1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Pizza Bulls Menü Fiyatları

Pizza Bulls Menü Fiyatları
fiyatinedir konudısi
1

Pizza Bulls Menü Fiyatları

Pizzabulls lezzeti ilk olarak 2006 yılında Ümraniye’de müşterilerimiz ile buluştu. Kalitesi ve lezzetinden ödün vermeyen bu yeni lezzeti müşteriler o kadar çok beğendi ki, ikinci şubemiz altı ay gibi kısa bir sürede Şişli’de açıldı. Şişli’den 4 ay sonra Ataşehir, Göztepe şubeleri derken restoran sayımız hızla büyümeye başladı. Aramıza katılan işletmecilerimizle gücümüz daha da artarak bu günlere geldik… Bu büyümeyle birlikte sektörde birçok ilke de imza attık, Örneğin bütün şubelerimiz gece 03.00’e kadar açık tutarak, belli bir saatten sonra karnı acıkan müşterilerimizi de unutmadık. Bizi gören rakiplerimiz de aynı uygulamaya başladılar bu şekilde sektöre bir ivme kazandırdık ‘Büyük Kutu, Büyük Pizza’ sloganıyla müşterilerimizi gerçek büyük pizza ile tanıştırdık. Hedeflerimizden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Pizza Bulls Menü Fiyatları

 

 

 

Buraya tıklayarak Pizza Bulls web sitesine ulaşabilirsiniz.

Pizza Lazza Menü Fiyatları

Pizza Bulls Menü Fiyatları

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pizza Bulls Hakkında

İngiltere, Almanya ve ABD’de lise ve üniversite okurken pizzacıda çalışan ve işi öğrenen Antakyalı Cavit Kılbey’in 2006 yılında İstanbul’da kurduğu Pizza Bulls, 24 şube, 300 çalışan ve 12 milyon lira ciroya ulaştı. Kılbey, “Pizza’nın yerli markası olarak 2014’te 70 şubeye çıkacağım” diyor.
Türkgirişimcileri bir taraftan yerli lezzetleri ‘yiyecek-içecek’ sektörünün markaları haline getirirken bir taraftan da küresel fast food işinde iddialı çıkışlar yapıyor. Cavit Kılbey’in 2006’da kurduğu Pizza Bulls 24 şubeli pizza zinciri haline geldi. 300 kişilik istihdama ulaşan Pizza Bulls 12 milyon lira ciro yapıyor. Hedef 2014’te 70 şubeye ulaşmak. Pizza Bulls markasının sahibi Boğa Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.’in kurucusu Cavit Kılbey şöyle konuşuyor:

YURTDIŞINDA OKUDUM

· 1973 Antakya doğumluyum. Babam mobilyacıdır ve 3 yaşımdan beri de İstanbul’dayız. İlk ve orta okulu İstanbul’da okudum sonra lise okumak için Londra’ya gittim. Üniversiteye de orada başladım. Ardından Almanya ve ABD’de işletme okudum. Bu şekilde 12 sene yurtdışında kaldım. Almanya’da okurken Pizza Hut’larda, ABD’de okurken de Domino’s’larda çalıştım. 1997’de Türkiy’ye döndüm.

OĞLUM SEN BAŞKA İŞ YAP

· Askerliğimi yaptım ve babam ‘Sen bizim işimize katılma, farklı bir iş kur’ dedi. Böylece ben aile işi mobilyacılık yerine yurtdışında da çok iyi öğrendiğim pizza işine girdim. 2000 yılında 40 bin Dolar sermaye ile Domino’s’dan franchise aldım. 4 şube açtım ama 2006’ya geldiğimde artık pizza işinde kendi markamı kurma kararı aldım. Domino’s Pizza’ları devrettim ve 200 bin lira sermaye ile Pizza Bulls’u kurdum. Türkiye’deki pizza markaları küresel markalar. Biz çalışıyoruz onlar kazanıyor. Bir bakıma hepimiz büyük patrona çalışıyoruz. Çocukluktan beri pizza işinde olduğum için kendime güvendim ve yeni ve yerli bir pizza markası olarak yola çıktım.

NBA LİGİ GİBİ MENÜ

· 24 şubemiz var. 8 tanesi franchising kalanı kendimizin. ABD’de yaşarken NBA liginin hastasıydım ve Şikago Bulls taraftarıydım. Bütün maçlarına giderdim. Pizza markamı kurarken oradan esinlendim. Mönümüzdeki pizzalarımızın formüllerini de NBA liginden esinlenerek geliştirdik. Pizza Şikago, Pizza New York gibi. Pizza Orlando balıklı karidesli, Pizza Miami acılı. Anadolu’dan da esinlendik. Küp sucuklu pizza, kavurmalı pizza yaptık.

YÜZDE 90’I PAKET SERVİS

· Öz kaynak ve krediyle büyüyoruz. Ciromuz 12 milyon TL’yi aştı. 2014’te franchising ile 70 şube olacağız. Bu büyümenin altyapısını hazırlıyoruz. İdeal lokasyonumuz yol üstü araç trafiği iyi yerler. Bizi insanlar evlerine giderken görsün yeter. Satışımızın yüzde 90’ı paket servis olduğu için öyle pahalı lokasyonlarda olmamız gerekmiyor. AVM’ler ya da ünlü caddeler şart değil.

Yurtdışında ilk hedef Şanghay

BOĞA Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Kılbey, pizza sektörünün küresel markaların elinde olduğunu belirterek şöyle konuşuyor: “Türk markası olarak bu rekabette gayet başarılı gidiyoruz. 2015’te Ankara ve İzmir’de üretim tesisi kurup Türkiye geneline ve yurtdışına şubeler açacağız. Yurtdışında ilk hedefimiz Şanghay’da şube açmak. Çünkü, pizza işinde Çin çok önemli pazar haline geldi. Bazı küresel markaların orada binlerce şubesi var. Simit Sarayı, Kahve Dünyası, Mado gibi markalarımızın başarısının yanına biz de pizza başarısı ekleyeceğiz.”

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir