1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Ecem Sena Bayır Kimdir?

Ecem Sena Bayır Kimdir?
Ecem Sena Bayır Kimdir
1

ÇGH2 Oyuncusu Ecem Sena Bayır Kimdir?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Ecem Sena Bayır Kimdir, Ecem Sena Bayır boyu kaç, Ecem Sena Bayır kaç yaşında, Ecem Sena Bayır kaç kilo,Ecem Sena Bayır nereli, Ecem Sena Bayır hangi burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Ecem Sena Bayır Kimdir?

BOYU: 1,73

YAŞI: 25

KİLOSU: 53

BURÇ: KOÇ

NERELİ: İstanbul

Ecem Sena Bayır Sevgilisi
Ecem Sena Bayır Sevgilisi

Ecem Sena Bayır, bugün Balçiçek’le Sohbete Geldik programına misafir oluyor. Kanal D’de yayınlanan programda her hafta birçok ünlü isim yer alıyor. Bu hafta Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda bulunan Sena Bayır’da bulunuyor. Üniversitesi Dilbilimi Bölümü okumaktadır. Ecem Sena Bayır kimdir, kaç yaşında? Ecem Sena Bayır nereli?

Ecem Sena Bayır Yaş
Ecem Sena Bayır Yaş

Ecem Sena Bayır, Kanal D’de yayınlanan Balçiçek’le Sohbete Geldik programına konuk oluyor. Keyifli dakikaların yaşandığı program her pazar saat 13:00’da yayınlanıyor. İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümü okuyan Sena Bayır Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin içerisinde yer alan Ecem Sena Bayır kimdir, kaç yaşında?  Ecem Sena Bayır nereli?

Ecem Sena Bayır nereli
Ecem Sena Bayır nereli

ECEM SENA BAYIR BİYOGRAFİ?

Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996 yılında İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğretiminin ardından üniversite sınavlarına hazırlanarak İstanbul Üniversitesi Dilbilim Bölümü’nü kazanmıştır. Üniversite eğitimini bitirmesine karşılık alttan kalan dersleri dolayısıyla mezun olamamıştır.

Ecem Sena Bayır Burç
Ecem Sena Bayır Burç

Ecem Sena Bayır, 1.73 cm boyunda ve 53 kilodadır. Şu an itibarıyla 23 yaşında olan Bayır Koç burcundadır.

Ecem Sena Bayır Boy
Ecem Sena Bayır Boy

Ecem Sena Bayır, ilk oyunculuk deneyimini küçükken aynanın karşısına geçip izlediği dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya başlamasıyla yaşamıştır. Bu şekilde oyunculuk hayali başlamıştır. Kendini oyunculuk yaparken mutlu hissediyordur.

Ecem Sena Bayır kilo
Ecem Sena Bayır kilo

Eğitim olarak Konservatuvar okumak istemişse de lise yıllarında yabancı dil eğitimi aldığı için Üniversiteyi de dil üzerine okumak istemiştir. BKM Mutfak ekibinde yer alana kadar profesyonel anlamda herhangi bir sahne tecrübesi yoktur.

 

Sadece üniversite yıllarında arkadaşları ile kurdukları bir web sitesi ile ilgilenmiştir. BKM Mutfak ekibinde olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Ecem Sena Bayır, Yılmaz Erdoğan’la çalışmaktan da onur duyduğunu ifade ediyor.

 

Çok Güzel Hareketler 2 Son Bölüm İzle

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir