1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Midyeci Ahmet Menü Fiyatları

Midyeci Ahmet Menü Fiyatları
LEF-İstanbul-Reklam-Ajansı-Tasarım-9-2
0

Midyeci Ahmet Menü Fiyatları Güncel Liste

Midyeci Ahmet menü fiyatları nedir, Midyeci Ahmet ücret, Midyeci Ahmet kokoreç fiyatı, Midyeci Ahmet midye fiyatı, midyeci Ahmet midye fiyatı nedir, Midyeci Ahmet Kokoreç Fiyatı Nedir gibi sorularınızın yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Türkiye de midye sektörüne yeni bir nefes getiren lezzet ve kaliteden ödün vermeyen Midyeci Ahmet markasıdır. Bizlerde araştırma yapan kullanıcılar için Menü Fiyatları araştırmasını yapıp bu yazımızı hazırladık. Sizler için  güncel fiyat listesini derledik. Son zamanların popüler markası olan Midyeci Ahmet Menü Fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Midyeci Ahmet Menü Fiyatları

midyeci Ahmet güncel Menü
midyeci Ahmet güncel Menü

Midyeci Ahmet Menü Fiyatları

Midyeci Ahmet – Ekonomik Menüler

 • Menü 1: 100 adet Küçük Midye Dolma + 5 adet Orta Boy Midye Dolma + 4 adet limon: 65 TL
 • Menü 2: Midye Dolma (Küçük) (150 Adet) + Midye Dolma (Orta) (8 Adet) + Limon (6 Adet): 80 TL
 • Menü 3: Midye Dolma (Orta) (100 Adet) + Midye Dolma (Küçük) (5 Adet) + Limon (4 Adet): 99 TL
 • Bol Midyeli Midyeci Ahmet Pilavı Menü: 30 Adet Midye Eti & Midyeci Ahmet Pilavı + 15 Adet Midye Dolma (Küçük) + Limon (2 Adet) + Kutu İçecek: 25 TL
 • Tek Kişilik Midye Menü: Bol Midyeli Midyeci Ahmet Pilavı + Midye Dolma (Küçük) (15 Adet) + Limon (2 Adet) + Kutu İçecek: 24 TL
 • İki Kişilik Midye Menü: Bol Midyeli Midyeci Ahmet Pilavı (2 Kişilik) + Midye Dolma (Küçük) (30 Adet) +Limon (4 Adet) + Kutu İçecek (2 Adet): 48 TL
 • Ahmet’in Şölen Menüsü: Karışık Boy Midye Dolma (50 Adet) + Kazandibi Soslu Midye (20 Adet) + Midyeci Ahmet Pilavı (Porsiyon) + Limon (3 Adet) + Kutu İçecek (2 Adet): 68 TL
 • Nohutlu Pilav + Ayran (30 Cl.): 6.00 TL
 • Tavuklu Pilav + Ayran (30 Cl.): 8.00 TL

Midyeci Ahmet – Midye Dolmalar Menü fiyatları

 • 1 adet küçük midye dolma: 60 kuruş
 • 1 adet orta boy midye dolma: 1.25 TL
 • Bol midyeli Midyeci Ahmet pilavı: 18 TL
 • Sade Midyeci Ahmet pilavı: 8 TL

Midyeci Ahmet – Tencere Dibi Midye Pilavı

 • Kazandibi sosuyla servis edilen çıtır baby midye: 1.50 TL

Midyeci Ahmet -Sandviç ve Ekmek Arası Servisler

 • Yarım ekmek arası lokum uskumru: 7.50 TL
 • Yarım ekmek midye tava: 7.50 TL
 • Yarım ekmek hamsi tava: 7.50 TL
 • Çeyrek ekmek hamsi tava: 5 TL

Midyeci Ahmet – Kokoreçler

 • Çeyrek ekmek kokoreç: 8 TL
 • Yarım ekmek kokoreç: 10 TL
 • Kokoreç: 15 TL

İletişim: 0212 297 95 20

Midyeci Ahmet şube listelerine BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

MİDYECİ AHMET

Annem ve babam midye işini İzmir’de öğrenmişler. Ailem ile İstanbul’a geldiğimde henüz 5 yaşındaydım. 7-8 yaşlarında Şişhane’de Tevfik Sağlam İlkokulu’nun önünde midye satmaya başladım. 12 yaşımda ise Taksim Sıraselviler’de eski Kemancı Bar önünde seyyar tezgahta midyelerimi satmaya devam ettim.

Çocukken henüz midye satmaya başlamadan önce su satardım. Rahmetli annem su tezgahımı hazırlar, İstiklal Karaköy Tüneli’nin oraya getirirdi. İnsanlar susadıkça benden su alırlardı. Okuyamadım. Çalışmak zorundaydım. Tek hedefim aileme en çokta anneme yardım etmek, destek olmaktı. İlk işim buydu. Daha sonra çeşitli okulların önünde çalışmaya devam ettim. Hiç okula gitmedim derken aslında en çok okula giden ben olabilirim. Hergün sabah, öğlen demeden okula gittim.

Midyeci Ahmet Menü Fiyat
Midyeci Ahmet Menü Fiyat

Askere gidene kadar yaptığım tek şey sürekli çalışmaktı, döndüğümde seyyar olmaktan ziyade mekan açmaya karar verdim. Mekan açıp işimi daha çok büyütmek istedim. Çevremde beni tanıyan, seven midye müdavimlerim neden bu şekilde çalışıyorsun, başka bir şey yapmalısın, daha iyi şeyler yapabilirsin diyordu. Bende nereden başlayacağımı bilmiyordum. İlk önce kendime bir kartvizit bastırdım. Paket servisine başladım, ilk servis deneyimlerim baya başarısız oldu, ticari taksi ile paket servisi yapıyordum. Paketin 3 mislini taksiye vermek durumunda kalıyordum. Artık dükkan açmaya kesin olarak kararımı vermiştim.

Midyeci Ahmet Menü Fiyatı
Midyeci Ahmet Menü Fiyatı

Beyoğlu’nun arka sokaklarında bir dükkan açtım, çok şanslı değildim, sorunlarla uğraşırken en sonunda ‘’Midyeci Ahmet’’ tabelasını astım. 1 ay dayanabildim, kapatmak zorunda kaldım 1.5 yıl boyunca kendi mutfağımda eşim Deniz Hanım ile birlikte midyelerimizi yaptık. Bir süre sonra da Beşiktaş’ta kendi markamla şu anki Midyeci Ahmet’i açtım, markam da tescillenmiş oldu.

Beşiktaş’ta 1000 adet midye ile bu işe başlamış olduk. Eşim ve iki arkadaşımız ile birlikte hem üretiyor, hem satıyor, hem de iyi bir marka olabilmek adına var gücümüzle mücadele ediyorduk.

Eşimle beraber ilk midye yarışmasında 10.000 tane midyeyi tek başımıza yaptık. 18 saat boyunca yarışma için midye doldurduk. Yarışmayı düzenledik ve oldukça güzel tepkiler aldık.

Midyeci Ahmet Menü
Midyeci Ahmet Menü

2. yarışmamızı 2. Yıl sonunda düzenlemeye karar verdik. Bir gün Instagram üzerinden İzzet Çapa bizi paylaşmış, o paylaşımıyla birlikte Midyeci Ahmet’e akın akın insanlar gelmeye başladı. O gün bugündür ilk günkü gibi heyecanlı, hevesli ve işimizi aşk ile yapmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin beğenerek tükettiği ve benimde gurur duyduğum lezzetle buluşma anı!

Afiyet olsun efendim.

LORD OF MUSSELS PIZZA

Annem ve babam, midye işini İzmir’de öğrenmişler. Ailemle İstanbul’a geldiğimde henüz 5 yaşındaydım. 7 yaşında ise Şişhane’de Tevfik Sağlam İlkokulu’nun önünde midye satmaya başladım. 12 yaşımda Taksim Sıraselviler’de eski Kemancı Bar önünde seyyar tezgahta midyelerimi satmaya devam ettim. Elimdeki tezgah kısa sürede boşalmaya başlayıp daha fazlası için talepler gelince 2003 yılında Beyoğlu Balık Pazarı’nda dükkan açtım ve bu dükkanı 5 sene işlettim. Balık pazarındaki dükkanım farklı konseptli ve çok ortaklıydı bu durum içime sinmiyordu. Devam eden yıllarda buradaki dükkanımı kapattım. Daha sonra Beşiktaş’ta hayalimdeki Midyeci Ahmet konseptini açtım. Şu an Çengelköy Çınaraltı, Tuzla Sahil ve Ankara Bahçelievler dahil toplam 4 şubemiz ile öncelikle ülkemizin her yerine daha sonra Dünya üzerinde her ülke ve şehirde olabilmek için çalışıyoruz efendim. 🙂

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz güncel fiyat bilgileri;

Gibi asli ihtiyaç konularıdır. Sitemizde bim, a101, şok, migros, carrefour gibi zincir market fiyatları vardır. Ayrıca araç, elektronik fiyatlarına kadar her konuda fiyat bilgisi yer almaktadır.

Fiyatınedir.net Hakkında

Fiyatinedir.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 28 aralık 2020 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden bir kafenin menü fiyatından, mahallenizin tesisatçısından, almak istediğiniz bir elektronik ürünün fiyatından vb. güncel, uygun fiyatı öğrenmenizi sağlamaktır. Ayrıca karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagramfacebookpinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

Kalkan Balığı FiyatlarıMidyeci Ahmet midye fiyatı

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir