1. Anasayfa
 2. Ekonomi Haberleri

Enpara.com’dan Harcama Yapanlara Müjde: Dijital Platformlarda %50 İade Kampanyası!

Enpara.com’dan Harcama Yapanlara Müjde: Dijital Platformlarda %50 İade Kampanyası!
Enpara.com'dan Harcama Yapanlara Müjde Dijital Platformlarda İade Kampanyası!
1

Merhaba değerli Fiyatı Nedir okuyucuları! Enpara.com’un harika bir kampanyası hakkında sizlere bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz.

Enpara.com’dan Kazançlı Kampanya: Dijital Platformlarda Harcamaların %50’si Hediye!

Her ay dijital platformlarda yaptığınız harcamaların yarısı artık sizin için kazanca dönüşüyor! Enpara.com, 2023 yılına özel olarak Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime, Disney Plus, Exxen, Steam, PlayStation Network ve Xbox gibi popüler platformlarda yapılan harcamalarınızın %50’sini iade ediyor. Detayları ve şartlarıyla bu avantajlı kampanyayı sizin için derledik.

Enpara.com'dan Kazançlı Kampanya Dijital Platformlarda Harcamaların 'si Hediye!
Enpara.com’dan Kazançlı Kampanya Dijital Platformlarda Harcamaların ‘si Hediye!

Kampanya Detayları

 • Geçerlilik Tarihi: 1 Ocak 2023 – 30 Eylül 2023
 • Kimler Yararlanabilir: Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Bu kazançlı kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekmektedir:

 1. Enpara.com Kredi Kartı Kullanımı: Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime, Disney Plus, Exxen, Steam, PlayStation Network ve Xbox platformları üzerinden harcama yapmanız gerekmektedir.
 2. Otomatik Fatura Ödeme Talimatları: En az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın olması gerekmektedir. Bu talimatlar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’na tanımlanmış olmalıdır.
 3. Ekstre Borcu Şartı: Kampanyanın geçerli olduğu ay içinde kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstresine ait ekstre borcunuzun en az 5.000 TL olması gerekmektedir.

Nasıl İade Alabilirsiniz?

Kampanya kapsamında her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Kampanya her ay Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan harcamalar için geçerlidir. Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.
 • Harcama yaptığınız ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın ve bu faturalara ait ödeme kaydınızın bulunması gerekmektedir.
 • Aynı ay içinde toplamda 150 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 150 TL’nin üzerinde kalan kısım için iade yapılmaz. Aylık maksimum iade tutarı 75 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 675 TL iade alabilirsiniz.
 • Kampanya sadece Netflix, Spotify, Youtube Premium, Amazon Prime, Disney Plus, Exxen, Steam, PlayStation Network ve Xbox’ın kendi web siteleri veya mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

Unutmayın, bu avantajlı kampanya 30 Eylül 2023‘e kadar geçerlidir. Kazançlı alışverişler dileriz!

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Enparada youtube vs premium üyeliklerine indirim baya uzun bir zamandır var bunu kullanın arkadaşlar yarı fiyatına kullanıyorsunuz.
  netflix var
  youtube var
  exxen var

  disney vardı ama kalır mı bilmiyorum:D

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir