1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Agapia Mezze Menü Fiyatları

Agapia Mezze Menü Fiyatları
Agapia Mezze 2022 Güncel Menü Fiyatları
1

Agapia Mezze 2022 Güncel Menü Fiyatları

Hikayemiz 2003 yılında Kadıköy’de Kadife Sokak’ta ya da herkesin bildiği adla nam-ı diğer Barlar Sokağı’nda 18 barın arasında açtığımız “Agapia Meyhane” ile sokağın ilk meyhanesini olarak başladı. Hala da Barlar Sokağı’nın ilk ve tek meyhanesi olarak faaliyet göstermekteyiz. Agapia Meyhane’deki deneyimlerimizi 2017 yılında Kadıköy’ün simge caddesi Bahariye Caddesi’ne de taşımaya karar vererek Miralay Nazım Sokak’taki 120 yıllık tarihi bir köşkte “yeni nesil meyhane” anlayışını meze çeşitliliğiyle birleştirerek “Agapia Mezze” olarak sizlere merhaba dedik.

Agapia Mezze, mezeseverlerin damaklarına hitap edecek 50 çeşit mezeye ev sahipliği yapan bir meze cenneti. Mekanımız Osmanlı’dan Cumhuriyet’imize kadar damga vurmuş Ege/Rum, Ermeni, Hatay ve Ortadoğu mutfaklarının geleneklerine uygun klasik meze çeşitlerinin usta ellerde layıkıyla yapılmasının yanı sıra başka meyhanelerde kolay kolay bulamayacağınız, damağınızı müptela edeceğimiz Agapia Mezze’ye özel meze ve arasıcakları da menümüzde bulundurarak sizlere bir gastronomi deneyimi yaşatıyoruz.

Agapia Mezze Menü Fiyatları

Seçeceğiniz 3 Çeşit Meze
67,00 TL
Seçeceğiniz 6 Çeşit Meze
121,00 TL
22,50 TL
24,50 TL
22,50 TL

Adanadayım Kebap Menü Fiyatları

Agapia MezzeWeb Sitesi

ADRES

Caferağa Mah. Bahariye Caddesi
Miralay Nazım Sokak No:10
34714 Kadıköy/İstanbul
(Süreyya Operası’nın karşı sokağı)

 

İLETİŞİM

Telefon : (0216) 418 36 36

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir