Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı

Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı

Güncel Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı

Sıra dışı reklamları ile dikkatleri üzerine çeken Asperox Sarı Güç tüketicilerin merakını üzerine topladı. Bu kadar talep görmesi ve merak uyandırması üzerine insanlar internette Asperox Sarı Güç Fiyatları, Asperox sarı güç fiyatı bim, bim asperox sarı güç fiyatı, Bim asperox fiyatı, bim sarı güç fiyatı gibi araştırmalar yapmaya başladı. Bu doğrultuda fiyatinedir.net olarak Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı bilgisine ulaştık ve yazımızda paylaştık.

 

Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı

Asperox fiyat
Asperox fiyat
  • Güncel Bim Asperox Fiyatı 12,90 TL dir.

Asperox Sarı Güç

Evlerimizde en çok kullanılan ve en hijyenik olması gereken yerlerden birisi de mutfağımız. Günlük temizlik rutini ile mutfağımız oldukça temiz gözüküyor olabilir; peki gerçekten temiz göründüğü kadar hijyenik mi? Bu noktada yardımımıza profesyonel temizlik malzemeleri yetişiyor ve gözle görülmeyen kirleri bile yok ederek mutfağımızı hijyenik hale getirmemize yardımcı oluyor. Mutfakta tam anlamıyla hijyenin sağlanmasıyla mikrop ve bakterilerin, temas ve beslenme yoluyla hem vücudumuza hem de evimizin başka yerlerine dağılma riskini de ortadan kaldırıyoruz. Mutfaktaki en büyük yardımcınız Asperox’un geniş ürün yelpazesi ile mutfağınızda kolayca kirlerden ve lekelerden kurtulmanın ve hijyen sağlamanın yollarına gelin birlikte göz atalım.

Asperox fiyatları
Asperox fiyatları

Ocak

Yemek yemek de yapmak da her ne kadar çok keyifli olsa da iş taşan yemeklerle kirlenen, yağlanan, üzeri ne kadar dikkatli olursak olalım kirlenen pişirme aletlerini temizlemeye geldiğinde keyifler biraz kaçar. Ancak bunun da kolayı var; Asperox Sarı Güç ultra yağ çözücüyü temizlemek istediğiniz yüzeye püskürtün, 5’e kadar sayın, nemli bir bez ya da sünger ile silin ve mucizeye hazır olun. Yağ ve kirleri zorlanmadan, ovalamaya gerek kalmadan çıkaran Asperox Sarı Güç yağ çözücü ile yemek sonrası temizliği zahmet olmaktan çıkarken siz keyifle bir sonraki pişireceğiniz yemeği düşünebilirsiniz.

Asperox Sarı Güç Fiyatı Bim
Asperox Sarı Güç Fiyatı Bim

Fırın

Fırında yapılan yemeklerin kokusu ve tadı ayrı olur. Üstelik çok da pratiktir. Çoğu zaman yemeğe odaklanıp fırının içinde olanlara pek dikkat etmediğimizde yağ ve kirler birikir de birikir. Kuruyan yağ ve kirleri temizlemek de bir o kadar zor olur. Fırınınızın hem içini, hem de tepsi ve ızgaralarını Asperox Sarı Güç ile sadece birkaç saniye içinde kolayca temizleyebilirsiniz.

Davlumbaz

Davlumbaz yemek yaparken çok kullanışlı olsa da kokuyla birlikte zamanla yağı da kendine çekerek kirlenir. Kirlenen davlumbaz da daha düşük verimle çalışmaya başlar. Davlumbaz içinde biriken kir ve yağı sık sık temizlemek çok zahmetli görünse de Asperox Sarı Güç ile 1-2-3-4-5 demek kadar kolay! Davlumbazınızın hem filtresi hem yüzeyinde biriken kir ve yağı Asperox Sarı Güç ile zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

Asperox Sarı Güç Fiyatı
Asperox Sarı Güç Fiyatı

Evye

Mutfaklarda en çok kullanılan yer evye. Üstelik evye gibi sürekli ıslak ya da nemli duran yerler, mikrop ve bakterilerin en çok sevdikleri çünkü en kolay üreyebildikleri yerlerin başında geliyor. Bu mikrop ve bakteriler evyede duran bulaşıklar ya da yıkanan sebze meyveler aracılığıyla bulaşarak hastalığa yol açabilir. Asperox Mutfak süper güçlü yağ ve kir sökücü ile evyenizi kolayca temizleyerek ıslak ve nemli yüzeylere artık güvenebilirsiniz.

evyenizi kolayca temizleyerek ıslak ve nemli yüzeylere artık güvenebilirsiniz.
Asperox Sarı Güç
Asperox Sarı Güç

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesinin işi temizlemek; peki aslında kendisi ne kadar temiz? Islak ve nemli yüzeylerin mikrop ve bakterilerin üremesi için en uygun ortamlar olduğundan bahsetmiştik. Bulaşık makinesi de çoğunlukla nemli kaldığından belli aralıklarla makinenizin içini Asperox Asprin çok amaçlı genel temizlik sıvısı ile temizleyerek kir ve lekelerden arınabilirsiniz. Makinenizi temizledikten sonra içi boşken yüksek derecede çalıştırmayı ve iyice havalandırmayı da sakın unutmayın.

Tost Makinesi

En kolay yemek: tost! Peki zamanla yağlanan, kirlenen tost makinelerini temizlemek o kadar kolay mı? Tost makinenizin ızgarasında kalan kurumuş kiri ve yağı kolayca temizleyebileceğiniz solvent içermeyen Asperox Sarı Güç ile evet!

 

Mutfak Tezgahı

Mutfakta kullandığımız aletlerden daha da çok kirlenen bir yer varsa o da mutfak tezgahı. Özellikle temizlemeyi biraz bile geciktirseniz lekeleri çıkarmak bir hayli güç olur. Dermatolojik olarak test edilmiş Asperox Sarı Güç ile mutfak tezgahında oluşan lekeleri ve hatta derz aralarında oluşan inatçı lekeleri bile 5 saniyede temizler. Siz de tertemiz mutfağınızda harikalar yaratmaya hiç ara vermeden devam edebilirsiniz.

Bim Cif Fiyatı

Bim Deterjan Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?