1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Özge Törer Ne Kadar Kazanıyor?

Özge Törer Ne Kadar Kazanıyor?
Özge Törer Ne Kadar Kazanıyor
0

Kuruluş Osmanın Bala Hatunu Özge TÖRER Ne Kadar Kazanıyor?

Merak uyandıran bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Kuruluş Osman dizisi başrollerinden Bala Hatun karakterine hayat veren Özge TÖRER bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Özge TÖRER’ın bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık.

Özge Törer Ne Kadar Kazanıyor?

Özge Törer bölüm başı ne kadar alıyor
Özge Törer bölüm başı ne kadar alıyor

Güzel oyuncu Özge TÖRER, şu sıralar Kuruluş Osman dizisiyle ekranlarda boy gösteriyor. Törer’in, bölüm başı 120 bin TL aldığı biliniyor.

Özge Törer Kaç Para Alıyor
Özge Törer Kaç Para Alıyor

Özge Törer

Güzel oyuncu hakkında, Kuruluş Osman’ın Bala Hatun’u Özge Törer kimdir? Kuruluş Osman’ın Bala Hatun’u Özge Törer nereli? Özge Törer kaç yaşında? soruları sıkça aratıldı. Kuruluş Osman’ın Bala Hatun’u Özge Törer duru güzelliği ile izleyiciyi kendine hayran bıraktı.

Özge Törer Kazanç Listesi
Özge Törer Kazanç Listesi

Genç oyuncu Özge Törer sosyal medya paylaşımları ile dikkat çekerken en çok doğal halleri beğeni topladı. Kuruluş Osman’ın Bala Hatun’u olmadığı zamanlarda Özge Törer adeta bambaşka biri. İşte Özge Törer’in doğal halleri…

Özge Törer kazanç
Özge Törer kazanç

Şu sıralar Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterini canlandıran Özge Törer hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Özge Törer kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, oynadığı diziler ve filmler… Burak ÖZÇİVİT le beraber rol almaktadır.

ÖZGE TÖRER KİMDİR?

Özge Törer, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Kuruluş Osman dizisi ile yaşamıştır.

Özge Törer
Özge Törer

Şimdilerde, ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer, 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Özge Törer’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Kuruluş Osman (Bala Hatun) (TV Dizisi)

Özge Törer, 1998 doğumludur. Kameralar karşısına ilk kez Kuruluş Osman dizisi ile geçen Özge Törer hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… Özge Törer nereli ve kaç yaşında?

Özge Törer Ne Kadar Kazanıyor?

Şu sıralar Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterini canlandıran Özge Törer hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Özge Törer kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, oynadığı diziler ve filmler…

Kuruluş Osman Son Bölüm İzle

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir