1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Boron Fiyatları

Bim Boron Fiyatları
Bim Boron Fiyatları
3

Bim marketleri, Türkiye genelinde uygun fiyatlarla sunduğu ürün çeşitliliğiyle bilinir. Bim, ev ihtiyaçlarından gıda ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürün sunar ve bu ürünler arasında boron ürünleri de bulunur. Bu yazımızda, Bim mağazalarında satılan boron ürünlerinin fiyatları hakkında güncel bilgileri sizinle paylaşacağız.

Bim Boron Fiyatları

boron fiyat bim
boron fiyat bim

Boron, temel olarak çamaşır deterjanları, temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinde kullanılan bir kimyasal bileşendir. Bim, müşterilerine bu tür ürünleri uygun fiyatlarla sunarak bütçe dostu alışveriş yapmayı mümkün kılar. Boron fiyatları, ürünün türüne, ambalaj büyüklüğüne ve markasına göre değişebilir.

 • Bim’de 1690 Ml Boron Sıvı Deterjan 42,50 TL
 • 650 Ml Sıvı Boron bulaşık deterjanı 29,95 TL
 • 4 KG Boron Toz Deterjan 46,90 TL‘dir.
Bim’de BoronFiyatı
1690 Ml Boron Sıvı Deterjan42,50₺
650 Ml Sıvı Boron bulaşık deterjanı29,95₺
4 KG Boron Toz Deterjan46,9₺
Bim market boron fiyatı

Bim’de satışa sunulan farklı ürünlerin fiyatlarına göz atmak isterseniz Bim ürünleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Bim mağazalarında boron fiyatları ürünün çeşidine, ambalaj büyüklüğüne ve mevcut kampanyalara bağlı olarak değişebilir. Uygun fiyatlar arayanlar için Bim, boron ürünleri konusunda çeşitli seçenekler sunmaktadır. Kampanyaları takip ederek veya internet üzerinden fiyatları kontrol ederek en iyi fiyatları bulabilirsiniz.

Boron ile Temizlik: Doğal ve Etkili Bir Temizlik Deneyimi

Boron temizlik ürünleri, doğal minerallerden elde edilen temizlik ürünleri olmalarıyla öne çıkar. Bu ürünler zararlı kimyasallar içermezler, fosfat veya petrol türevi maddeler içermezler. Bu nedenle, Boron temizlik ürünleriyle yıkanan kıyafetler, doğal yollarla hijyen sağlarlar.

Boron, temizlik işlemini nasıl gerçekleştirir?

Eğer çamaşır makinesi aşırı doluysa, herhangi bir deterjanın etkili olması zordur. Bu nedenle, çamaşır makinesini verimli bir şekilde kullanmak için makinenin çok dolu olmamasına dikkat etmek önemlidir. İlk kez Boron ürününü kullanacak kişiler, çamaşır makinesinin deterjan gözüne Boron ekleyerek 40 derecede boş bir çalışma yapabilirler. Bu, makinenin içindeki olası artıkları temizler.

Boron doğal bir ürün müdür?

Evet, Boron yüksek miktarda bor içeren doğal bir mineral temelli temizlik ürünüdür.

Bor madeni temizlik için kullanılabilir mi?

Bor bileşikleri, doğal bir temizlik malzemesi olarak kullanılır ve 1800’lerden beri yaygın olarak kullanılmaktadır. Bor madeni, kimyasal işlemlere tabi tutulmadan, sadece fiziksel işlemlerle boraks ürünü elde edilir. Bu nedenle, Boron temizlik ürünleri doğal ve etkili bir temizlik deneyimi sunarlar.

Bim Boron Fiyatları

Bim Boron Fiyatları Hakkında S.S.S.

Bim mağazalarında hangi Boron ürünleri bulunur?

Bim mağazalarında genellikle Boron içeren çeşitli temizlik ürünleri bulunur. Bunlar arasında Boron içeren çamaşır deterjanları, temizlik malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri olabilir.

Boron ürünlerinin fiyatları ne kadar?

Boron ürünlerinin fiyatları ürünün türüne, markasına ve ambalaj büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca, Bim mağazalarında sık sık yapılan kampanyalar ve indirimler sayesinde Boron ürünlerini daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Fiyatlar güncel olarak değişebilir, bu nedenle en güncel fiyat bilgilerini yukarıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

Boron ürünlerini nasıl kullanmalıyım?

Boron içeren ürünlerin kullanım talimatları ürünün türüne göre değişebilir. Her ürünün etiketi üzerinde kullanım talimatları bulunur. Genellikle, çamaşır deterjanları için uygun dozaj ve yıkama talimatlarına dikkat etmek önemlidir. Temizlik ürünlerini kullanmadan önce etiketi okumak ve talimatları takip etmek her zaman önerilir.

Bim Boron ürünleri çevre dostu mu?

Boron içeren ürünler genellikle çevre dostu olarak kabul edilir, çünkü zararlı kimyasal maddeler içermezler. Ancak, her ürünün çevre dostu olup olmadığını belirlemek için ürünün ambalajında veya etiketinde bulunan bilgilere bakmak önemlidir.

Diğer süpermarketlerdeki boron fiyatları:

Bim Asperox Sarı Güç Fiyatı

Bim Çöp Poşeti Fiyatı

Bim Lateks Eldiven Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir