1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor?

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor?
Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor
3

Burcu ÖZBERK Namı Diğer Esra ERTEN Ne Kadar Kazanıyor?

Farklı bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Aşk Mantık İntikam dizisi başrollerinden Esra karakterine hayat veren Burcu ÖZBERK bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Burcu ÖZBEK bölüm başı ne kazandığıNe kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık. Burcu ÖZBEK Ne Kadar Kazanıyor?

Burcu ÖZBERK Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor
Burcu ÖZBERK Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor?

Güzelliğiyle dillere destan olan ÖZBERK Aşk Mantık İntikam dizisinden bölüm başına 120 BİN TL almaktadır. Başarılı oyuncunun reklam vb. gibi ekstra gelirleri mevcuttur.

Burcu ÖZBERK aylık kazanç
Burcu ÖZBERK aylık kazanç

Burcu ÖZBERK KAZANÇ

Esra’nın yüzünde bir gülümseme ile hatırladığı yılları babasının işinden ayrılıp hayallerinin peşinde koşmaya karar vermesiyle sonlanır.

Burcu ÖZBERK geliri
Burcu ÖZBERK geliri

Babası hayallerinin peşinde koşarken tüm mal varlıklarını kaybederler. Sabah akşam çalışıp çocuklarına bakan annesi Menekşe’yi gören Esra kararını verir.

Burcu ÖZBERK kazancı
Burcu ÖZBERK kazancı

Hayal kurmak insanın başına bela açıyordur. Aşık olmak ise insanın sağlıklı düşünmesini engelliyordur. Esra bu düşünceyle büyür. Çocukluğundan beri ona aşık olan Ozan Korfalı çok iyi bir üniversitede bilgisayar mühendisliği okumuştur. Esra ve Ozan kısa zaman sonra evlenirler. Esra tam da hayal ettiği gibi bir hayat yaşamaktadır. Ozan bir akşam işinden ayrıldığını, hayallerinin peşinde koşacağını söyler ancak Esra, dönüp dolaşıp kaçtığı şeyin tam ortasında kalmıştır.

Burcu ÖZBERK Kazanç
Burcu ÖZBERK Kazanç

Esra eğlenceli ve güçlü bir kızdır. Abisiyle birbirleriyle sürekli didişseler de aslında aile bağları çok kuvvetlidir. Babasını her şeye rağmen çok sever. Annesi ise hem arkadaşı, hem dert ortağıdır.

Hırslıdır, kolay pes etmez. En dibe bile vursa küllerinden yeniden doğup yeniden ayaklanır. Denemekten de kaybetmekten korkmaz.

Burcu ÖZBERK

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, İlk ekran deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamış, bu dizide Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır.

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor
Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor

Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri kariyerinde dönüm noktası olmuştur. Erdal Beşikçioğlu’nun Tatbikat Sahnesi’nde Marquis de Sade Quills ve Woyzeck Masalı adlı oyunlarda rol almıştır.

2017-2018 yılları arasında TRT 1’de yayımlanan Aslan Ailem dizisinde oynamıştır.

Burcu ÖZBERK Ne Kadar Kazanıyor

Ardından Direniş Karatay filminde Türkan karakterini canlandırmıştır. En son Kanal D’de yayımlanan Afili Aşk dizisinde oynamıştır. 2020’nin Ekim ayında FOX’ta başlayan Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır.

Aşk Mantık İntikam Son Bölüm İzle

Hande ERÇEL Ne Kadar Kazanıyor?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. çok kazanıyor ya bu hanımefendide

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir