1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Esra BİLGİÇ Ne Kadar Kazanıyor

Esra BİLGİÇ Ne Kadar Kazanıyor
Esra Bilgiç Ne Kadar Kazanıyor
1

Esra BİLGİÇ Namı Diğer Sibel YILDIRIM Ne Kadar Kazanıyor

Heyecanlı bölümleriyle gündemde sıkça yer alan RAMO dizisi başrollerinden Sibel karakterine hayat veren Esra BİLGİÇ bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Esra BİLGİÇ’in bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık.

Esra BİLGİÇ Ne Kadar Kazanıyor

Dizinin başrollerinde bulunan Esra Bilgiç, bölüm başına aldığı ücret merak konusu oldu. Oyuncular, her 3 veya 4 haftada bir toplu ödeme alır. Sibel’i canlandıran Esra Bilgiç, bölüm başına yaklaşık 45 bin lira almaktadır.

Esra Bilgiç Kaç Para Kazanıyor
Esra Bilgiç Kaç Para Kazanıyor

Esra BİLGİÇ Biyografi

Ramo’da Sibel’i canlandıran Esra Bilgiç, 1992 yılında Ankara Yenimahalle’de doğdu. 2011 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkileri bölümünü kazandı. İlk projesi olan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisindeki Halime Sultan karakteri ile oyunculuk kariyerine başladı.

Esra Bilgiç bölüm başı ne alıyor
Esra Bilgiç bölüm başı ne alıyor

Londra’daki Royal Academy of Dramatic Arts’ta drama ve ses eğitimi alan Bilgiç, aynı zamanda piyano ve binicilik dersleri de alıyor. Şu an İstanbul Şehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam eden genç oyuncu, ‘Ramo’da Sibel karakterini canlandırıyor.

Esra Bilgiç’in Oynadığı Diziler
Ramo / Sibel / 2020 –
Bir Umut Yeter / Derya / 2018
Diriliş Ertuğrul / Halime Sultan / 2011-2018

Esra Bilgiç’in Oynadığı Filmler
Adanış: Kutsal Kavga / 2020

Ramo dizisinde Sibel karakteri ilgiyle araştırılmaktadır. İzleyiciler Ramo’daki Sibel’in hayat hikayesini araştırmaktadır. Ramo dizisinde Sibel karakterine Esra Bilgiç hayat vermektedir. Peki ama Ramo Sibel kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Esra Bilgiç Ne Kadar Kazanıyor
Esra Bilgiç Ne Kadar Kazanıyor

Yer altı dünyasının patronu Cengiz’in kızı… Aklı başında, iyi eğitim almış, cesur, güçlü bir kadın. Çok sevdiği babasına ve ailesine karşı açılan beklenmedik savaş, Sibel’in hayatını kökten değiştirir. Kim dost kim düşman ayırt edemez. Tüm bu karışıklığın içinde yaşadığı asıl savaş ise ruhundadır. Aşk mı? Nefret mi?

 

Esra Bilgiç Ramo dizisinde Sibel karakterini canlandırmaktadır. Ramo’nun Sibel’i yer altı dünyasının patronu Cengiz’in kızıdır. Peki ama Ramo Sibel ile ilgili detaylı bilgiler nelerdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra, erken final yapan Bir Umut Yeter dizisinde 6 bölüm Derya Akar rolünü canlandırdı. Bir senelik aranın ardından, 2020 yılının Ocak ayından itibaren Show TV’de yayımlanan Ramo dizisinin başrolünde Sibel Kaya karakterini canlandırmaktır.

Esra Bilgiç Kimdir?

Ünlüler Ne Kadar Kazanıyor

Ramo son bölüm izle

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir