1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Peçenek Döner Menü Fiyatları

Peçenek Döner Menü Fiyatları
Peçenek Döner Menü Fiyatları
1

Peçenek Döner 2022 Güncel Menü Fiyatları

Anadolu’nun bereketli ovalarında beslenen hayvanlardan, özenle elde edilen döneri, 40 yılı aşkın tecrübemiz ile harmanlıyoruz.
Hijyenik ve doğal yöntemlerle hazırladığımız döner ve pide çeşitleri ile sizlere her zaman daha doğal, daha lezzetli ve daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Hijyenik ve doğal yöntemlerle hazırladığımız döner ve pide çeşitleri ile sizlere her zaman daha doğal, daha lezzetli ve daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Yemek kültürümüzün en güzel örneklerinden olan eşsiz lezzetlerin hijyen ve kaliteden ödün vermeden ismine layık bir şekilde sunumu bizler için son derece önemlidir. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar 2019 yılında “Yılın Döner Markası” olarak taçlandı. Uzun yıllara dayanan ustalığını her gün aynı lezzetle sizlere sunmaya devam eden Peçenek Dönerde lezzetin tadını çıkarın.

Peçenek Döner 2021 Fiyat
Peçenek Döner 2022 Fiyat

Peçenek Döner Menü Fiyatları

Döner Porsiyon (Çoban Salata, Soğan Söğüş ile) 36 TL
Kıymalı Pide 25 TL
Kaşarlı Pide 30 TL
Kuşbaşılı Pide 30 TL
Karışık Pide 30 TL
Sucuklu Pide 30 TL
Mercimek Çorbası 12 TL
Patates 10 TL
Kutu İçecekler 6 TL
Şalgam 5 TL
Ayran 5 TL
Yayın Ayran 6 TL
Şıra 6 TL
Niğde Gazozu 4 TL
Soda 2 TL

Lezzet sırrımız aslında oldukça basit; Kalite… itina… hijyen…
Sizlere mükemmeli sunabilmek adına en başta etlerimizi Kızılcahamam’da yazın merada yetiştirilen, kışın ise fiğ samanı, arpa ve yonca ile beslenen süt danalarının arka but kısmını özel terbiye ile marine ederek hazırlıyoruz

Etlerimizin işleme-dinlendirme gibi hazırlık aşamalarını hijyen kurallarına ve saklama koşullarına son derece uygun tesisimizde titizlikle gerçekleştiriyoruz..

Nihayet tecrübeli ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı dönerimizi pişirilme sonrası servise hazır hale getiriyor, yanında sezona göre mevsim salatası veya çoban salatası, sumaklı soğan ile birlikte servis ediyoruz.

Döner öncesi güzel bir başlangıç için enfes bir lezzet olan tereyağlı süzme mercimek çorbamız, dönerin yanında herkesçe vazgeçilmez ikili olarak bilinen yağı alınmamış köy yoğurdundan hazırladığımız nostaljik lezzet bol köpüklü ayranımız…

Farklı bir lezzet olarak hemen herkesçe kabul gören ve sıcak sıcak sevilen çıtır patatesimiz…

Doğal tereyağı ile hazırlanan ve odun ateşinde pişen ve Çorum Oğuzlar’ın doğal cevizi ile tamamlanan efsane lezzet kadayıf tatlımız… Öte yandan dönerimiz gibi yine hünerli ustalarımızca hazırlanan Kuşbaşılı, kıymalı, karışık, kaşarlı ve sucuklu pidelerimiz… Sıradanlığın ötesine geçerek özenle hazırlayıp sunduğumuz her bir ürünümüz müşterilerimizden aldığı takdir ve beğeniyle

Peçenek Döner Menü Fiyatları

Zeugma Künefecisi Menü Fiyatları

Peçenek Döner Web Sitesi

Bim Et Döner Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir