1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Aras Bulut İynemli Kimdir

Aras Bulut İynemli Kimdir
Aras Bulut İynemli Kimdir
1

Aras Bulut İynemli Namı Diğer Yamaç

 

Aras Bulut İynemli Kimdir?, Aras Bulut İynemli Boyu Kaç, Aras Bulut İynemli kaç kilo, Aras Bulut İynemli kaç yaşında?, Aras Bulut İynemli Sevgilisi kimdir?, Aras Bulut İynemli Burcu Ney?

Aras Bulut İYNEMLİ ile ilgili merak edilen bütün bilgileri sizlerle bu yazımızda paylaştık. Çukur dizisinin başrolu Yamaç karakterine hayat veren İynemli olağanüstü oyunculuk performansı, mimikleriyle her kesimden insan kendisini sevdirdi.

Aras Bulut İynemli
Aras Bulut İynemli

Aras Bulut İynemli Kimdir?

Boyu: 1,80

Yaşı: 30

Kilosu: 70

Burcu: BAŞAK

Aras Bulut İynemli , 25 ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2 kardeşi olan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi uçak mühendisliğe bölümüne girmiştir. Ancak okuduğu sırada oyunculuk yapmaya başlamış ve bu yüzden okulunu dondurmuştur. İlk olarak bir cips firmasının reklamında oynayan İynemli, daha sonra Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin seçmelerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olarak Mete karakterini canlandırmıştır. Dizideki oyunculuğu ile çok  beğenilen İynemli. Daha sonra Tamam Mıyız? adlı sinema filminde engelli İhsan karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2013-2014 yılları arasında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Şehzade Bayezid” karakterini canlandırmıştır.

2015 yılında yayınlana Maral: En Güzel Hikayem dizisinde Hazal kaya ile başrolleri paylaşmış ve sarp karakterini canlandırdı. Ardından İçerde dizisinde mert karakteri ile çok geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanındı. Aras Bulut İynemli şu anda Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı karakterine hayat veriyor.Ayrıca Aras Bulut İynemli 2011 yılında düzenlenen  En İyi Yardımcı Erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Çukur Yamaç Kimdir
Çukur Yamaç Kimdir

Oynadığı dizi ve filmler:

2009 Arka Sokaklar

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 2010

Tamam mıyız? 2013

Mahmut ile Meryem 2013

Muhteşem Yüzyıl 2011- 2014

Pek Yakında 2015

Maral: En Güzel Hikayem  2015

İçerde 2016-2017

Çukur 2017

 

Aras Bulut İynemli Ne kadar Kazanıyor? merak ediyorsanız BU Konumuza bakabilirsiniz.

 

Aras Bulut İynemli Ne Kadar Kazanıyor ?

Aras Bulut İynemli oynadığı İçerde adlı dizisinde bölüm başı 45 Bin TL alıyordu. Şimdi oynadığı çukur dizisinde ise bölüm başı 70 Bin TL alıyor. Ayrıca bir giyim mağazası ile yaptığı reklam anlaşmasında kendisi gibi oyuncu olan Hande Erçel ile birlikte oynadığı reklamdan 800 Bin TL kazanmıştır.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çukur Son Bölüm İzle

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir