1. Anasayfa
 2. Genel

Devlet Huzurevi Fiyatları

Devlet Huzurevi Fiyatları
Devlet Huzurevi Fiyatları
1

Devlet Huzurevi Fiyatı merak eden kullanıcılar, Devlet Huzurevi Fiyatları veya Devlet Huzurevi Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Devlet Huzurevi Fiyatı, Zamlı Devlet Huzurevi Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Devlet Huzurevi Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Devlet Huzurevi Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Devlet Huzurevi Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

Güncel Devlet Huzurevi Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Devlet Huzurevi Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Devlet Huzurevi Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Devlet Huzurevi Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Devlet Huzurevi Fiyatı ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Devlet Huzurevi Fiyatı yer almaktadır. Peki, bu zam durumu Devlet Huzurevi fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Devlet Huzurevi Fiyatı ne kadar? Zamlı Devlet Huzurevi fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Özel Huzurevleri ve Huzurevi yaşlı bakım merkezi yönetmeliği kapsamında Yaşlı Bakım Evi tavan ve taban FİYATLARI şu şekildedir.

 • Yıllık üyelik aidatı; Taban 78.74 TL+KDV tavan; 650,00 TL+KDV
 • Sağlıklı yaşlılar için gündüz bakım evi günlük taban; 3.237,08 TL‘dir. Tavan ücreti ise KDV dahil 52.650,00 TL’dir.
 • Alzheimer Demanslı yaşlılar için gündüzlü bakım hizmeti günlük yaban; 12,325 TL+KDV tavan: 65,000TL+KDV
 • Temizlik ve teknik hizmet ücreti günlük taban; 144,31 TL+KDV Tavan; 650 TL+KDV
 • Evde bakım hizmeti aylık taban; 3.609,38 TL+KDV tavan ; 29.500 TL+ KDV olarak belirlenmiştir.

Paylaştığımız Devlet Huzurevi Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Tavsiye ettiğimiz Huzur Evi: https://www.ozelhayathuzurevi.com/

Dilerseniz Güncel Özel Huzurevi Fiyatı yazımıza da bakabilirsiniz.

Devlet Huzurevi Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Devlet Huzurevi Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

devlet yaşlı bakım evi fiyatları
devlet yaşlı bakım evi fiyatları

Devlet Huzurevi Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Devlet Huzurevi Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Devlet Huzurevi Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Devlet Huzurevi fiyatı? Güncel Devlet Huzurevi fiyatı ve ucuz Devlet Huzurevi Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Devlet Huzurevi Fiyatları

Devlet Huzurevi Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Devlet Huzurevi Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Devlet Huzurevi fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Devlet Huzurevi Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Devlet Huzurevi hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 2 Ağustos 2023

  Emekli sandığı tarafından kurulup daha sonra bakanlığa devredilen huzurevlerinde fiyatlar çok farklı. Bu fiyatlar nasıl ve neye göre kim tarafından tespit ediliyor bilmiyoruz. Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir