1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Erkan Kolçak Köstendil Ne Kadar Kazanıyor

Erkan Kolçak Köstendil Ne Kadar Kazanıyor
Erkan Kolçak Köstendil Ne Kadar Kazanıyor
1

Erkan Kolçak Köstendil Namı Diğer Vartolu Ne Kadar Kazanıyor

Erkan Kolçak Köstendil Ne Kadar Kazanıyor, Erkan Kolçak Köstendil kaç para Kazanıyor, Vartolu ne kadar kazanıyor, vartolu kaç para alıyor, Erkan Kolçak Köstendil bölüm başına ne alıyor, Erkan Kolçak Köstendil kazanç, Erkan Kolçak Köstendil kazancı, vartolu kazancı, vartolu kazanç, vartolu kaç para kazanıyor gibi sorularınız için bu yazıyı yayınladık.

Erkan Kolçak Köstendil Ne Kadar Kazanıyor

Erkan Kolçak Show T.V. ekranlarının sevilen dizisi Çukur dan bölüm başı 41 Bin TL kazanıyor. (Çukur Dizisi Final yapmıştır, Yeni başlayacağı proje ile ilgili kazanç bilgisini netleştiği zaman paylaşacağız.)

Erkan Kolçak Köstendil kazanç
Erkan Kolçak Köstendil kazanç

Vartolu Ne Kadar Kazanıyor

Ödülleri : 
Galatasaray Üniversitesi Sinepark Kısa Film Yarışması – En iyi senaryo -En iyi görüntü – kısa film “Vakit”

Kral Midas Kısa Film Yarışması ‘En İyi Film-En İyi Yönetmen’ – kısa film “Vakit”

Tiyatro Tiyatro dergisi tarafından “Yılın Erkek Oyuncusu” ödülü – AuT (Oyun)

17. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri, Seçici Kurul Genç Oyuncu Özel Ödülü – (Aut – Sıfırnoktaiki)

47. Antalya Altın Portakal Film Festivali Özel Gösterim iyi senaryo-en iyi görüntü-en iyi yönetmen-en iyi film ödülü – kısa film “Vakit”

 

Yer Aldığı Film ve Diziler:

Çukur / Vartolu / 2017 –

 

Familya / Toprak / 2016

 

Muhteşem Yüzyıl: Kösem / Şahin Giray Han / 2015

 

Ulan İstanbul / Karlos / 2014

 

Merhamet / Mehmet / 2013

 

Kara Bela / Güven / 2015

 

İtirazım Var / Süpermen / 2014

 

Sakarya Fırat / Mahmut Karakum / 2009-2010

 

Güz Sancısı / Nümayişçi / 2008

 

Erkan Kolçak Köstendil 16 Ocak 1983 yılında Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul ve Ortaokul eğitimini Bursa’da tamamlamıştır. Ardından Bursa Atatürk Lisesi’nden mezun olan Kolçak, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Bir zamanlar Bursaspor’da kalecilik yapan Kolçak, daha sonra kariyerine sinema ve televizyonda çeşitli  dizi, filmlerde oyunculuk yaparak devam etmiştir. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol alan Kolçak, Tiyatroya Tuncay Özinel Tiyatrosu’nda  başladı. Ardından TRT1’de yayınlanan “Sakarya Fırat” dizisindeki Er Mahmut Karakum karakteri ile tanınmıştır. Orta metraj film olan “Torbacının Esrarı” adlı filmin senaryosunu yazmış aynı zamanda çekimlerini de kendisi Amsterdam ve İstanbul gibi şehirlerde tamamlamıştır. 2008 yılında “Güz Sancısı” adlı film ile beyaz perdeyle ilk kez buluşmuştur. 2014 yılında yayınlanan Ulan İstanbul dizisinde “Karlos” karakteri ile pek çok kişinin sevdiği ve yakından takip ettiği bir oyuncu haline geldi. Erkan Kolçak Köstendil, 2017 yılında uzun zamandır birlikte olduğu güzel oyuncu Cansu Tosun ile nişanlandı. 2017 yılı itibariyle Show T.V.’nin sevilen dizisi “Çukur” dizisinde “Vartolu” karakterini canlandırıyor.

 

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?, Vartolu Kimdir? 

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir