1. Anasayfa
 2. Genel

Fuska Su Fiyatları

Fuska Su Fiyatları
Fuska Su 2022 Menü
1

Fuska Su Güncel Fiyatları

KOÇBEY GROUP, Doğal Kaynak Suyu sektöründeki on yedi yıllık engin tecrübesini ve Türkiye’nin en geniş doğal kaynak suyu rezervlerine sahip olan Sapanca bölgesindeki tesisiyle “FUSKA” markası adı altında ulusal ve uluslararası pazarda yer almaktadır.

Suyun ekonomik değeri; kalitesinin yanı sıra tüketimin en fazla olduğu pazara olan yakınlığı ile ölçülür. Biz de FUSKA Doğal Kaynak Suyu olarak İstanbul ve Ankara gibi tüketimin en fazla olduğu iki şehre en yakın mesafede ve büyük su rezervlerine sahip fabrikalardan biriyiz.

Kaynağımız yılın beş ayı kar altındadır ve insan faktörü tarafından etkilenme riski hiç yoktur.

SUYUN ÖNEMİ VE FUSKA DOĞAL KAYNAK SUYU

Bu tanımı yaptıktan sonra; NİÇİN FUSKA DOĞAL KAYNAK SUYU? Bu sorunun yanıtını verebilmek için suyu biraz tanımak gerekiyor.

Su, insan yaşamı için oksijenden sonra gelen en önemli öğedir. İnsan yemek yemeden haftalarca canlılığını sürdürebilirken susuz ancak birkaç gün yaşayabilir. Kanın %92’si, kemiklerin %22’si, beynin ve kasların %75’i sudur. Hücrelerin yaşamsal faaliyetleri, vücut fonksiyonlarının yerine getirilmesi vücudun su dengesinin korunması ile mümkündür. Vücutta biriken toksinleri atmak, vücudun ısı dengesini sağlamak için idrarla 1500, deri yoluyla 500, dışkı ve solunum ile 300’er ml (toplamda yaklaşık 2,5 lt) su kaybedilmektedir. İnsan vücudundaki; Karbonhidratlarının tümünü, Yağlarının tümünü, Proteinlerinin yarısını, Suyunun %10’unu, Yitirirse Yaşam Tehlikeye Girer.

% 5’lik su kaybında; birey konsantre olamaz. % 8’lik su kaybında baş dönmesi, aşırı yorgunluk, soluma güçlüğü oluşur. % 10’luk su kaybında kas spazmı, aşırı yorgunluk, dolaşım, böbrek yetmezliği gibi ciddi sağlık sorunları ortaya çıkar. % 20’lik su kaybında ölümle sonuçlanır.

FUSKA DOĞAL KAYNAK SUYUNUN ÖZELLİKLERİ

SU REZERVLERİ (Kaynaklar): FUSKA Doğal Kaynak Suyu yılın beş ayı karla kaplı olan Sapanca´nın yüksek dağlarından gelmektedir. İnsan faktöründen kirlenme rıskı olmayan FUSKA Doğal Kaynak Suyu canlı için yaşamsal önem arz eden zengin minareller içermektedir. FUSKA Doğal Kaynak Suyu fabrikası 35lt/saniye su rezervlerine sahiptir. Dünya standarlarında ve gıda yönetmeliğine uygun malzemeler kullanılarak 21 km´lik izale hattı ile kaynaklar fabrikaya indirilmiştir.

Bu yüzden; FUSKA DOĞAL KAYNAK SUYU; Zengin mineraller içerdiğinden tercih edilme sebebidir.
FUSKA DOĞAL KAYNAK SUYU değerleri; Sertlik; 2,78, Ph; 7,5 İletkenlik; 65´tir.

Fuska Su Fiyat
Fuska Su Fiyat

Fuska Su Fiyatları

Sular

Su (50 cl.) (24 Adet)
24,00 TL

Su (1,5 L.) (12 Adet)
24,00 TL

Su (5 L.) (4 Adet)
24,00 TL

Damacana Su (19 L.)
16,00 TL

Cam Damacana Su (15 L.)
19,00 TL

Su (33 cl.) (24 Adet)
24,00 TL

Su (33 cl.) (24 Adet) (Cam Şişe)
50,00 TL

Su (75 cl.) (12 Adet) (Cam Şişe)
50,00 TL

Fuska Bardak Su (25 cl.) (40 Adet)
24,00 TL

Fuska Bardak Su (20 cl.) (60 Adet)
24,00 TL

A101 Su Fiyatları

Fuska Su Web Sitesi

 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir