1. Anasayfa
 2. Genel

Hepsiburada Kargo Fiyatları

Hepsiburada Kargo Fiyatları
Hepsiburada Kargo Fiyatları
0

Hepsiburada Kargo Fiyatları araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir Hepsiburada Kargo Fiyat araştırması yaptık. Fiyat araştırma platformu olarak sizlere en güncel bilgileri Hepsiburada Kargo Fiyatları listesinde olduğu gibi sunmaya çalışmaktayız.

Hepsiburada Kargo fiyatı başlığı altında sizlere güncel ve detaylı fiyat bilgileri sunduk. Dolar kurundaki hareketlilik ve enflasyondan dolayı hepsi burada kargo fiyatları zamlandı. hepsi burada kargo fiyatları hakkında tüm detaylara değinelim;

Hepsiburada Kargo Ücreti
Hepsiburada Kargo Ücreti

Hepsiburada Kargo Fiyatları

Ekonomideki hareketlilikten dolayı Hepsiburada Kargo Fiyatları listesi de sürekli zamlanmaktadır. Tamda bu konuda sizlere sürekli güncel Hepsiburada Kargo Fiyatı bilgisini sunmayı arzu etmekteyiz.

Son araştırmalarımız doğrultusunda ilgili kurumların mağaza, çağrı merkezi ve internet mecralarından toparladığımız güncel Hepsiburada Kargo Fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • Hepsiburada Kargo Fiyatları diğer kargolardaki gibi desi hesabıyla yapılır.
 • 0 Desi Hepsiburda kargo ücretleri: 25,57 TL – 41,85 TL arası,
 • 1 Desi Hepsiburda kargo ücretleri: 25,57 TL – 41,85 TL arası,
 • 2 Desi Hepsiburda kargo ücretleri: 27,84 TL – 42,59 TL arası,
 • 3 Desi Hepsiburda kargo ücretleri: 27,84 TL – 44,47 TL arası,
 • 4 Desi Hepsiburda kargo ücretleri: 27,84 TL – 45,09 TL arası,
 • 5 Desi Hepsiburda kargo ücretleri: 32,57 TL – 48,84 TL arasındadır.

Fiyatlardaki değişiklikleri haftalık olarak takip etmekteyiz. Beklemediğimiz, farkına varmadığımız bir güncelleme olduğunda yorumlar kısmından bizimle paylaşırsanız 1 saat içerisinde güncel bilgileri yayına alırız.

Hepsiburada Satıcı Kargo Fiyatları
Hepsiburada Satıcı Kargo Fiyatları


Yeni yıldan itibaren geçerli olacak şekilde, satışlarınızı artırmayı ve kargo yükünüzü hafifletmeyi amaçlayarak, Hepsiburada kargo bedava politikasındaki değişiklikleri şöyle belirtiyor. 75 TL ve üzeri kargo bedava sınırını 100 TL ve üzerine çıkartmayı düşünüyorlar.

Ayrıca, Desi fiyatlarında yapılacak güncellemelerle birlikte, 100 TL altındaki ürünlerinizin satışını desteklemek amacıyla “kampanyalı sabit fiyat” uygulamasında değişiklikler yapmayı düşünüyorlar.

Mağaza bazlı 100 TL ve üzeri kargo bedava kampanyası devam edecek, ancak 100 TL’nin altındaki siparişler için kampanyalı sabit fiyatlarında bazı değişiklikler yapılacaktır.

50 TL’nin altındaki siparişleriniz için:

 • hepsiJET gönderileri için 12,99 TL + KDV,
 • Diğer kargo firmalarının gönderileri için 19,99 TL + KDV kampanyalı sabit fiyat üzerinden gönderi bazlı ücretlendirilecektir.

50 TL ile 99,99 TL arasındaki siparişleriniz için:

 • hepsiJET gönderileri için 19,99 TL + KDV,
 • Diğer kargo firmalarının gönderileri için 22,99 TL + KDV kampanyalı sabit fiyat üzerinden gönderi bazlı ücretlendirilecektir.

Firmanıza gelen siparişin toplam tutarı 100 TL ve üzerinde ise kargo ücretiniz güncellenen Desi/Fiyat listesine göre gönderi bazlı olarak ücretlendirilecektir. Bu değişikliklerle, satışlarınızı artırırken kargo maliyetlerinizi optimize etmenize yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Hepsiburada Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

Hepsiburada’da kargo ücreti hesaplama yöntemleri şu şekildedir:

 1. Ürün Fiyatı 30 TL ve Altı: Eğer satmış olduğunuz ürünün fiyatı 30 TL’nin altındaysa, HepsiJet kargo firması tarafından 3,99 TL + KDV olarak bir kargo ücreti belirlenir.
 2. Ürün Fiyatı 30 TL ve Üzeri: Satmış olduğunuz ürünün fiyatı 30 TL veya daha fazlaysa, kargo ücreti desi/fiyat listesi üzerinden hesaplanacaktır. Desi ölçümleri ve fiyatlandırmaları için Hepsiburada ve kargo firmalarının güncel faturalarını ve bilgilerini yakından takip etmek önemlidir.

Satıcılar için kargo ücretleriyle ilgili sorunlar genellikle önemli bir konudur. Bu nedenle, kargo ücretlerini doğru bir şekilde hesaplamak ve takip etmek, işinizin başarısı açısından kritik bir faktördür.

Hepsiburada Kargo Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Hepsijet Kargosu kimindir?

Hepsijet kargosu, hangi e-ticaret sitesine ait olduğunu belirtmek gerekirse, e-ticaret sitesi olan hepsiburada.com’un bir iştirakidir.

Hepsijet Kargom ne zaman teslim edilir?

Hepsijet kargosuyla gönderilen ürünlerin teslimat süresi, gönderilen mesafeye bağlı olarak değişir. 0-600 km arası gönderiler, minimum (1) bir gün içinde maksimum 5 iş gününde ilgili adrese teslim edilir. 600-1200 km mesafe arasındaki gönderiler ise minimum 1 (bir) iş gününde maksimum 6 iş gününde teslim edilir.

Hepsiburada’da kargo ücretleri ne kadar?

Hepsiburada’nın açıkladığı yeni liste doğrultusunda kargo ücretleri şu şekildedir:
0 Desi için 22,57 TL
1 Desi için 22,57 TL
2 Desi için 24,84 TL
3 Desi için 24,84 TL
4 Desi için 24,84 TL
5 Desi için 29,57 TL.

Hepsiburada’da kargo ücretsiz ne kadar alışveriş yapılmalıdır?

Yeni yıldan itibaren geçerli olacak şekilde, Hepsiburada’da kargo ücretsiz alışveriş sınırı 100 TL ve üzeri olarak revize edilmiş olup, 75 TL’den 100 TL’ye yükseltilmiştir.

Hepsiburada’da kargo ücreti nasıl hesaplanır?

Hepsiburada’da kargo ücreti, sipariş edilen ürünün ağırlığına, hacmine ve teslimat adresine göre hesaplanır. Genel olarak, 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavadır. 200 TL’nin altındaki alışverişlerde ise kargo ücreti, ürünün ağırlığına ve hacmine göre 10-30 TL arasında değişmektedir.

Hepsiburada’da kargo ücreti hangi kargo firmaları tarafından tahsil edilir?

Hepsiburada, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo ve Yurtiçi Kargo gibi Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarıyla çalışmaktadır. Siparişinizin hangi kargo firması tarafından teslim edileceği, teslimat adresinize göre belirlenir.

Hepsiburada’da hızlı kargo var mı?

Evet, Hepsiburada’da hızlı kargo seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenek sayesinde, siparişiniz 1-2 iş günü içerisinde teslim edilir. Hızlı kargo seçeneğiyle teslimat ücreti, normal kargo ücretinden daha yüksektir.

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Hepsiburada Kargo fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Hepsiburada Kargo fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir