1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları

Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları
Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları
1

Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Fatih Karadeniz Pidecisi Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları, Güncel Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Fatih Karadeniz Pidecisi Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Fatih Karadeniz Pidecisi Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Fatih Karadeniz Pidecisi Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Fatih Karadeniz Pidecisi Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Fatih Karadeniz Pidecisi Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Fatih Karadeniz Pidecisi Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Fatih Karadeniz Pidecisi Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Fatih Karadeniz Pidecisi Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Fatih Karadeniz Pidecisi Menü

Yılların verdiği tecrübe ile İbrahim Usta 1969’dan beri pidelerini sizler için pişirmeye devam ediyor.

Ürünlerimizin lezzeti özenle seçtiğimiz malzemelerin, aslına uygun olarak içi geleneksel taşlarla döşenmiş yöresel fırımınızda, ustamızın ellerinde harmanlanmasından kaynaklanmaktadır.

Kavurma Rize’den peynir ve tereyağı Trabzo’dan süt ve yumurta günlük olarak özel çiftliklerden pastırma ve kıyma da dananın en güzel yerinden sizler için tarafımızdan hijyenik koşullarda özenerek hazırlanmıştır.
Afiyetle yemeniz , pideyle hafif kalmanız dileğiyle

Fatih Karadeniz Pidecisi Menü Fiyatları

Sucuklu Pide 30 TL
Sucuklu Kaşarlı Pide 32 TL
Sucuklu Peynirli Pide 30 TL
Ispanaklı Sucuklu Pide 30TL
Kıymalı Pide 24 TL
Kavurmalı Pide 30 TL
Peynirli Pide 23 TL
Karışık Pide 24 TL
Kıymalı Peynirli Pide 24 TL
Kavurmalı Peynirli Pide 30 TL
Kuşbaşılı Pide 30 TL
Fatih Karadeniz Pidecisi 2021 Fiyat
Fatih Karadeniz Pidecisi 2022 Fiyat
Kuşbaşılı Kaşarlı Pide 32 TL
Pastırmalı Kaşarlı Pide 35 TL
Pastırmalı Peynirli Pide 34 TL
Ispanaklı Pastırmalı Pide 34 TL
Kavurma Peynirli Pide 30 TL
Ispanaklı Pide 22 TL
Yağlı yumurtalı Pide 25 TL
Yuvarlak Kıymalı Pide 30 TL
Yuvarlak Pastırmalı Peynirli Pide 35 TL
Kavurma Kaşarlı Pide 32 TL
Ispanaklı Kıymalı Pide 24 TL
Yuvarlak Peynirli Pide 25 TL
Yuvarlak Kavurmalı Pide 35 TL
Yuvarlak Pastırmalı Peynirli 32 TL

Beylikdüzü Şube

Adres : Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 48/7 Beylikdüzü /İSTANBUL

Tel: (0212) 875 28 24

 

Fatih Şube

Adres: Zeyrek mahallesi büyük karaman caddesi no 40 Fatih/İSTANBUL, 34083 Fatih/İstanbul

Tel: (0212) 534 00 23

 

Aygır Burger Menü Fiyatları

Fatih Karadeniz Pidecisi Web Sitesi

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir