1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Deniz BAYSAL Ne Kadar Kazanıyor?

Deniz BAYSAL Ne Kadar Kazanıyor?
Deniz Baysal Ne Kadar Kazanıyor
1

Deniz BAYSAL Namı Diğer Zehra Ne Kadar Kazanıyor?

Deniz BAYSAL Ne Kadar Kazanıyor, Deniz Baysal Kazanç, Deniz Baysal Bölüm Başı Ne alıyor, Deniz baysal kaç para alıyor, Deniz Baysal Kaç Para kazanıyor, Teşkilat Zehra Ne kadar Kazanıyor sorularınızın cevabını sizler için hazırladık.

 

Deniz BAYSAL Ne Kadar Kazanıyor?

Oyuncu Deniz BAYSAL, yapımın baş karakterlerinden biri. Zehra karakterini canlandıran Deniz BAYSAL bölüm başına 35 bin ve  40 bin TL arasında bir ücret aldığı iddia ediliyor.

Teşkilat Zehra Kaç Para alıyor
Teşkilat Zehra Kaç Para alıyor

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCULARI

Milli İstihbarat Teşkilatı’nı anlatan dizi diye bilen Teşkilat dizisinin ilk bölümü pazar günü TRT 1 ekranlarında seyircisi ile buluştu. Dizinin başlaması ile birlik te sosyal medya kullanıcıları tarafından dizi hakkında paylaşımlar yapılmaya başlandı.

Deniz Baysal Kaç Para Kazanıyor
Deniz Baysal Kaç Para Kazanıyor

Yapılan paylaşımlardan anlaşıldığı kadarıyla dizi çok beğenilmiş ve dizinin bu şekilde aynen devam etmesi konusunda hem fikir olunmuştu. Dizi kadar dizi oyuncularının aldıkları ücretlerde şimdiden tartışma konusu olurken aldıkları ücret de merak konusu oldu. Dizi oyuncularının diziden ne kadar aldıklarını sizler için derledik. İşte dizi de rol alan oyuncuların bölüm başına aldıkları ücretler.

Teşkilat

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan ve soluk soluğa izlenecek olan yılın en iddialı dizisi olmaya aday ‘Teşkilat’, 7 Mart 2022 Pazar günü izleyiciyle buluşacak.

TÜRKİYE’NİN KALBİ ANKARA’DA DEV PRODÜKSİYON!

Dizinin özel olarak tasarlanan, gerçek bir operasyon gerçekleştirilebilecek titizlikte hazırlanan tüm mekanları, Ankara’da bulunuyor…
Türkiye’nin kalbinde ilk kez bu büyüklükte dev bir prodüksiyon gerçekleşiyor. Ülkemizin başkenti ilk kez bu kadar büyük bir prodüksiyona ev sahipliği yaparken, MİT’in savaş teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler de ilk kez bu dizi ile ekrana taşınacak.

İSİMSİZ KAHRAMANLARIN GERÇEK HİKAYELERİ

Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri ilk kez tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekrana gelecek. Dizinin kahramanlarına hayat verecek olan oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; gerçek olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkacak.

YEDİ OLAĞANÜSTÜ KAHRAMANIN VATAN SEVDASI EKRANA KİLİTLEYECEK

‘Teşkilat’, istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatacak.
Ve ilk bölümünde yedi vatan sevdalısı kahramanın kendileri için aldığı “ölüm” kararıyla çok konuşulacak!

Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının öyküsü ‘Teşkilat’, 7 Mart Pazar TRT 1’de!

Deniz BAYSAL Kimdir?

Teşkilat Dizisi Son Bölüm İzle

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir