1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Özelleştirilmiş Ulaşım Çözümleri

Özelleştirilmiş Ulaşım Çözümleri
Özelleştirilmiş Ulaşım Çözümleri
0

D2 yetki belgeli araçlar özelleştirilmiş seyahat imkanı tanır. Esnek transfer politikası ile istediğiniz noktadan sizi alır ve istediğiniz noktaya sizi ulaştırır. Mola saatleri, mola sayısı ve mola yerlerini sizlerin belirlemesi imkanı ile rahat ve konforlu yolculuk sağlamaktadır.

Hizmetlerimizin temelini minibüs kiralama ve otobüs kiralama destekleri oluşturur. Bu hizmetleri ekiplerimiz 81 ilde 24 saat esasına göre verir.

Minibüs Kiralama Hizmetleri

Küçük grup yolculuklarında en ekonomik en rahat hizmetleri sunmaktayız. VIP ulaşım, Havaalanı transferi, yurtiçi taşımacılık ile sizlerin ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. 

Neden Minibüs Kiralamalıyız?

Herhangi bir etkinlik için ihtiyacınız doğrultusunda sizlere sunacağımız minibüs kiralama hizmeti inanılmaz bir konfor ve rahatlık sağlar. İsteğiniz doğrultusunda profesyonel şoför ile yolculuğunuzda yorulmadan keyif alabilirsiniz. 

Küçük grubunuz ile yapacağınız seyahati hizmetimiz ile daha ekonomik hale getirebilir ve yolculuğunuzu kaygısız ve eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz. Şoförlü minibüs kiralama yada şoförsüz minibüs kiralama seçenekleri sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar tanımaktayız. Özellikle evliliklerin farklı illerde yada uzak yerlerde yapılması sebebiyle düğün için minibüs kiralama bu hizmetin popülerliğine katkı sağlamaktadır.

Minibüs Çeşitleri

Küçük arkadaş grubunuzla yada aile bireylerinizle yapacağınız seyahatin özelliği ve sayınıza göre araç seçeneklerimiz;

 • 4 ve 8 kişilik Vip Minibüsler: Mercedes Vito ve Volkswagen Caravelle marka araçlarımız ve profesyonel sürücülerimiz ile hizmet vermekteyiz.
 • 16 ve 19 Kişilik Minibüsler: Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter ve Ford Transit marka araçlarımız en konfor dolu  araçlarımızdır.
 • 27 Kişilik Midibüsler: Otokar Sultan ve Isuzu Turkuaz marka araçlarımız en ekonomik olan araçlarımız olup sıkça tercih edilmektedir.
 • 31 Kişilik Midibüsler: otokar Sultan Maxi markalı aracımız ile sizde Sultanlar gibi seyahat edebilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatları

Minibüs Kiralama Fiyatları
Minibüs Kiralama Fiyatları

Şirket politikamız en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek olduğundan sizlerin kiralamak istediğiniz minibüs ihtiyacına göre fiyat belirlemekteyiz. Bu belirlemede kriter olarak, şoförlü olup olmaması, gidilecek yol ve gün sayısı önem arz etmektedir. En cazip minibüs kiralama fiyatları ile hizmet veren firmalarda minibüsün modeli ve markasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Minibüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala olarak tüm amacımızın sizlerin en mükemmel hizmeti almanız olduğundan sizlere sağladığımız sayısız avantajlardan bazıları;

 • D2 Belgeli Minibüsler
 • Esnek Bir Yolculuk
 • VIP hizmet
 • Ücretsiz Şoför Desteği
 • Araç İçi Ücretsiz İkramlar
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Otobüs Kiralama Hizmetleri

Yolculuklarınızın amacı doğrultusunda hemen hemen her konuda hizmet vermekteyiz. Yurtiçi yolcu taşıma, uluslararası yolcu taşıma, servis kiralama ve seçim otobüsü kiralama hizmetlerimizle her alanda hizmet vermekteyiz.

Neden Otobüs Kiralamalıyız?

Toplu taşıma hizmetinin temelini oluşturan otobüs kiralama hizmeti kalabalık gruplarla gezi, düğün ve diğer organizasyonlar için en ekonomik, en konforlu ve en eğlenceli yolculuğu sağlar. Sevdiklerinizle en güvenli seyahat için mutlaka otobüs kiralama hizmeti almalısınız. Şoförlü otobüs kiralama veya şoförsüz otobüs kiralama gibi seçenekleri ile müşterilere istekleri doğrultusunda hizmet sağlamaktayız.

Gelişen dünyada evliliklerin farklı illerde olması hatta kimi zaman başka ülkelerde olması durumunda düğün için otobüs kiralama hem daha ekonomik olması hem de daha rahat olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Otobüs Çeşitleri

Otobüs kiralama hizmetini belediyeden otobüs kiralama gibi algılamamalıyız, zira belediye otobüsleri toplu taşıma için tasarlanmış olup uzun seyahatler için konfor açısından yolcularına iyi bir hizmet sağlamamaktadır. 

Uzun seyahatler için kiralanacak olan araçlar yolcu sayısına göre farklılık göstermekte olup kalabalık grupların seyahatleri için ise;

Otobüs Kiralama Fiyatları

Yolcu otobüsü kiralama ücreti gün sayısına ve gidilecek yolun mesafesine göre şoförlü olup olmaması gibi seçenekleri nedeniyle sabit bir fiyat vermek maalesef mümkün olmamaktadır.

Otobüs Kiralamanın Avantajları

Buskirala Türkiye ekibi diğer otobüs kiralama firmalarından farklı olarak birçok avantaj sunar. Bu avantajlardan bazılarını listeleyecek olursak;

 • D2 Yetki Belgeli Otobüsler
 • Esnek Seyahat Planı
 • Esnek Kalkış Noktası Belirleme
 • Araç İçi Ücretsiz İkramlar
 • Ücretsiz Şoför Desteği
 • Ücretsiz Seyahat Sigortası

Türkiye’nin Her Noktasında Hizmet

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı denetiminde hizmet veren Buskirala, başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Diyarbakır olmak üzere 81 ilde hizmet sunuyor. 

Ülkemizde bu 81 farklı şehirden eşzamanlı ulaşım hizmeti verebilen tek firma olan Buskirala ile güvenli ve konforlu bir seyahate çıkabilirsiniz.

Sözleşme Süreci

Buskirala Türkiye, toplu taşıma aracı kiralama hizmetlerinde biyometrik sözleşme kullanan tek platformdur. Bu durum müşterilerimize güven vermekle kalmaz aynı zamanda birçok teminatı da kapsar.

Sözleşmeler online ortamda yapılsa da biyometrik imza sistemlerimiz sayesinde tüm mahkemelerde geçerlidir. Sözleşmenin karşılıklı imzalanması sonrasında buskirala’nın 81 ilde yedek araç garantisi başlatılmış olur.

Özelleştirilmiş Ulaşım Çözümleri

İlgili Bağlantılar;

Mini Kepçe Kiralama Fiyatları

Araba Kiralama Fiyatları

Şehirler Arası Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir