1. Anasayfa
 2. Kimdir?

Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü Kimdir?
Serkay TÜTÜNCÜ kimdir
0

Serkay Tütüncü Namı Diğer İlker ILGAZ Kimdir?

İlker ILGAZ karakteri ile ekranların ses getiren dizisi Masumiyette rol alan Serkay TÜTÜNCÜ Kimdir, Serkay TÜTÜNCÜ boyu kaç, Serkay TÜTÜNCÜ kaç yaşında, Serkay TÜTÜNCÜ kaç kilo, Serkay TÜTÜNCÜ nereli, Serkay TÜTÜNCÜ hangi burç gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda.

Serkay Tütüncü Kimdir?

BOYU: 1,78

YAŞI: 30

KİLOSU: 76

BURÇ: KOVA

NERELİ: İZMİR

Serkay TÜTÜNCÜ boyu
Serkay TÜTÜNCÜ boyu

Serkay Tütüncü Biyografi

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisi çarşamba 1. bölümüyle Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Dizinin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı oyuncular yer alırken kadro şimdiden araştırılmaya başlandı. Bu isimlerden biri de dizide İlker Ilgaz karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serkay Tütüncü. Peki Serkay Tütüncü Kimdir? Serkay Tütüncü Kaç yaşında ve nereli? İşte Masumiyet İlker ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Serkay tütüncü nereli
Serkay tütüncü nereli

Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de doğmuştur. Eğitimini Ege Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giydi. 2016 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yarıştı. Survivor bittikten sonra oyunculuğa da adım attı. 2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı.

Serkay Tütüncü Sevgilisi
Serkay Tütüncü Sevgilisi

Ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Volkan karakterine ve sonrasında Bay Yanlış dizisinde Ozan karakterine hayat verdi. Oyuncu şimdi ise FOX TV ekranlarında yayınlanacak Masumiyet dizinde İlker karakterini canlandıracak.

Serkay Tütüncü, 1,78 metre boyunda, 76 kilo ve Kova burcudur.

Serkay Tütüncü Burç
Serkay Tütüncü Burç

Otoriter ve mükemmeliyetçi babası ile çocukluğundan beri irili ufaklı tüm hatalarının üstünü örten annesi arasında kendi kimliğini bulamamış bir narsist. Varlık, güç ve gösteriş içinde geçen, kişisel başarılarla taçlanan 35 yıllık hayatı bir gecede tepe taklak olurken, o güne kadar cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen adı bu defa 3. sayfalarda yer alacak.

ilker ılgaz
ilker ılgaz

SERKAY TÜTÜNCÜ 

Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de dünyaya geldi. Eğitimini Ege Üniversitesi’nde tamamladı. Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giydi. 2016 yılında Survivor yarışmasına katılarak gönüllüler takımında yer aldı. Survivor bittikten sonra oyunculuğa da adım attı. 2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu yürüttü.

2018 yılında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı. 2019 yılında Afili Aşk dizisindeki Volkan, 2020 yılındaysa Bay Yanlış dizisinde Ozan karakterine hayat verdi.

Serkay TÜTÜNCÜ Ne Kadar Kazanıyor?

 

Masumiyet Son Bölüm İzle

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir