1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Rıza Kocaoğlu Ne Kadar Kazanıyor?

Rıza Kocaoğlu Ne Kadar Kazanıyor?
Rıza Kocaoğlu ne kadar kazanıyor
0

Rıza Kocaoğlu Namı Diğer Aliço Ne Kadar Kazanıyor?

Rıza Kocaoğlu Ne Kadar Kazanıyor, Çukurun aliçosu, aliço ne kazanıyor, Rıza Kocaoğlu kaç para kazanıyor, rıza kocaoğlu kazanç, Rıza Kocaoğlu kaç para alıyor, aliço bölüm başı kaç para kazanıyor bu yazımızı sizler için hazırladık.

Rıza Kocaoğlu Ne Kadar Kazanıyor?

Çukur dizisinin sevilen karakteri Aliço’yu canlandıran Rıza Kocaoğlu’nun Çukur dizisinde oynadığı her bölüm için 17 Bin TL aldığı biliniyor.(Çukur Dizisi Final yapmıştır, Yeni başlayacağı proje ile ilgili kazanç bilgisini netleştiği zaman paylaşacağız.)

 

Rıza Kocaoğlu Çukurdan ne kazanıyor
Rıza Kocaoğlu Çukurdan ne kazanıyor

Kısaca Rıza KOCAOĞLU Kimdir?

Rıza Kocaoğlu; başarılı bir dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu olarak seyircinin beğenisini kazanmıştır. 19 Mart 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde aldı. Rıza Kocaoğlu’nun babası; uzun süre Göztepe’de tribün amigoluğu yapan “Başbakan” lakaplı İsmail Kocaoğlu’dur. Ayrıca Rıza Kocaoğlu, Çağan Irmak’ın ilk kez yönetmenlik yaptığı “Bana Şans Dile” sinema filmi ile başrol oynamıştır ve böylece beyaz perde ile tanışmıştır.

Aliço Ne Kazanıyor
Aliço Ne Kazanıyor

Bana Şans Dile” sinema filminde oynadığı başrol ile Şile Büyülü Fener Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır. “Av Mevsimi” sinema filminde rol alan Rıza Kocaoğlu, DOT oyunları olan “Malata” ve Punk Rock” oyunlarını seyirciyle buluşturdu. 1990’lı yıllarda efsane radyo programlarından esinlenerek çekilen “Kaybedenler Kulübü” isimli sinema filmi ile Rıza Kocaoğlu tekrar beyaz perdeye merhaba demiştir. Bununla birlikte yayınladığı dönemlerde reyting rekorları kıran “Kuzey Güney” ve “Ezel” dizilerinde de Rıza Kocaoğlu da rol almıştır. Yıl 2012 olduğunda ise Rıza Kocaoğlu “Karadayı” dizisinde Yasin Komiser isimli karaktere hayat verdi.

Aliço Ne kadar kazanıyor
Aliço Ne kadar kazanıyor

ALİÇO

2016 senesinde “İçerde” sizinde Davut karakteri ile başrolü üstlenen Rıza Kocaoğlu, şimdilerde ise 2017 yılında yayınlanmaya başlayan “Çukur” dizisinde Aliço karakteri ile rol almaktadır. Dizi projeleri ile birlikte sinema filmlerinde oynamaya devam eden Rıza Kocaoğlu, 2019 yılında “Organize İşler 2: Sazan Sarmalı” isimli filmde Arıza Rıza karakteri ile rol aldı. 2020 yılında ise sadece 6 bölüm kadar ekranlarda yayınlanan “Ya İstiklal Ya Ölüm” adlı tarih dizisinde Kurtuluş Savaşı esnasında İstanbul Telgraf müdürlüğü görevini yapan İhsan Pere karakteri Rıza Kocaoğlu tarafından canlandırıldı.

Birçok sinema filmi ve televizyon dizisi projesinde yer alan Rıza Kocaoğlu, aynı zamanda birçok tiytro oyununda da rol almıştır. Ağırlıklı olarak Tiyatro Dot’da sahne alan Rıza Kocaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda da sahne almıştır.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Rıza KOCAOĞLU Kimdir? Tüm Detaylar

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir