1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Coca Cola Zammı

Coca Cola Zammı
Coca Cola Zammı
0

Coca Cola Zammı yine gündemde. Coca Cola tekrar zamlandı. Yeni Coca Cola zammı tekrar gündeme gelmiş durumda, peki Coca Cola zammı ne kadar, Coca Cola kaç para, Coca Cola fiyatı ne kadar bunların hepsine sizler için cevap verdik.

Coca Cola Zammı

Yeni Coca Cola fiyatları Coca Cola zammı haberleri sonrası merak edildi iste güncel Coca Cola zamlı fiyatları,

2.5 Litre Coca Cola Fiyatı Zam sonrası 29,99 TL‘dir.

2 Litre Coca Cola Fiyatı Zam sonrasında 25,99 TL‘dir.

1.5 Litre Coca Cola Fiyatı zam sonrasında 23,99 TL‘dir.

1 Litre Coca Cola Fiyatı zam sonrasında 18,99 TL‘dir.

Coca Colaya yapılan zamlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Coca Cola Fiyatları
Coca Cola Fiyatları

Coca Cola fiyatları

2.5 litre Coca Cola zam sonrası fiyatı 30 tl‘dir. Bütün Coca Cola ürün fiyatlarına yukarıdan ulaşabilirsiniz.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”Coca Cola kaç TL 2022?” answer-0=”Coca Cola 2.5 litre 2022 yılının sonunda 29,99 TL olmuştur. 2023 yılı ilk aylarında tekrar zam alacağı söylenmektedir.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”2 5 litre kola ne kadar 2022?” answer-1=”2.5 litre kola 2022nin son günlerinde 30 TL’dir. 2023 yılında coca colaya tekrar zam geleceği belirtilmektedir.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”2,5 litre kola olayı nedir?” answer-2=”Coca Cola zammı 2,5 litre kola olayı, artan enflasyondan dolayı kolaya gelecek %25 lik zamdan ortaya çıkmıştır. Yeni fiyatlar 1 litre 18,99 TL’dir. 2.5 Litre coca cola ise 29,99 TL’dir.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

Coca Cola Hakkında

Coca-Cola, Amerika Birleşik Devletleri kökenli, karamelize şekerle tatlandırılmış, alkolsüz içecek markası. Dünyada en fazla tüketilen meşrubat olan Coca-Cola uluslararası araştırma ajansı Interbrandin sıralamasında 2005-2016 yılında dünyanın en pahalı markası olarak tanındı. Coca-Cola ve çeşitli alkolsüz içecek markalarının sahibi, merkezi ABD’nin Georgia Eyaleti’nde, Atlanta şehrinde bulunan çok uluslu şirket The Coca-Cola Company’dir.

Bim Kola Fiyatları

Markanın adı Kola fındığı, kafein kaynağı ve koka yaprakları isimlerinin birleşmesinden oluşmuştur. Coca-Colada kullanılan malzeme ve kimyasal ürünlerin yayınlanmış olmasına rağmen Coca-Cola’nın formülü bugüne kadar ticari sır olarak kalmıştır. 1886’da kurulan şirketin hisseleri, New York Borsası’nda KO kısaltması ile işlem görür. Şirket daha sonra dünya çapında 200’den fazla ülkede lisanslı Coca-Cola ürünleri, şişeleme, filtrelenmiş su, tatlandırıcılar ve konsantreleri üretmektedir. The Coca-Cola Company ayrıca büyük restoran ve gıda hizmeti dağıtıcılara konsantre satmaktadır.

Coca Colanın ilk Yılları

Coca-Cola’nın mucidi 1886 yılında onun ilk formülünü yaratan John S. Pemberton’dur. Amerikan İç Savaşında albay gibi hizmet eden ve yaralanan Pemberton morfin bağımlısı idi ve tehlikeli olmasına rağmen afyon bulmaya çalışıyordu. Columbus’ta kimyager ve eczacı olarak çalışan Pemperton’un aklına kokainli şarap yapmak geldi. Kendi özel geliştirdiği formül ve karışımlarla Pemberton French Wine Coca’yı 1885 yılında icat etti. Kola özütü, şarap ve koka yaprağı karışımından oluşan ürününü bir yıl sonra piyasaya sürdü.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir