1. Anasayfa
 2. İnşaat Fiyatları

Kilit Taşı Fiyatları

Kilit Taşı Fiyatları
Kilit Taşı Fiyatları
5

Sipariş Vermek İçin Hemen Arayın 05324106671

Kilit Taşı Fiyatı merak eden kullanıcılar, Kilit Taşı Fiyatları veya Kilit Taşı Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Kilit Taşı Fiyatı, Zamlı Kilit Taşı Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Kilit Taşı Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Kilit Taşı Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Kilit Taşı Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

2022 Güncel Kilit Taşı Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Kilit Taşı Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

kilitli taş fiyatları
kilitli taş fiyatları

Kilit Taşı Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Kilit Taşı Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Kilit Taşı Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Kilit Taşı Fiyatı yer almaktadır.  Peki, bu zam durumu Kilit Taşı fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Kilit Taşı Fiyatı ne kadar? Zamlı Kilit Taşı fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

Sipariş Vermek İçin Hemen Arayın 05324106671

 • 100 m2 ikinci el Kilitli Taş Fiyatı 12.000 TL‘dir.
 • 2.el kilit taşı fiyat bilgisi m2 başına 120 TL‘dir.
 • 100 m2 Sıfır Kilit Taşı Fiyatı 14000 TL‘dir.
 • Sıfır kilitli taş fiyat bilgisi m2 başına 140 TL‘dir.

Sipariş Vermek İçin Hemen Arayın 05324106671

Verilen fiyat bilgisindeki kilit taşı kalınlığı, yerden yüksekliği standart boy olan 8 CM’dir. 

Paylaştığımız Kilit Taşı Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan bildirebilirsiniz. Veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

kilitli parke taşı fiyatları
kilitli parke taşı fiyatları

Kilit Taşı Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Kilit Taşı Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Kilit Taşı Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Kilit Taşı Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Kilit Taşı Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Kilit Taşı fiyatı? Güncel Kilit Taşı fiyatı ve ucuz Kilit Taşı Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Et Balık Kurumu Fiyatları – Havalı Tabanca Fiyatları – Kilit Taşı Fiyatları – Work And Travel Fiyatları – Başmakçı Yumurta FiyatlarıGüncel Mıcır Fiyatları

Kilit Taşı Nedir?

Günümüzde dış alan zemin kaplamasında en çok tercih edilen kilit taşı ya da kilit parke taşı farklı renk ve desenlere sahip olan dayanıklı zemin kaplama taşlarıdır. Kolaylıkla ve kısa bir sürede montaj yapılarak istenen zemine kavuşulmasını sağlayan kilit taşı renk ve desen seçimleri ile istenen görselliğinde elde edilmesine olanak sunar.

Betonun soğuk etkisinden kurtulmanıza destek olurken tasarım özelliklerini de sunarak eşsiz bir estetik görüntünün de zeminde elde edilmesine yardımcı olur. Dilediğiniz yerde kullanıma uygun olan ürün dayanıklı olmasının yanı sıra söküm sonrasından istenen yerden tekrardan montaj yapılarak kullanılabilir. Bu özelliği ile de bütçeye önemli bir katkı da sunmaktadır.

Kilit taşı nerelerde kullanılır?

Kilitli parke taşı kamu ve özel alanlarda, yol ve kaldırım çalışmalarının yapıldığı alanlarda sıklıkla kullanılan bir beton yapı elemanıdır. Ayrıca Kilitli parke, otopark, park, bahçe, site içi alanlarda birbirine geçirilmek suretiyle döşenir.

Kilitli Parke Taşının Avantajları Nelerdir?
 • Sökülüp tekrar tekrar döşenebilir.
 • Alt yapı çalışmalarını kolaylık sağlar.
 • Kötü hava koşullarına karşı gayet dayanıklı. Ayrıca uzun yıllar kullanıma uygundur.
 • Zeminde girinti çıkıntı gibi çukurlar oluşmasını engeller.
 • Estetik ve güzel bir görünüme sahiptir.
 • Bütçe dostudur, sürekli yenilenmesi ve tamiratı gerekmez.
 • Farklı desen, renk ve uygulama seçenekleri vardır. Bu özellikleri yıllarca korumaktadır.
 • Çevre dostudur. Kesinlikle çevreye zarar vermez. Geri dönüşüme uygundur. Beton malzemeden üretilmektedir.
 • Kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere en çok tercih edilen zemin döşeme malzemesidir.
 • Yerli üretimdir. Bu yüzden ülke ekonomisini korur. Ayrıca katkı sağlar.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. 7 Eylül 2021

  Fiyatını belirmiş olduğunuz kilit taşının kalınlık ölçüleri nedir. Bu ölçüleri de bildirirseniz daha çok memmun oluruz saygılar.

 2. Kemal Bey Merhaba,

  Belirtilen ortalama fiyatlar standart 8 CM yerden yükseklik, yani kalınlıktaki kilit taş ölçüleridir.

  İsteğiniz üzere yazımıza da bu bilgi eklenmiştir.

 3. Sekizlik kilit taşının metre karesi ne kadar 4 bin metre kare taş lazim bana

 4. 31 Mart 2022

  sayın yetkili merhaba; 30metrekare kilittaşı lazım (gri) fiyatı nedir. ve yeriniz nerede?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir