Bim Boron Fiyatları

Bim Boron Fiyatları

Bim Boron Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Boron fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok teknolojik ürün pandemi ve döviz fiyatları nedeniyle zamlandı. Boronda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Boron Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Boron fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Boron fiyatı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

boron fiyat bim
boron fiyat bim

Bim Boron Fiyatları

Bim BoronFiyatları
Boron Sıvı Deterjan Doğal Temizlik 1690 Ml Fiyatı32,50 TL
Bim Boron Toz Deterjan Beyaz 4 Kg Fiyatı36,50 TL
Boron Bim Toz Deterjan Renkli 4 Kg Fiyatı36,50 TL
Bim Boron Sıvı Deterjan Doğal Renkler 1690 Ml Fiyatı32,50 TL
Boron Yerli Sıvı Bulaşık Deterjanı 650 Ml Fiyatı19,95 TL
Yerli Boron Bulaşık Mak. Jel Det. + Parlat. Hediy. 820 Ml Fiyatı39,90 TL
Bim Boron Fiyatları

Bim Boron Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Deterjan Markaları Nedir?

Bim’de satılan Deterjan markası borondur.

Bim Boron Fiyatları Ne Kadar?

Boron Sıvı Deterjan Doğal Temizlik 1690 Ml = 32,50₺

boron sıvı deterjan
boron sıvı deterjan

Neden BORON?
Doğal ve sağlıklı temizlik felsefesiyle yola çıkan BORON, gündelik kıyafetlerden, ev tekstil ürünlerine, hassas bebek giysilerinden, endüstriyel çamaşırlara kadar bir çok farklı ürünün temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir.

BORON’un özellikleri

 • Doğal mineralli temizlik ürünüdür.
 • Fosfat içermez.
 • Petrol türevi hammaddeler içermez.
 • Zararlı kimyasallar içermez.
 • Alerjen parfümler içermez
 • Anti Alerjik ve Antifungal etki sağlar.
 • Çamaşırları yumuşatma özelliği vardır.
 • Ön yıkamasız temizlik sağlar.
 • Renkleri soldurmadan temizler.
 • Kireç çözücü etkiye sahiptir. Kireç çözücü ürünler kullanmanıza gerek kalmadan makinenizi pırıl pırıl yapar ve ömrünü uzatır.
 • Evsel ve endüstriyel lekelerin temizlenmesinde etkilidir.
bim boron
bim boron

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür.

Bim Boron FiyatlarıBim Pasta FiyatlarıBim Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu FiyatlarıBim Sosis FiyatlarıBim Diş Macunu FiyatlarıBim Turşu Fiyatı

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik ürünleri gibi ilgili fiyatlarımız;

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?