1. Anasayfa
 2. Genel

Efsane Geri Dönüyor! Yüzüklerin Efendisi Serisi Yeniden Sinemalarda!

Efsane Geri Dönüyor! Yüzüklerin Efendisi Serisi Yeniden Sinemalarda!
Efsane Geri Dönüyor Yüzüklerin Efendisi Serisi Yeniden Sinemalarda
14

Güçlü bir fantastik evren, unutulmaz karakterler ve büyüleyici maceraların başyapıtı olan ‘Yüzüklerin Efendisi’ serisi, sinemaseverlerin gönlünde özel bir yer edinmiştir. Orta Dünya’nın büyüsüne kapılan izleyiciler için harika bir haberimiz var: Yüzüklerin Efendisi, yeniden sinemalarda! J.R.R. Tolkien’in eşsiz eserinin sinematik uyarlaması, yeni ve eski nesil hayranları bir araya getirerek büyülü dünyasına geri dönme fırsatı sunuyor. Bu yazımızda, Yüzüklerin Efendisi’nin sinema perdesine geri dönüşünü ve sinema bilet fiyatlarını inceleyeceğiz.

Yüzüklerin Efendisi Sinema Bilet Fiyatları

Neredeyse ülkemizde bulunan bütün sinema salonlarında vizyona girecek Yüzüklerin Efendisi serisi 22-28 Eylül arasında izleyicilerle buluşacak. Peki fiyatlar ne kadar? Yüzüklerin Efendisi serisinin sinema bilet fiyatları:

 • Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği IMAX bilet fiyatı 100 TL,
 • Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği 2D bilet fiyatı 50 TL,
 • Yüzüklerin Efendisi: İki Kule IMAX bilet fiyatı 100 TL,
 • Yüzüklerin Efendisi: İki Kule 2D bilet fiyatı 50 TL,
 • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü IMAX bilet fiyatı 100 TL,
 • Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 2D bilet fiyatı 50 TL’dir.

Aynı zamanda festivale özel orta boy mısır fiyatı 40 TL’dir.

Paribu Cineverse #hepsinema Film Festival’i Kampanya Koşulları

 1. · Paribu Cineverse Acarkent, Paribu Cineverse Atakule, Paribu Cineverse Marmara Anatolium, Paribu Cineverse Historia, Paribu Cineverse Manavgat lokasyonlarımız festivale dahil değildir.
 2. · Gold Class salonlarımızda ki gösterimlerde #hepsinema Film Festivali bilet fiyatları geçerli değildir.
 3. · Festival filmlerinden ve aktivitelerinden tüm misafirlerimiz yararlanabilirler.
 4. · Orta boy mısır 40 TL avantajı sadece festival filmlerinde geçerlidir.
 5. · Festival filmlerine sadece gişelerimizden bilet alan misafirlerimiz orta boy mısır 40 TL avantajından yararlanabilir. Online ve kiosk biletleri geçerli değildir.
 6. · Ödüllü oyunlar sonucu kazanılan ödüller gün içerisinde kullanılabilecektir, diğer günlere aktarılamaz.
 7. · CGV Mars Cinema Group kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Bilet Fiyatları

Yuzuklerin Efendisi Yuzuk Kardesligi
Yuzuklerin Efendisi Yuzuk Kardesligi

22-28 Eylül tarihleri arasında yeniden vizyona girecek olan Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği sinema bilet fiyatları aşağıdaki gibidir;

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği IMAX Bilet100₺
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği 2D Bilet50₺
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Bilet Fiyatı

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule Bilet Fiyatları

Yuzuklerin Efendisi iki kule
Yuzuklerin Efendisi iki kule

22-28 Eylül tarihleri arasında yeniden vizyona girecek olan Yüzüklerin Efendisi: İki Kule sinema bilet fiyatları aşağıdaki gibidir;

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule IMAX Bilet100₺
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule 2D Bilet50₺
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule Bilet Fiyatı

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Bilet Fiyatları

Yuzuklerin Efendisi Kralin Donusu
Yuzuklerin Efendisi Kralin Donusu

22-28 Eylül tarihleri arasında yeniden vizyona girecek olan Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü sinema bilet fiyatları aşağıdaki gibidir;

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü IMAX Bilet100₺
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 2D Bilet50₺
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Bilet Fiyatı

Yüzüklerin Efendisi Serisi Fragmanlar

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği fragman:

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule Bilet Fiyatları

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule fragman:

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Bilet Fiyatları

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü fragman:

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Bilet Fiyatları

Yüzüklerin Efendisi Biletini Nasıl Satın Alırım?

Aşağıdaki bağlantıdan Paribu Cineverse #hepsinema sayfasına ulaşabilir ve bilet satın alabilirsiniz.

Paribu Cineverse Yüzüklerin Efendisi Bilet Satın AL

İlgili bağlantılar:
Cehennem Melekleri 4 Sinema Bilet Fiyatları
Sinema Bilet Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 22
  be_endim
  Beğendim
 • 3
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 5
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 4
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (14)

Popüler Yorumlar
 1. Yüzüklerin efendisi serisinin hepsini sinemada izledim. Açıkcası zamanında güzeldi fakat şuanda pekte beğenmedim.

 2. — SPOİLER —

  Frodo Baggins, Shelob’un karanlık ve kötü kokulu mağarasında ilerlerken, göğsündeki yıldız ışığını yükselterek “Galadriel!” diye haykırdı.

  Binlerce yıl boyunca tek bir ışık görmemiş olan mağara aniden aydınlandı. Ve işte o andan itibaren Frodo, karşısında örümcek benzeri Shelob’u gördü. Dev yaratığın yüzü, öfke ve kinle dolu yüzlerce kırmızı gözüyle ona dikiliyordu.

  Frodo, geri adım atmadı. Korkularına teslim olmadı, cesaretini yitirmedi. Yıldız ışığını sol eline aldı ve diğer eliyle de Sting’i çekti.

  Öylesine küçük bir bedene, tüm güçsüzlüğüne rağmen, kadim çağlardan bu yana kimsenin yenemediği, kaçamadığı Shelob’a doğru koşmaya başladı.

  Yüzük taşıyıcısı, kötülüğü yok etmeye kararlıydı. Mordor’a çok az bir mesafe kalmıştı. Yüzüğü Ateş Dağı’na fırlatacak ve tüm dünyayı bir araya getirerek karanlık hükümdarın saltanatına son verecekti.

  Sam, efendisi Frodo’yu izlerken, yüreği duygularla doldu. Bu anı, adları efsanelerde yaşayacak şarkılar ve kahramanlık hikayeleriyle süslenmiş bir şekilde hatırlayacaktı. Cesaretini toplayarak efendisini takip etti.

  Kader, örülmüş ağını sıkıca örmüştü, ancak umutla ve cesaretle ilerlemeye devam etmek için çaba harcayanların önünde her zaman bir umut ışığı parlar.

  — SPOİLER —

 3. Yıllardır, arzuladığınız eserin Lego serisine pahalı olmasından dolayı özlemle bakıp duruyordunuz. Ancak, Seinfeld Lego setini aldıktan sonra Lego’ya olan ilginiz tavan yapmış gibi görünüyor. Ve sonunda, Rivendell setini satın aldınız.

  Bu setin fiyatı bir hayli yüksek gibi görünüyor ve içine LED ışıklar eklemek gibi bir düşünceniz var. Ancak daha önce böyle bir işe girişmemiş ve eliniz tam anlamıyla “handyman” değilmişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Tolkien kitaplarını toplamaktan sıkıldığınız bir dönemde, yaşamın tadını çıkarmak istediğiniz bir an geldi.

  İlginç olan şu ki, bu seti yaparken yüzüklerin efendisi soundtrack’i dinlemek yerine, sabah programlarına kulak vermek gibi bir niyetiniz var. Farklı bir boyutta keyif almayı düşünüyorsunuz gibi görünüyor ve bu durum oldukça ilginç bir tezat oluşturuyor. Hayatın tadını çıkarmaya kararlısınız, ve yaşamanın keyfini çıkarmak için ilginç ve eğlenceli bir yol seçmişsiniz gibi. İyi eğlenceler!

Yapılan Yorumlar
 1. Yüzüklerin efendisi serisi > harry potter serisi net aksini söyleyen erkek medcezir izleyen pembe çorap giyen erkektir. Aksini söyleyen kadın, barbie beğenmeyen kadındır.

  Fantastik bir dünya, mükemmel derinliğe sahip karakterler ve harika bir hikayesi var. Yüzüklerin efendisi bilet fiyatlarıda öyle çok yüksel değil hepsine gideceğim. Teşekkürler

 2. 12 Ekim 2023

  Yüzüklerin efendisi güzel film bilet fiyatı biraz pahalıya geldi ama olsun.

 3. Bilet fiyatları yüksek olduğu için yüzüklerin efendisine değil barbie filmine gittik. :D

 4. Abi gittik sinemada izledik yüzüklerin efendisinin tüm serisini. Ya ilk izlediğim gibi heyecanlandım. Nasıl mükemmel bir filmdir. Bu arada Yüzüklerin efendisi > Harry Potter aksini söyleyen pembe tshirt giyendir :D

 5. Sinemada izledim bilet fiyatları yüksek olsada yüzüklerin efendisine değer baba. Fakat harry potter daha iyi sanki <3

 6. Gerçekten eşsiz bir deneyim olmalı. Bu muhteşem üçlemeyi 100’den fazla kez izlemiş olabilirsiniz, ancak sinemada izlemek her seferinde farklı bir heyecan yaşatır. İlk kez izlediğinizde hissettiğiniz heyecanı bir başkasıyla paylaşmak, onların da aynı etkiyi deneyimlemesini izlemek gerçekten özel bir deneyim olmalı. Yeniden gösterimde yerinizi aldığınızda, Kara Süvariler gibi hazırlandığınızı düşünüyorum. İyi seyirler!

 7. Bu, gerçekten muhteşem bir deneyim olmuş olmalı. 20 yıldır süren bir bekleyiş sonunda “Yüzüklerin Efendisi” serisinin son filmini sevgilinizle birlikte sinemada izlemek, sadece bu serinin hayranları için değil, aynı zamanda birlikte paylaştığınız özel bir anı olmalı. Evlilik yüzüklerinizin bile tek yüzük olması, bu anıyı daha da özel kılmış. İşte tam da böyle anlar, hayatın en güzel yanlarını hatırlatır ve sizi hüngür hüngür ağlatır. 32 yaşındayken bile, bu tür anıları yaşadığınız için son derece şanslı hissetmelisiniz. Her anı, her deneyim gerçekten değerlidir ve bu tür özel anları paylaşmak, yaşamın en güzel tarafıdır. Ölmeden önce yaşanması gereken şeylerin başında böyle anılar gelir. Herkes biraz vakit ayırıp bu tür deneyimleri yaşamalıdır. İleride pişman olmamak için.

 8. Vay be, kitaplarını okuyup filmleri sinemada izlemek gerçekten harika bir deneyim olmalı. 34 yaşına kadar beklediğiniz an, kesinlikle unutulmaz olmalı. En sevdiğiniz film olan “Kralın Dönüşü” üçlemesinin son filmini sinemada izlemek, kitaptan alınan heyecanı ve duyguyu bir kez daha canlı olarak deneyimlemek demek. Rohan ve Rohirrim’in cesaretini ve kararlılığını sinemada izlemek gerçekten etkileyici olmalı. Atlarının ayaklarına taş değmesin ve hızları hiç eksilmesin! Bu büyüleyici anı yaşadığınız için gerçekten şanslısınız.

 9. 14 Ekim 2023

  Bir eserin, kitabı mı yoksa film uyarlaması mı daha iyi olduğu sorusunun cevabı, herkesin kişisel tercihine bağlıdır. Ancak bazen film uyarlamaları, kitapların yarattığı dünyayı görsel olarak aktarma gücüne sahiptir. Örneğin, “Kralın Dönüşü” filmindeki Pelennor Çayırları’ndaki Rohirrim’in hücumu, izleyiciye kitapta okuduğumuz hissi yaşatabilir.

  Son zamanlarda beyaz perdeye dönüş yaptı ve “Kralın Dönüşü” serisinin filmlerini beyaz perdede izleme fırsatını kaçırdım. Ancak film uyarlamaları da sinemada gösterildiğinde, büyülü bir deneyim sunabilir. İnternet üzerinden uzatılmış versiyonlar gibi tanıtımlarla alakalı yanlış bir beklentiye kapıldığınızı söylüyorsunuz, ancak normal sinematik versiyonlarını izlemek bile büyük bir keyif olmuş gibi görünüyor. Belki bir gün uzatılmış versiyonları da beyaz perdede izleme fırsatınız olur.

 10. Bu seri, insana gerçekten bir iyileştirme etkisi yapabilir.

  Savaş sahneleri, fantastik dünyanın gerçek olmayan sorunları ve karakterlerin yaşadığı zorluklar, hobbitlerin neşesi, cücelerin mizahı, güzel elfler, garip orklar, büyük fil Timur’un hatırası, hain Nazgüller… Bu tüm detaylar, insanın kendi derdini bir anlığına unutturur. Sanki hayatta bir tek darbe yememişiz, dost ihaneti görmemişiz, kalbimiz kırılmamış, sevdiklerimiz ayrılmamış, umutlarımız hala parlamış gibi hissettirir. İşte o an, kocaman bir yuvarlak kapılı bir evde, kaliteli bir tütünle içip sürekli dans ettiğimizi düşünürüz.

  Ayrıca, Aragorn’un iki gözümün çiçeği Arwen’i tutkuyla öptüğü sahne olmasaydı, her şey eksik olurdu.

 11. Evinizde yalnız olduğunuzda ve izlemek için bir şey bulamadığınızda, kurtarıcı bir film serisi olarak “Tehlike Anında Camı Kırınız” hemen aklınıza gelmelidir. Bu film serisini kaç kere izlediğinizi artık hatırlamıyorsanız da, bu filmleri izlerken sıkılmadığınızı kesinlikle biliyorsunuzdur. Bu eski filmler, görsel kalite ve hikaye açısından hala etkileyicidir. Bu gerçekten zamanın ötesinde bir başyapıttır.

  Dahası, serinin romanı da ayrı bir güzellik taşır. Onu da birkaç kez daha okumak isteyeceğinizi düşünüyorum. Bu film ve roman, zamanın ötesinde sizi içine çeken eserlerdir ve her seferinde yeni bir tat verir.

 12. Yıllardır, arzuladığınız eserin Lego serisine pahalı olmasından dolayı özlemle bakıp duruyordunuz. Ancak, Seinfeld Lego setini aldıktan sonra Lego’ya olan ilginiz tavan yapmış gibi görünüyor. Ve sonunda, Rivendell setini satın aldınız.

  Bu setin fiyatı bir hayli yüksek gibi görünüyor ve içine LED ışıklar eklemek gibi bir düşünceniz var. Ancak daha önce böyle bir işe girişmemiş ve eliniz tam anlamıyla “handyman” değilmişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Tolkien kitaplarını toplamaktan sıkıldığınız bir dönemde, yaşamın tadını çıkarmak istediğiniz bir an geldi.

  İlginç olan şu ki, bu seti yaparken yüzüklerin efendisi soundtrack’i dinlemek yerine, sabah programlarına kulak vermek gibi bir niyetiniz var. Farklı bir boyutta keyif almayı düşünüyorsunuz gibi görünüyor ve bu durum oldukça ilginç bir tezat oluşturuyor. Hayatın tadını çıkarmaya kararlısınız, ve yaşamanın keyfini çıkarmak için ilginç ve eğlenceli bir yol seçmişsiniz gibi. İyi eğlenceler!

 13. — SPOİLER —

  Frodo Baggins, Shelob’un karanlık ve kötü kokulu mağarasında ilerlerken, göğsündeki yıldız ışığını yükselterek “Galadriel!” diye haykırdı.

  Binlerce yıl boyunca tek bir ışık görmemiş olan mağara aniden aydınlandı. Ve işte o andan itibaren Frodo, karşısında örümcek benzeri Shelob’u gördü. Dev yaratığın yüzü, öfke ve kinle dolu yüzlerce kırmızı gözüyle ona dikiliyordu.

  Frodo, geri adım atmadı. Korkularına teslim olmadı, cesaretini yitirmedi. Yıldız ışığını sol eline aldı ve diğer eliyle de Sting’i çekti.

  Öylesine küçük bir bedene, tüm güçsüzlüğüne rağmen, kadim çağlardan bu yana kimsenin yenemediği, kaçamadığı Shelob’a doğru koşmaya başladı.

  Yüzük taşıyıcısı, kötülüğü yok etmeye kararlıydı. Mordor’a çok az bir mesafe kalmıştı. Yüzüğü Ateş Dağı’na fırlatacak ve tüm dünyayı bir araya getirerek karanlık hükümdarın saltanatına son verecekti.

  Sam, efendisi Frodo’yu izlerken, yüreği duygularla doldu. Bu anı, adları efsanelerde yaşayacak şarkılar ve kahramanlık hikayeleriyle süslenmiş bir şekilde hatırlayacaktı. Cesaretini toplayarak efendisini takip etti.

  Kader, örülmüş ağını sıkıca örmüştü, ancak umutla ve cesaretle ilerlemeye devam etmek için çaba harcayanların önünde her zaman bir umut ışığı parlar.

  — SPOİLER —

 14. Yüzüklerin efendisi serisinin hepsini sinemada izledim. Açıkcası zamanında güzeldi fakat şuanda pekte beğenmedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir