Bim Lateks Eldiven Fiyatları

Bim Lateks Eldiven Fiyatları

Bim Lateks Eldiven Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Lateks Eldiven fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Eldivenlerde güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Lateks Eldiven Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Lateks Eldiven fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Lateks Eldiven fiyatı güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim eldiven 50 li
bim eldiven 50 li

Bim Lateks Eldiven Fiyatları

  • Mr Green 50 Adet Eldiven = 22,50₺
  • Mr Green Çok Amaçlı Pudralı Lateks Eldiven 50 Adet = 22,50₺
  • Mr Green 100 Adet Eldiven = 40,00₺
  • Mr Green Çok Amaçlı Pudralı Lateks Eldiven 100 Adet = 40,00₺
  • Mr Green 200 Adet Eldiven = 80,00₺
  • Mr Green Çok Amaçlı Pudralı Lateks Eldiven 200 Adet = 80,00₺
  • Mr Green 300 Adet Eldiven = 120,00₺
  • Mr Green Çok Amaçlı Pudralı Lateks Eldiven 300 Adet = 120,00₺
mr green lateks eldiven bim
mr green lateks eldiven bim

Bim Lateks Eldiven Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Lateks Eldiven Markaları Nedir?

Bim’de satılan Lateks Eldiven markası Mr Greendir.

Bim Lateks Eldiveni Fiyatı Ne Kadar?

Mr Green Çok Amaçlı Pudralı Lateks Eldiven 50 Adet = 22,50₺

Lateks Eldiven Nedir?

Lateks eldiven, doğal kauçuk, nitril kauçuk veya sentetik kauçuktan yapılmış bir eldivendir. Kauçuk eldivenler yalnızca kauçuk veya kauçuk kaplamasından alınır. Kauçuk eldivenleri deterjandan elleri korumak, sıcak su kullanma zamanı, aşçılık zamanı kullanılmaktadır. Aynı zamanda toplumda doktor eldiveni olarak bilinmektedir. Pudralı ve pudrasız olarak ikiye ayrılmaktadır.

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?