1. Anasayfa
 2. Genel

Cozy Çeşme Beach Fiyatları

Cozy Çeşme Beach Fiyatları
Cozy Çeşme Beach Fiyatları
0

Cozy Çeşme Beach Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Cozy Çeşme Beach fiyat bilgisine ulaştık ve Sahiller, Plajlar, Beachlerden aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok şeye pandemi döneminde zam geldiği gibi Plaj fiyatları da  zamlandı. Cozy Çeşme Beach güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Cozy Çeşme Beach Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Cozy Çeşme Beach  fiyat bilgisi yer almaktadır. Cozy Çeşme Beach  2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak sizlerle paylaşılmıştır.

Cozy Çeşme Beach
Cozy Çeşme Beach

Cozy Çeşme Beach Fiyatları

 • Çeşme Cozy Beach Giriş Fiyatı 150 TL’dir.

Paparazzi Beach 2022 yılında yeni adı ile kapılarını açıcak. İşletme aslında 2020 yılında açıldı fakat Covid nedeniyle çok fazla isminden söz ettirmedi. Yepyeni bir dizayn ile işletme hizmeti devrede olacak. 2022yılına damga vuracağı şimdiden kesin gibi. Lezzetli yemekler ve kokteyller hiç bitmeyen muhteem dj performansları ile birlikte kesinlikle çeşmeye geldiğinizde uğramanız gereken bir mekan olacak.

Cozy Çeşme
Cozy Çeşme

Cozy Çeşme Beach Club

Cozy Çeşme İletişim Bilgileri:
Adres: Sakarya Mahallesi 3164 Sok. No: 5 Çeşme / İzmir
Telefon: 0232 712 67 67

Aya Yorgi Koyu’nun en özel işletmelerinden olan Paparazzi Beach Club’ta bir süredir hareketlilik vardı ve “Paparazzi Beach’in yerine ne açılacak?” sorusunun yanıtı merak ediliyordu. Sonunda bu soru yanıtını buldu. Aya Yorgi’de 35 yıl boyunca hizmet veren Paparazzi Beach, baştan aşağı yenilendi ve Cozy Çeşme adını aldı. Mekân, son derece şık dizaynı ve yepyeni bir işletme anlayışıyla ziyaretçilerini ağırlamak için adeta sabırsızlanıyor.

En büyük vaadi eğlence olan Cozy Beach’in işletmecileri, ziyaretçilerine şöyle sesleniyor.

Gündüzleri Ayayorgi Koyu’nun eşsiz denizinde serinleyen ziyaretçiler, geceleri canlı müzik ve 80’ler, 90’lar konseptiyle eğlencenin zirvesine ulaşacaklar.

Cozy Beach’in iddialı olduğu diğer bir alan ise mutfak. İşletme, bu yaz sezonunda İtalyan mutfağının öne çıktığı bir menü ile misafirlerini ağırlamayı planlıyor. İşletmede plaj, eğlence ve lezzet her zaman bir arada düşünülüyor.

Cozy Çeşme’de Koronavirüs Tedbirleri Alındı

İşletmenin sahipleri Özcan İçli ve İlyas Köse, COVID 19 salgını nedeniyle son derece titiz davranıyor. Geçtiğimiz sezon 600 kişiye hizmet veren mekânda bu sene kapasite düzenlemesi yapıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında işletmenin kapasitesi 400 ile sınırlandırıldı. Aynı zamanda şezlonglar sosyal mesafe kurallarına göre yerleştirilirken gerekli dezenfeksiyon işlemleri de yapıldı. Cozy Beach’e gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Çeşme Beach Fiyatları

Bodrum Beach Fiyatları

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir