1. Anasayfa
 2. Sağlık

Bepanthen Fiyatları

Bepanthen Fiyatları
Bepanthen Fiyatları
0

Bepanthen, Bayer tarafından üretilen ve cilt sorunlarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Krem, merhem, losyon ve oral tablet gibi çeşitli formlarda bulunur. Bepanthen, ciltteki hücre yenilenmesini ve yara iyileşmesini destekleyen provitamin B5 içerir.

Bepanthen Plus Fiyat
Bepanthen Plus Fiyat

Bepanthen Fiyatları

Bepanthen fiyatları, ürün formuna, gramajına ve eczanedeki satış fiyatına göre değişiklik gösterir.

 • Bepanthen fiyatı 111.04 TL TL’dir.
 • Bepanthen 500 MG fiyatı 43.73 TL TL’dir.
 • Bepanthen 30 GR fiyatı 96.38 TL TL’dir.
 • Bepanthen Eczane Fiyatı 43.73 TL TL’dir.
ÜrünFiyatı
Bepanthen111.04 TL
Bepanthen 500 MG43.73 TL
Bepanthen 30 GR96.38 TL
Bepanthen Eczane Fiyatı43.73 TL
Bepanthen Fiyat Tablosu
Bepanthol Krem Fiyatı
Bepanthol Krem Fiyatı

Bepanthen Nedir?

Bepanthen, Bayer tarafından üretilen ve cilt sorunlarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Krem, merhem, losyon ve oral tablet gibi çeşitli formlarda bulunur. Bepanthen, ciltteki hücre yenilenmesini ve yara iyileşmesini destekleyen provitamin B5 içerir.

Bepanthen Ne İşe Yarar?

Bepanthen, aşağıdaki cilt sorunlarının tedavisinde kullanılır:

 • Küçük yaralar, kesik ve yanıklar
 • Cilt kuruluğu ve tahrişi
 • Pişik
 • Dudak çatlakları
 • Göğüs ucu çatlakları
 • Yanık sonrası iz tedavisi
 • Ciltteki nemi koruma

Bepanthen Yan Etkileri Nelerdir?

Bepanthen’in yaygın yan etkileri arasında

 • cilt kızarıklığı,
 • kaşıntı ve tahriş

yer alır. Nadir görülen yan etkileri arasında alerjik reaksiyonlar ve cilt döküntüleri yer alır.

Bepanthen Nasıl Kullanılır?

Bepanthen, etkilenen bölgeye günde birkaç kez ince bir tabaka halinde uygulanır.

Bepanthen Krem, Merhem ve Losyonun Kullanımı

Bepanthen krem, merhem ve losyon, ciltteki küçük yaraların, kesiklerin ve yanıkların tedavisinde kullanılır. Bu ürünler, etkilenen bölgeye günde birkaç kez ince bir tabaka halinde uygulanır.

Bepanthen Oral Tabletin Kullanımı

Bepanthen oral tablet, yara iyileşmesini desteklemek için kullanılır. Bu tablet, günde 2-3 kez 1 tablet olacak şekilde alınır.

Bepanthen’in Alternatifleri

Bepanthen’in alternatifleri arasında Hametol, Eczacibasi Derma Dermopantenol ve Panthenol yer alır.

Bepanthen’in Kullanımı Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Bepanthen, göze, buruna veya ağza temas ettirilmemelidir.
 • Bepanthen, açık yaralara uygulanmamalıdır.
 • Bepanthen’in kullanımıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

Bepanthen Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Bepanthen için araştırma yaparak en uygun fiyattan yararlanmayı istemektesiniz. Uygun ve ucuz Bepanthen Fiyatları hakkında araştırmanıza bizde katkı sağlamak için güncel Bepanthen Fiyat listesini paylaştık. Yorumlar kısmından eksik veya hatalı gördüğünüz kısımları bize bildirebilirsiniz. Bepanthen Fiyatları hakkında merak edilen, sıkça sorulan soruları sizler için derledik inceleyebilirsiniz. Güncel ve detaylı fiyat listelerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz

Fiyatinedir.net Bepanthen Fiyatları bilgisini sizler için araştırdı ve yayınladı. Bu yazımızı takibe alarak güncel Bepanthen Fiyatı nedir bunu öğrenebilirsiniz. Unutmayın sitemiz üzerinde diğer konulara bakarak güncel fiyatları sürekli takip edebilirsiniz.

BEPANTHEN FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Otrivine Fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Bepanthen Fiyatları

Bepanthen Fiyatları Zamlanacak mı?

Bepanthen fiyatları hatta diğer ürün ve hizmetlerin hepsi maalesef döviz ve yakıt fiyatlarına orantılı olarak zamlanmaktadır. Bu neticede dövizdeki hareket veya yakıttaki, benzindeki zamlanma direk Bepanthen Fiyatı listesine yansıyacaktır. Bununla beraber Bepanthen Fiyat listesi de zamlanacaktır. Bizler normalde haftalık veya aylık olarak konuları güncelliyoruz. Fakat döviz ve yakıt zamlanması gibi etkileyen hızlı durumda fiyat listemiz 1-2 gün eski kalabiliyor. Anlık zamlarda bizlere yorumlar kısmından bildirim de bulunarak fiyatın güncellenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

BEPANTHEN FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Lustral Fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Bepanthen Fiyatı doğru mu?

Bepanthen fiyat bilgisi doğru ve günceldir. Fiyat listelerini oluştururken özellikle mağazalardan, firma iletişim bilgilerinden ve internet mecralarındaki fiyat listeleri, kullanıcı yorumlarından yola çıkarak Fiyat tablosu oluşturuyoruz. Bu neticede fiyat listesini haftalık periyotlar ile güncelliyoruz. Doğal olarak sizlere güncel fiyat listesini ulaştırmış oluyoruz.

Bepanthen fiyat bilgileri zamlarda güncellenerek sizlere ne güncel haliyle sunulmaktadır. Fiyatı nedir, fiyat araştırma platformunda bulunan bütün konularımız haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenmektedir. Sizlerde sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulamadığınız bir fiyat listesi olursa iletişim bilgilerimizden bize bildirim açabilirsiniz. Ortalama 1-2 iş günü içerisinde fiyat listesi eklenir veya güncellenir. Bepanthen Fiyatı gibi SAĞLIK kategorimizde yer alan diğer konulara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Bepanthen Fiyatı Hakkında

Sizlere hazırladığımız Bepanthen Fiyatı hakkında genel bilgilerde vermiş olduk. Sitemizde güncel fiyat bilgileri yer alır. Sitemizi takip ederek marketlerden tutun ürünlere kadar her alanda fiyat bilgilerini araştırabilir bilgi sahibi olabiliriniz.

Özellikle son dönemlerdeki piyasa hareketliliği Bepanthen fiyat listesi gibi fiyat listelerini sürekli araştırma ihtiyacı sunmaktadır. Sizde sitemizden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bepanthen fiyatlarında zam oldu mu?

Evet, Bepanthen fiyatlarında Mart ayında zam yapıldı. Zamlı fiyatlar, 14 Mart tarihinden itibaren geçerlidir.

Bepanthen’in en ucuz olduğu yer neresidir?

Bepanthen fiyatları, eczaneden eczaneye değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte, Bepanthen’in en ucuz olduğu yer genellikle online eczanelerdir.

Peki Bepanthen Fiyatı bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Bepanthen Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Bepanthen Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Bepanthen Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün Fiyatların listesi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Bepanthen fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Ben Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. Sınıf Öğrencisi Stajyer Doktor Seren Korkmaz. Sağlık alanında bilgilerimi sizlerle de paylaşmak istedim. İlaçlar, ameliyatlar ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken her adımda size yazılarımla destek olacağım. Unutmayın her hastanın tedavisi farklıdır! burada paylaştıklarım sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınız için doktorunuza danışmadan hiç bir şey kullanmayın denemeyin.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir