1. Anasayfa
 2. Sağlık

Coldaway C Fiyatları

Coldaway C Fiyatları
Coldaway C Fiyatları
0

Coldaway C Fiyatları, kış aylarının gelmesiyle fazlasıyla araştırılmaktadır. Tüketicilerin Coldaway C Fiyatına kolayca ulaşabilmesi için eczanelerde bulunan Coldaway C fiyatlarını detaylı olarak hazırladık ve sizler için derledik. İçeriğimizin devamında zamlı haliyle Coldaway C Fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan Coldaway C Fiyatları listesine geçebiliriz.

Coldaway C Fiyatları

COLDAWAY-C grip, soğuk algınlığı başta olmak üzere solunum yolları enfeksiyonları, ateş, baş ağrısı, burun tıkanıklığı gibi rahatsızlıkları gidermede oldukça etkili bir ilaçtır ve Coldaway C Fiyatı aşağıdaki gibidir. Yorumlar kısmından Coldaway C Fiyatı hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Coldaway CFiyatları
COLDAWAY C 30 Film Tablet Fiyatı55,50 TL
Coldaway C Fiyatları

Coldaway ilacı turuncu renkli ve oval tablet şekildedir. İçerisinde yoğun bir şekilde C Vitamini barındırır. Eğer bu konu haricinde Coldaway C Fiyatları ile alakalı merak ettiğiniz başka bir konu varsa içeriğimizin devamını okuyabilirsiniz.

Coldaway C Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık kategorimizde yer alan Coldaway C Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

coldaway c
coldaway c

Coldaway ilaç ne işe yarar?

Coldaway ilaç ne işe yarar? sorusuna en net şekilde grip ve soğuk algınlığına iyi gelir cevabı verilebilir. Aynı zamanda baş ağrısı ve burun tıkanıklığı gibi rahatsızlıkları da giderir.

Coldaway C zararlı mı?

Bir hekim tarafından verildiğinde kullanılması önemlidir. Aynı zamanda 5 günden uzun süre kullanılması önerilmemektedir. Hamile, emziren kadınlar ve 12 yaşından küçükler kullanmamalıdır. Yan etkileri arasında uyku problemi ve bulantı vardır.

Coldaway C ne kadar?

 • Coldaway C 30 Tablet Fiyatı 55,50 TL‘dir.

Coldaway C Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Coldaway C Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Coldaway C Fiyat listesinde hatalı gördüğünüz bir nokta varsa lütfen iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirin. Bu şekilde en güncel fiyata ulaşmış olacağız ve doğru fiyat bilgisini sunacağız.

coldaway
coldaway

Coldaway reçeteli mi?

Coldaway C ilacını reçetesiz bir şekilde eczanelerden temin edebilirsiniz fakat sizlere önerimiz bir hekim kontrolünde kullanmanız.

Coldaway C nedir yan etkileri nelerdir?

Çoğu tüketiciye bir yan etkisi olmaması ile birlikte tüketenlerde nadirde olsa yan etkileri şu şekildedir;

 • Görme bozukluğu
 • Kusma
 • Mide bulantısı
 • Baş ağrısı

Coldaway C Fiyatı listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Coldaway C Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Coldaway C Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Coldaway C Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Coldaway C fiyatları, Coldaway C fiyatı, Coldaway C ne kadar? Coldaway C kaç para, zamlı Coldaway C fiyatları. Coldaway C fiyat bilgisi, Coldaway C fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz.

OKUMANIZI ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER: Duloxx Fiyatları, Cabral fiyatları, Fucicort fiyatları, Alka Seltzer fiyatları

Coldaway C Fiyatları

Coldaway C gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Coldaway C Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir