1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Serkay TÜTÜNCÜ Ne Kadar Kazanıyor?

Serkay TÜTÜNCÜ Ne Kadar Kazanıyor?
Serkay Tütüncü Ne Kadar Kazanıyor
0

Masumiyetin İlkeri Serkay TÜTÜNCÜ Ne Kadar Kazanıyor?

Mükemmel oyunculuğu ile pisko aşık rolünde zirve yapan Serkay TÜTÜNCÜ bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Serkay TÜTÜNCÜ’nün bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık.

Serkay TÜTÜNCÜ Ne Kadar Kazanıyor?

Masumiyet dizisinde Erotomani hastalığını bizlere öğreten İlker ILGAZ karakterine hayat veren Serkay TÜTÜNCÜNÜN bölüm başı 65 Bin TL aldığı bilinmektedir.(Masumiyet Dizisi Final yapmıştır, Yeni başlayacağı proje ile ilgili kazanç bilgisini netleştiği zaman paylaşacağız.)

İlker Ilgaz Ne kadar Kazanıyor
İlker Ilgaz Ne kadar Kazanıyor

Serkay TÜTÜNCÜ KAZANCI

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de doğdu. Eğitimini Ege Üniversitesi’nde tamamladı. Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giydi.

2016 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yarıştı. Survivor bittikten sonra oyunculuğa da adım attı. 2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı.

Serkay Tütüncü Kazanç
Serkay Tütüncü Kazanç

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Volkan karakterine hayat veren Serkay Tütüncü, 1,78 metre boyunda, 76 kilo ve Kova burcudur.

Serkay Tütüncü’nün rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Bay Yanlış (Ozan Dinçer) (TV dizisi)2019 – Afili Aşk (Volkan Çekerek) (TV Dizisi)2018 – İnsanlık Suçu (Gökhan) (TV Dizisi)

 

Masumiyet Dizisi

TÜR: DRAMA
YAPIM ŞİRKETİ: GOLD FİLM
YAPIMCI: FARUK TURGUT
YÖNETMEN: ÖMÜR ATAY
ÖYKÜ VE SENARYO: SIRMA YANIK

 

OYUNCULAR: HÜLYA AVŞAR, MEHMET ASLANTUĞ, DENİZ ÇAKIR, İLAYDA ALİŞAN, SERKAY TÜTÜNCÜ, DENİZ IŞIN, SELEN UÇER, TOLGA GÜLEÇ, NESLİHAN ARSLAN, ASENA TUĞAL, ERTUĞRUL POSTOĞLU, ALAYÇA ÖZTÜRK GİDİŞLİ, KİMYA GÖKÇE AYTAÇ, GİZEM ERGÜN, ASENA KESKİNCİ, OZAN KAYA OKTU, SEVGİ TEMEL, RÜÇHAN ÇALIŞKUR

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Serkay Tütüncü Kimdir?

Masumiyet Son Bölüm İzle

İlayda Alişan Kimdir?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir