1. Anasayfa
 2. Kampanyalar

Aygaz Otogaz 150₺ Hediye Veriyor

2 kere 300₺ gaz alımlarında 100₺ + 50₺ Aygazdan Hediye! Opetlerden aygaz otogaz almanın tam vakti. Kampanya koşulları bu sayfada

Aygaz Otogaz 150₺ Hediye Veriyor
Aygaz Otogaz 150TL Hediye Veriyor
0

Opet şubelerinde Aygaz Otogaz alımlarında 150₺ hediye! Ekim ayı başlayan bu kampanyada toplam 600TL’lik otogaz alımlarınızda 100 TL + 50 TL Aygazdan hediye ediliyor. Aygaz mobil uygulamasından kampanyaya katılmanız yeterli.

Aygaz Otogaz
Aygaz Otogaz

Aygazdan 150₺ Hediye Kampanyası

Opet ve Aygaz işbirliği, otogaz kullanıcıları için harika bir fırsat sunuyor. Bu kampanya, 2 kez 300 TL ve üzeri otogaz alımı yapanlara 100 TL LPG ve 50 TL Opet yakıt puanı hediye ediyor. Bu fırsatları yakalamak için Aygaz mobil uygulamasından aracınızın plakasıyla üye olmanız yeterli.

Kredi Kartı Akaryakıt Kampanyalarıyla Daha Fazla Kazanın

Ayrıca, bu fırsatları daha da değerlendirmek isterseniz, kredi kartı akaryakıt kampanyalarını bu kampanyayla kombinlemeyi unutmayın! Kampanya 31 Ekim 2023 tarihine kadar geçerli, bu süre zarfında 300 TL ve üzeri otogaz alımı yapanlar 100 TL değerinde Aygaz Otogaz puan kazanacaklar. İlk iki alışverişinizde, varsa kullandığınız puanlar sonrası yaptığınız ödeme 300 TL veya üzerinde olmalı.

Bu harika kampanya ile kazandığınız puanlar, Aygaz Sadakat Sistemi’ne dahil olan istasyonlarda kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Aygaz resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kazandığınız puanlar, ikinci 300 TL ve üzeri alışverişinizden sonra en geç 30 dakika içinde hesabınıza yüklenecek ve bilgi SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Bu puanları cep telefonunuzla kullanabilirsiniz. Ancak unutmayın ki puanlar sadece 300 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde tek seferde harcanabilir ve benzin ile motorin alımlarında geçerli değildir. Bu muhteşem fırsatları kaçırmayın, Aygaz ve Opet ile otogaz alımlarınızı birleştirin ve kazançlı çıkın!

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir