Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor?

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor?

Burcu ÖZBERK Namı Diğer Esra ERTEN Ne Kadar Kazanıyor?

Farklı bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Aşk Mantık İntikam dizisi başrollerinden Esra karakterine hayat veren Burcu ÖZBERK bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Burcu ÖZBEK bölüm başı ne kazandığıNe kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık. Burcu ÖZBEK Ne Kadar Kazanıyor?

Burcu ÖZBERK Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor
Burcu ÖZBERK Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor?

Güzelliğiyle dillere destan olan ÖZBEK Aşk Mantık İntikam dizisinden bölüm başına 120 BİN TL almaktadır. Başarılı oyuncunun reklam vb. gibi ekstra gelirleri mevcuttur.

Burcu ÖZBERK aylık kazanç
Burcu ÖZBERK aylık kazanç

Burcu ÖZBERK KAZANÇ

Esra’nın yüzünde bir gülümseme ile hatırladığı yılları babasının işinden ayrılıp hayallerinin peşinde koşmaya karar vermesiyle sonlanır.

Burcu ÖZBERK geliri
Burcu ÖZBERK geliri

Babası hayallerinin peşinde koşarken tüm mal varlıklarını kaybederler. Sabah akşam çalışıp çocuklarına bakan annesi Menekşe’yi gören Esra kararını verir.

Burcu ÖZBERK kazancı
Burcu ÖZBERK kazancı

Hayal kurmak insanın başına bela açıyordur. Aşık olmak ise insanın sağlıklı düşünmesini engelliyordur. Esra bu düşünceyle büyür. Çocukluğundan beri ona aşık olan Ozan Korfalı çok iyi bir üniversitede bilgisayar mühendisliği okumuştur. Esra ve Ozan kısa zaman sonra evlenirler. Esra tam da hayal ettiği gibi bir hayat yaşamaktadır. Ozan bir akşam işinden ayrıldığını, hayallerinin peşinde koşacağını söyler ancak Esra, dönüp dolaşıp kaçtığı şeyin tam ortasında kalmıştır.

Burcu ÖZBERK Kazanç
Burcu ÖZBERK Kazanç

Esra eğlenceli ve güçlü bir kızdır. Abisiyle birbirleriyle sürekli didişseler de aslında aile bağları çok kuvvetlidir. Babasını her şeye rağmen çok sever. Annesi ise hem arkadaşı, hem dert ortağıdır.

Hırslıdır, kolay pes etmez. En dibe bile vursa küllerinden yeniden doğup yeniden ayaklanır. Denemekten de kaybetmekten korkmaz.

Burcu ÖZBERK

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, İlk ekran deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamış, bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor
Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri kariyerinde dönüm noktası olmuştur. Erdal Beşikçioğlu’nun Tatbikat Sahnesi’nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masalı adlı oyunlarda rol almıştır.

2017-2018 yılları arasında TRT 1’de yayımlanan Aslan Ailem dizisinde oynamıştır.

 

Ardından Direniş Karatay filminde Türkan karakterini canlandırmıştır. En son Kanal D’de yayımlanan Afili Aşk dizisinde oynamıştır. 2020’nin Ekim ayında FOX’ta başlayan Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır.

Aşk Mantık İntikam Son Bölüm İzle

Hande ERÇEL Ne Kadar Kazanıyor?

Fiyatı Nedir ?

3 YORUM

  1. Avatar

    çok kazanıyor ya bu hanımefendide

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?