1. Anasayfa
 2. Petshop

Pomeranian Boo Fiyatları

Pomeranian Boo Fiyatları
Pomeranian Boo Fiyatları
0

Pomeranian Boo Fiyatı merak eden kullanıcılar, Pomeranian Boo Fiyatları veya Pomeranian Boo Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Pomeranian Boo Fiyatı, Zamlı Pomeranian Boo Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Pomeranian Boo Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Pomeranian Boo Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Pomeranian Boo Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

2022 Güncel Pomeranian Boo Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Pomeranian Boo Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Pomeranian Boo Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Pomeranian Boo Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Pomeranian Boo Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Pomeranian Boo Fiyatı yer almaktadır.

pomeranian boo fiyatlari
pomeranian boo fiyatlari

Peki, bu zam durumu Pomeranian Boo fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Pomeranian Boo Fiyatı ne kadar? Zamlı Pomeranian Boo fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

 • Pomeranian Boo fiyatı cinsine ve yaşına göre 4,500 TL ile 25,000 TL arasındadır.

Paylaştığımız Pomeranian Boo Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Pomeranian Boo Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Pomeranian Boo Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

pomeranian fiyat
pomeranian fiyat

Pomeranian Boo Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Pomeranian Boo Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Pomeranian Boo Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Pomeranian Boo fiyatı? Güncel Pomeranian Boo fiyatı ve ucuz Pomeranian Boo Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pomeranian Boo Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Pomeranian Boo Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Pomeranian Boo fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Pomeranian Boo Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Pomeranian Boo hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Golden Köpek FiyatlarıKedi Fiyatları – Kedi Maması Fiyatları – Kanarya Fiyatları – Hollanda Tavşanı Fiyatları – Hollanda Muhabbet Kuşu Fiyatları – Pomeranian Boo Fiyatları – Tavşan Fiyatları – Savannah Kedisi Fiyatları – Ragdoll Kedisi Fiyatları – Bombay Kedisi Fiyatları – Norveç Orman Kedisi Fiyatları – Sphynx Kedisi Fiyatları – Tekir Kedisi Fiyatları – Chinchilla Kedisi Fiyatları

 

Köpek bakımında ihmal edilmemesi gereken en önemli durum sağlık kontrolü ve aşılarıdır. Köpek aşı fiyatları yazımıza bakabilir, bilgi alabilirsiniz. Uygun köpek maması fiyatları ve köpek kulübesi fiyatları da sitemizde yer almaktadır.

Pomeranian Köpek Hakkında

Bakım ve hakkında yazısı bilgileri: https://kopekyavrusu.com/17744/pomeranian-boo adresinden referans alınmıştır.

Pomeranian köpek ırkı küçüklüğü ve sevimliliği ile ün yapmış, en çok tercih edilen köpek cinsleri arasındadır. Bu sevimli canlılar en küçük köpek cinsleri arasında bulunmaktadır. Pomeranian köpekler Pom olarak da anılmaktadır. Pomeranian köpekler isimlerini Pomeranya’dan (Polonya ve Almanya) almışlardır. Pomeranian köpek ırkının ortalama yaşam süresi 12 ile 16 yıl arasında değişiklik göstermekte, yetişkinlik dönemlerinde ise ortalama 20 santimetre büyümektedirler. Yetişkinlik döneminde pomeranian köpeklerin ortalama ağırlıkları 1,9 ile 3,5 kilogram arasında değişiklik gösterir.

Pomeranian Fiziksel Özellikleri

Pomeranian köpek fiziksel özelliklerinde öncelikle dikkat çeken görünüm özelliği; kafaya gömülü kulaklar, yüzünün yanlarında yüzünü geniş gösteren tüyleri, kısa bir burun ve deriyi göstermeyecek şekilde yoğun, iki katmanlı tüyleridir. Pomeranian köpekler yavru iken açık renkli doğarlar ve büyüdükçe tüylerinin rengi koyulaşarak son rengine bürünür. Pomeranian köpeklerin tüylerinin en yaygın renkleri beyaz, kiremit kırmızısı, turuncu, krem, taba, samur ve kahverengi renkleridir. Pomeranian köpeklerin kafası yuvarlak, kulakları küçük ve dik, gözleri yuvarlak, burunları küçüktür. Tüylerinden ötürü olduğundan daha büyük gibi görünen pomeranian köpekler aslında cılız ve hassas bir vücuda sahiptir. Pomeranian köpeklerin kuyrukları yukarı doğru kıvrımlıdır.

Pomeranian Karakter Özellikleri

Pomeranian köpeklerin en belirgin karakter özelliği inatçılıklarıdır. Bu sevimli canlıların inatçılığı tuttuğunda istediğini alana kadar asla vazgeçmezler, böyle bir durumla karşılaşırsanız huyuna gitmenizi tavsiye ederiz. Pomeranian köpeklerin belki de en kötü sayılabilecek özellikleri çocuklarla çok iyi anlaşamamalarıdır. İnsanlarla oldukça yakın ilişkiler kurabilseler de çocuklu aileler tarafından tercih edilmemektedir.

Yaşadığı ortama oldukça kolay adapte olabilen pomeranian köpek ırkı apartman dairelerinde kolaylıkla yaşayabilir. Gün boyu evin içerisinde peşinizden oradan oraya koşabilen bu sevimli canlılar oldukça enerjik bir yapıya sahiptir. Egzersiz ihtiyacını genellikle evde giderebilen köpek ırklarındandır. Diğer köpek ırklarına karşı agresif davranışlar sergileyebilirler ancak kedilerle iyi anlaşabilen köpek ırkları arasındadırlar. Pomeranian ırk bir köpeğiniz varsa yürüyüşlerinizde köpeğinizin güvenliği için mutlaka köpek tasması kullanmanız tavsiye edilmektedir. Yabancılara karşı pomeranian köpekler her zaman şüpheci yaklaşmaktadırlar. Tüm bu özellikler genel varılan kanılardır, köpekler de insanlar gibi kendine has karakteri olan canlılardır ve eşsizdirler. Bu nedenle aynı cins köpeklerin davranışlarının bile birbiriyle benzerlik göstermeyebileceğini unutmamalısınız.

Pomeranian Köpek Bakımı

Pomeranian köpek bakımı da tüm diğer dostlarımız gibi öncelikle rutin veteriner hekim kontrolleri ve aşılarının düzenli yapılmasıyla başlamalıdır. Pomeranian köpek ırkı sağlıklı bir ırk olsa da sağlıklı bir hayat yaşaması için rutin veteriner kontrolleri olmazsa olmazdır. Yoğun tüy yapısı nedeniyle pomeranian köpek bakımında önemli konulardan biri de tüy bakımıdır. Bu sevimli canlıların tüyleri köpek tarağı, köpek tüy toplama eldiveni vb. köpek eşyaları ile haftada en az iki kez taranmalı ve tüylerinin birbirine karışması engellenmelidir. Tırnakları fazla uzadığında içeriği doğru kıvrılarak canlarını yakabilir, bu nedenle tırnakları rutin aralıklarla kısaltılmalıdır. Pomeranian köpekler yemek konusunda seçici köpeklerdir. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek ve iştahsızlık yaşamamaları için beslenmelerinde Premium köpek maması tercih edilmesi tavsiye edilmektedir.

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir