1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları

Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları
Memnun Bursa İskender 2022 Güncel Menü Fiyatları
2

Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Memnun Bursa İskender Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları, Güncel Memnun Bursa İskender Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Memnun Bursa İskender Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Memnun Bursa İskender Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Memnun Bursa İskender Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Memnun Bursa İskender Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Memnun Bursa İskender Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Memnun Bursa İskender Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Memnun Bursa İskender Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Memnun Bursa İskender Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Memnun Bursa İskender Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Memnun Bursa İskender Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Memnun Bursa İskender Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Memnun Bursa İskender Menü

Çiftçi Restaurant İşletmeleri 1988 yılında aile reisi Sn. Fevzi Çiftçi öndeliğinde zincirin ilk restaurantı olan Dürüm Et Lokantası’nı İstanbul Büyükçekmece ilçesinde açarak sektöre adım atmıştır.

Her daim kaliteli ürün, hızlı servis ve uygun fiyat politikası ile koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine prensip edinen Çiftçi ailesi süreç içerisinde ikinci ve üçüncü kuşak aile fertlerinin de işin mutfağından yetişerek işletme bünyesinde çeşitli görevlerde sorumluluk almasıyla birlikte büyüyen bir yapıya kavuşmutur.

Çiftçi Restaurant İşletmeleri üç farklı marka altında dört restaurantı ve 180 çalışanı ile sektördeki faaliyetlerini sürekli yenilikçi yaklaşımı ile geliştirerek sürdürmektedir.

Çiftçi ailesinin hedefi; ülke geneline nam salmış geleneksel lezzet ve tecrübelerini globalleştirme çerçevesinde farklı kültürlerde dünyanın önde gelen ülkelerine taşıyarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Memnun Bursa İskender 2022 Güncel Menü Fiyatları

Memnun Bursa İskender Menü Fiyatları

İSKENDER
İskender 29 TL
Patlıcan İskender 34 TL
Special İskender 37 TL
Eti Bol İskender 42 TL
Köfteli İskender 30 TL
Light İskender(Tavuklu) 29 TL
TAŞ FIRINDAN 
Lahmacun 8 TL
Kaşarlı Pide 22 TL
Sucuklu Kaşarlı Pide 24 TL
Kıymalı Pide 24 TL
Kuşbaşılı Pide 26 TL
Karışık Pide 26 TL
Pizza Turka 26 TL
Dört Peynirli Pizza 26 TL
Special Pizza 27 TL
TATLILAR
Kaymaklı Künefe 16 TL
Fırın Sütlaç 12 TL
Triliçe 12 TL
Profiterol 13 TL
Magnolia 12 TL
Ekler 12 TL
Cevizli Baklava 16 TL
SOĞUK İÇECEKLER
Kutu Meşrubat 5,5 TL
Ayran 4 TL
Üzüm Şırası 7,5 TL
Şalgam 5 TL
Meyve Suyu 5,5 TL
Soda 2 TL
Limonata 7 TL
Sıkma Meyve Suyu 10 TL
Su(Küçük) 2 TL
SICAK İÇECEKLER
Çay 3 TL
Türk Kahvesi 8 TL
Çay Fincan 6 TL
Bitki Çayları 8 TL
Nescafe 10 TL
Cappuccino 10 TL
Espresso 11 TL
Coffe Latte 12 TL
Sıcak Çikolata 10 TL
Filtre Kahve 12 TL

Dönerci Celal Usta Menü Fiyatları

Koçi Restaurant Menü Fiyatları

İskender Fiyatları

Buraya tıklayarak Memnun Bursa İskender web sitesine ulaşabilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir