Bim Güneş Kremi Fiyatı

Bim Güneş Kremi Fiyatı

Bim Güneş Kremi Fiyatı

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte Bim güneş kremi fiyatı sıkça tüketiciler tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Güneşin zararlı ışınlarından korunabilmek için güneş kremi kullanmak gerekmektedir. Aksi durumda istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz ve Vücut lekeleri oluşabilir. Vücudunuzun uv ışıkları diye geçen bu zararlı maddelere maruz kalması halinde tehlikeli durumlar da ortaya çıkabilmektedir. Cilt kanseri, cilt lekeleri gibi problemlerin başlıca sebepleri güneş ışıklarıdır. Merak eden kullanıcılar için Bim Güneş Kremi Fiyatlarını hazırladık.

 

Bim Güneş Kremi Fiyatı

Bim Güneş Kremi Fiyatları
Bim Güneş Kremi Fiyatları
  • Güneş Kremi 59,90 TL
  • Güneş Koruyucu Çocuk Spreyi 79,90 TL

  • Garnier Güneş Koruyucu Sprey 69,90 TL
  • Güneş Koruyucu Yüz Kremi 50 Faktör 19,90 TL

  • Havuç/ Kakao Yağı 14,90 TL

  • Bronzlaştırıcı Yağ 59,90 TL

  • Tokalon Güneş Koruyucu Krem 27,90 TL

Bim’de satılan güneş kremi sayesinde zararlı durumların önüne geçebilirsiniz. Denize girmeden önce vücudunuzun güneş alan tüm bölgelerine sürmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde yanıkların önüne geçebilir, tehlikeli durumlardan korunmuş olursunuz. Bim marketlerinde yerini alan bu ürünler gerekli tüm testlerden geçmiş durumdadır. Sağlığa herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemektedir, aksine bahsettiğimiz faydaları bulunmaktadır. Yine de bir cilt doktoruna görünerek alerji durumlarına karşı önlem almanızı tavsiye ederiz.

bim güneş kremi
bim güneş kremi

Bim marketlere gelen güneş kremlerinin farklı markaları mevcuttur. En yaygın bulunanları Nivea, Garnier, Diadermine ve Tokalon olmaktadır. Özellikle sıcakların artmasıyla birlikte aktüel kataloglarda yer bulmaktadır.

Ancak kış mevsiminde bulabilmek pek mümkün değildir. Mayıs ayına kısa bir süre kala hazırladığımız bu yazımızda fiyatlarını da öğrenebileceksiniz. Markete gitmeden önce güneş kremlerine ait detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Ekonomik ve maddi durumunu düşünen kişiler internet siteleri arasında gezinerek fiyat araştırması yapmaktadır. Kalite ve performansına göre kıyaslama yaparak seçim yapmalılardır. Bu duruma yardımcı olabilmek için özellikle Bim firmasına ait fiyatları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında Belirtmek istediğiniz bir şey olursa yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

 

Hassas cilde sahip olan insanlar kışın da güneş kremi kullanma ihtiyacı hissetmektedir. Fakat bu kremlerin üzerinde yazan faktörler hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir. 15 faktörlü güneş kremleri zararlı ışınları %93 oranında engellemektedir.

Bim Güneş Kremleri fiyat
Bim Güneş Kremleri fiyat

Yine Bim’de satılan 30 faktöre sahip güneş kremi ise %97 oranında yarar sağlamaktadır. Unutmayın en iyi korumayı 50 faktörlü kremler ile yapabilirsiniz. %98 şeklinde sizleri koruyacaktır. Fiyatlar da bu koruma seviyelerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bilindik ve kendini ispatlamış markaların güneş kremleri biraz daha pahalı ve güvenli olmaktadır. Bütçenize uygun olan seçimi yapabilmek için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir fiyat güncellemesi olması halinde anlık olarak sayfamızda yayınlıyoruz. Eğer Bim güneş kremi fiyatı hakkında bir sorunuz varsa yorum kısmından iletebilirsiniz.

A101 Güneş Kremi Fiyatları

Diğer yazılara göz atmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.

Bim Dondurma Fiyatları

Bim Güneş Kremi Fiyatı

Şok 2 Haziran Aktüel Kataloğu

Etiketler

Fiyatı Nedir ?