Eda Nur Hancı Kimdir?

Eda Nur Hancı Kimdir?

ÇGHB2 Oyuncularından Eda Nur Hancı Kimdir?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Ecem Sena Bayır Kimdir, Ecem Sena Bayır boyu kaç, Ecem Sena Bayır kaç yaşında, Ecem Sena Bayır kaç kilo, Ecem Sena Bayır nereli, Ecem Sena Bayır hangi burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Eda Nur Hancı Kimdir?

BOYU: 1,74

YAŞI: 25

KİLOSU: 60

BURÇ: KOVA

NERELİ: İSTANBUL

Eda Nur Hancı Nereli
Eda Nur Hancı Nereli

Çok Güzel Hareketler Eda Nur Hancı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne mezunu, boyu ve kilosu?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda yer alan Eda Nur Hancı hakkında merak edilenler haberimizde. Eda Nur Hancı kimdir?

Eda Nur Hancı Kaç Yaşında
Eda Nur Hancı Kaç Yaşında

Eda Nur Hancı, merak edilenler. Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda yer alan Eda Nur Hancı hakkında merak edilenler haberimizde. Eda Nur Hancı kimdir?

Eda Nur Hancı Kaç Kilo
Eda Nur Hancı Kaç Kilo

Eda Nur Hancı Biyografi?

Eda Nur Hancı, 23 Ocak 1996’da İstanbul’da doğdu. Liseyi, Terakki Vakfı Okulları Şişli Terakki Lisesi’nde 1 yıl İngilizce hazırlıkla okudu bu sırada biraz Almanca da öğrendi. Lisenin başında dilini geliştirmek için Kanada ve Amerika’da kaldı. Döndüğünde, tüm okul hayatı boyunca amatörce yaptığı oyunculuğu daha profesyonel bir zeminde ilerletmek istediğini fark etti.

Eda Nur Hancı Hangi Burç
Eda Nur Hancı Hangi Burç

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimi almaya başladı. Eğitimden sonra aynı kurumun bünyesinde tiyatro oyunlarında rol aldı. Sonra, çevresindeki herkes ‘oyuncu olacak bu yaa, kesin konservatuar okur’ derken Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünü kazandı.

Eda Nur Hancı Boyu Kaç
Eda Nur Hancı Boyu Kaç

Okulun dili de Fransızca olunca 1 yıl daha hazırlık okumuş oldu. Oyun çevirileri yapmaya başladı. Hatta kendi çevirdiği oyunda oynama fırsatı buldu ya da kendi oynadığı oyunu çevirdi. Bu sırada doğaçlama tiyatro yaptı ve kısa süre Youtube’ta bir kanalda metin yazarı olarak çalıştı.

Dilleri toparlarsak İngilizce çok iyi, Fransızca bir de Almancası var. Seyahat etmeyi de aşırı seviyor. Bir arkadaşının aracılığıyla BKM Mutfak’ın oyuncu seçmesinden haberdar olup başvuru yaptım ve bir sürü elemeden geçerek Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak ekibine dahil oldu.

Çok Güzel Hareketler 2 Son Bölüm İzle

Etiketler

Fiyatı Nedir ?