Bim Pasta Fiyatları

Bim Pasta Fiyatları

Bim Pasta Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Bim Pasta ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Bim Pasta Fiyatları, Güncel Bim Pasta Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Bim Pasta için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Bim Pasta son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Bim Pasta Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Bim Pasta Fiyatları bilgisini hazırladık. Bim Pasta fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Bim Pasta ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Bim Pasta Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Bim Pasta, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Bim Pasta fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız. Bundan dolayı doğru bilgidir.

Bim Pasta tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Bim Pasta Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Bim Pasta Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Bim Pasta Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Bim Osmanoğlu Çikolatalı Pasta

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Bim Pasta Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Bim Pasta Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Bim Pasta fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

"<yoastmark

Bim de pasta fiyatları, bim dondurulmuş pasta fiyatları, bim market pasta fiyatları, bim pasta fiyat, bim pasta fiyat listesi, bim pasta fiyatı, bim yaş pasta fiyatları bim aktüel yaş pasta fiyatları,

Doğum günü için pasta arayışına giren kişiler Bim marketleri tercih edebilmektedir. Bu sebeple Bim pasta fiyatları konusu oldukça merak edilmektedir. Hazır olarak satılan bu ürünler birçok kişi için kurtarıcı olmaktadır. Pasta hanelerde satılan mamuller bazen bütçeyi zorlayabilir.

Bim’ de bulunan Osmanoğlu Çikolatalı Pasta tüketicilerin tercih ettiği pastalardan biridir. Ortalama 580 gram olan bu ürünün ücreti, aşağıdaki bim pasta fiyatları listemizde de yer aldığı gibi 15,45 TL’dir. Ayrıca ürünün içeriğindeki malzemeler ise şunlardır;

 • Süt
 • Laktoz
 • Nişasta bazlı tatlandırıcı
 • Aroma verici
 • Maltodekstrin
 • Dekstroz
 • Hurma yağı (Palm yağı)
 • Trans yağ
 • Buğday unu
 • Yumurta
 • Kakao
 • Soya
 • Mısır
 • Doymuş yağ

Ayrıca, bim deki 15,45 TL lik Osmanoğlu çikolatalı pastanın 100 gram hesabında ise şunlar bulunmaktadır;

 • 366 kalori (%18,3)
 • 23,4 gram yağ (%36)
 • 12 gram doymuş yağ (%59,7)
 • 28,3 gram şeker (%31,4)
 • 0,5 gram tuz (%8,3)

Yukarıda belirtilmiş olan Bim Osmanoğlu çikolatalı pasta içeriği incelendiğinde, pastanın organik olmadığı anlaşılmaktadır. Ayrıca pasta glüten içermektedir. Bu neden ile glüten intoleransı olan kişilerin tüketmemesi gerekmektedir. Gelelim konumuza.

Bim Pasta Fiyatları

Bim PastaFiyatları
Bim’de Feast San Sebastian Cheesecake 500 Gram Fiyatı37 TL
Bim’de Osmanoğlu Çikolatalı Pasta Fiyatı31 TL
Bim’de Osmanoğlu Profiterollü Pasta Fiyatı31 TL
Bim’de Ma Sante Çikolatalı Pasta 650 Gram Fiyatı39 TL
Bim’de Ma Sante Tiramisu 600 Gram Fiyatı39 TL
Bim’de Ma Sante Cheesecake Limon/ Frambuaz Fiyatı36 TL
Bim’de Ma Sante Bal Kabaklı Tahinli Pasta 650 Gram Fiyatı36 TL
Bim Pasta Fiyatları

Bim gayet iyi bir fiyatla bu soruna çare olmaktadır. Kakaolu, vişneli ve meyveli gibi pek çok çeşit mevcuttur. Kendi damak tadınıza uygun olan pastayı tercih edebilirsiniz. Oldukça yumuşak ve damakta dağılan Bim pasta ürünü sayesinde tatlı isteğinizi bastırabilirsiniz. Ancak şeker kontrolü yapıyorsanız fazla tüketimden kaçınmanızı tavsiye ederiz. Mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

bim pasta
bim pasta

Ekonomik olarak zorlu zamanlardan geçmekteyiz. Bu sebeple düşük fiyatlı alışveriş yapmak isteyenler ucuzluk marketlerini tercih etmektedir. Bu şekilde kalitesi yüksek ancak maliyeti düşük pasta almanız mümkün olacaktır. Bim’in gerçekleştirdiği sistem oldukça gelişim göstermiştir. Ayrıca büyük gıda firmalarıyla anlaşarak kendisine özel üretim yaptırmaktadır. Bu sayede birçok yüksek fiyatlı kalemden kurtulmaktadır. Bunu da müşterilerine yansıtmaktadır. Oldukça iyi bir nakliye sistemi olan Bim ürünlerin her daim taze kalmasını sağlayabilmektedir. İçiniz rahat bir şekilde Bim pasta alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın şubeye giderek satın alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bim Pasta

Bim’de satılan pastalar ikiye ayrılmaktadır. Dondurulmuş ve tüketime hazır şekilde satın alım yapılabilmektedir. Ayrıca dondurulmuş pastaların marka ismi Ma Sante olmaktadır. Çikolatalı çeşidi mevcuttur. Arıca Cheesecake olarak limonlu ve frambuazlı ürünler de satılmaktadır. Ayrıca 650 gram ağırlığa sahiptir. Bu haliyle oldukça doyurucu olduğunu söyleyebiliriz. Tüketilmeden bir süre önce çözünmesini beklemek gerekir. Osmanoğlu markalı çikolatalı pasta ise hemen yenilebilmektedir. 580 gramlık özel paketlerde satışa sunulmaktadır. Ayrıca Profiterollü çeşidi de vardır. Bim pasta ürünleri epey beğeni almaktadır. Yapımında kullanılan malzemeler özenle seçilmektedir. Bundan dolayı siz de Bim pasta fiyatı yazısını okuyarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yaş Pasta fiyatları bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Bim pasta fiyatı  için gerekli araştırmalar yapılmaktadır. Yeni yıla girilmesiyle birlikte fiyatlarda değişiklik olursa sayfamızda güncellenecektir. En doğru veriler için sitemizi takip edebilirsiniz. Bim’e ait çok sayıda ürüne ait girişlere devam etmekteyiz.  senesine ait Bim pasta fiyatı hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Güncel Bim Pasta Fiyatları listesini sizlerle paylaştık. Bim pasta ne kadar çok talep görse de içeriğinde glüten bulunmaktadır. Bim Pasta fiyatları ile diğer pastaların fiyatlarını karşılaştırırken bu durumu unutmayınız.

A101 Peynir Fiyatları

Bim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları

Bim Tahin Fiyatları

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür. 2020 yılında yurt içinde üç yeni bölge merkezinin yanı sıra 969 (+30 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yıllık yüzde 12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2020 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 8.407 (FİLE ile 8.530) mağaza sayısına ulaşmıştır. Kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin etkin maliyet yönetimi politikasıyla gelişimine devam etmektedir.

BİM, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet göstermektedir. Fas’ta 2020 yılında 38 yeni mağaza açarak toplam 537 mağazaya ulaşmıştır. İkinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da ise 2020 yılı sonunda 300 mağaza bulunmaktadır. Ayrıca 2020 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas ve Mısır’dakilerle birlikte toplam 9.365 mağaza bulunmaktadır.

BİM, başta müşteri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca aşağıdaki fiyatları da inceleyebilirsiniz.

Bim Ürün Fiyatları

Bim Boron FiyatlarıBim Pasta FiyatlarıBimde Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu FiyatlarıBim Sosis FiyatlarıBim Diş Macunu FiyatlarıBim Turşu Fiyatı

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Ayrıca bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?