoruz. Sözel ya da yazılı verebileceğiniz vekâlet, kurban ibadeti için yeterlidir.

LÖSEV e kurban bağışı ne kadar?

LÖSEV 15 yıldır Türkiye’de vekâleten kurban kesimi yaptırıyor ve etini lösemili ve kanserli çocuklar ve ailelerine; ihtiyaç sahibi yetişkin kanser hastalarına dağıtıyor. LÖSEV bu yıl için vekâleten kurban bağışı fiyatlarını 5.450 TL olarak açıkladı. Siz de vekâleten kurban bağışınızı kolaylıkla LÖSEV’e yapabilirsiniz.

LÖSEV bağış hangi bankaya yapabilirim?

Bankadan Bağış ZİRAAT BANKASI, YAPI KREDİ, TEKSTİLBANK, TEB, ŞEKERBANK, ING BANK, İŞ BANKASI, HALKBANKASI, GARANTİ BANKASI, QNB FİNANSBANK, AKBANK, VAKIFBANK, DENİZBANK Yukarıda isimleri bulunan bankaların kurumsal bağış ekranlarından vakfımıza bağışta bulunabilirsiniz

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir