Erkan Petekkaya Ne Kadar Kazanıyor?

Erkan Petekkaya Namı Diğer Delikanlı Sadi Ne Kadar Kazanıyor?

 

Duygusal bölümleriyle gündemde sıkça yer alan KIRMIZI ODA dizisi oyuncularından Delikanlı Sadi karakterine hayat veren Erkan PETEKKAYA şimdide çukur dizisinde rol alacak ve kazancını sizlerle paylaşıyoruz. bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olan Petekkayanın, Bu Merak doğrultusunda Erkan PETEKKAYANIN bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık.

Erkan Petekkaya Ne Kadar Kazanıyor?

Erkan Petekkaya Çukur dizisinde rol alacak öğrenilen bilgiye göre Erkan Petekkaya Çukur Dizisinden Bölüm Başına 130 BİN TL alacak.

Erkan Petekkaya muhteşem oyunculuğu ile rol aldığı KIRMIZI ODA dizisinde bölüm başına 100 BİN TL almaktaydı. Ayrıca seyircilerin ilgi göstermesinden dolayı normalde bitecek olan anlaşma uzatılmış ve konu daha da derinlik kazanmıştır.

Erkan Petekkaya “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizide oynadığı sırada bölüm başı 35 Bin TL alırken, daha sonra başrol olarak oynadığı Dila Hanım dizisinden bölüm başı 55 Bin TL kazanmıştır. Geçtiğimiz senelerde yine başrolde oynadığı Paramparça dizisinde ise aylık 450 Bin TL kazanmıştır.

Erkan Petekkaya Bölüm Başı kaç para alıyor
Erkan Petekkaya Bölüm Başı kaç para alıyor

Erkan Petekkaya Biyografi

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda’da Deli Sadi rolünü canlandıran başarılı oyuncu Erkan Petekkaya izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor. Canlandırdığı rolü ile beğeni toplayan Erkan Petekkaya Doğduğun Ev Kaderindir dizisine transfer olmasıyla konuşulurken şimdi de Çukur dizisine transfer haberi gündeme bomba gibi düştü. Peki Erkan Petekkaya kimdir? Erkan Petekkaya kaç yaşında ve nereli? İşte Erkan Petekkaya Çukur transfer haberi ve detayları sizlerle…

Erkan Petekkaya çukurdan kaç para kazanıyor
Erkan Petekkaya çukurdan kaç para kazanıyor

 

Çukur’un yayınlanan son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan diziye Kırmızı Oda dizisinin Delikanlı Sadi’si katılacak!

Kırmızı Oda dizisine giriş yaptığı andan beri dikkatleri üzerine çekmiş olan Sadi karakteri, dizide hem güldüren hem de ağlatan bir karaktere hayat veriyor. Dizi izleyicileri Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterini çok beğeniyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisine rüzgarıyla giriş yapan Delikanlı Sadi, fırtınasını estirmişti.

 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Ali Rıza’nın eski bir dostu olarak giriş yapmış olan Sadi karakteri dizide etkisini göstermişti. Şimdi sosyal medya kullanıcılarının iddiasına göre ise Sadi karakteri Çukur dizisinde boy gösterecek. İşte Sadi karakterinin Çukur dizisine giriş yapacağı tarih!

Erkan Petekkaya Bölüm Başı kaç para alıyor
Erkan Petekkaya Bölüm Başı kaç para alıyor

Dizinin finalini Mayıs sonuna alan Çukur dizisine Sadi karakteri, 3 bölüm sonra sosyal medya kullanıcılarının iddialarına göre giriş yapacak. Çukur dizisinde Yamaç’ın yanında olacak olan Sadi karakteri aynı zamanda Amca ve Vartolu’nunda tam karşısında olacak.

 

Sosyal medya kullanıcıları Sadi’nin gelişiyle birlikte “Şimdi Vartolu düşünsün” yorumlarını yaptılar. Yamaç ve Vartolu taraflarını belli etmiş ve mezarda birbirlerine “Hodri meydan” sözlerini kullanmışlardı.

 

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor

 

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir