1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Instagram Profil Resmi Büyütme Kolaylığı: Sosyal Evin

Instagram Profil Resmi Büyütme Kolaylığı: Sosyal Evin
Instagram Profil Resmi Büyütme Kolaylığı Sosyal Evin
2

Bireylerin özgürce paylaşım yapabildiği, fotoğrafların üzerinde filtrelerin kullanılabildiği sosyal medya platformuna Instagram olarak isimlendirilir. Instagram İlk olarak 2010’da iPhone ve iPad’lerin kullanıcıları için yayınlanmıştır. Yayınlandıktan hemen sonra çok ilgi görmüştür. Hatta 2014 yılında 200 milyondan fazla insanın kullandığı bilinmektedir.

İnsanlar Neden Instagram Kullanıyor?

 • Bu uygulama içerisinde sosyalleşebilirsiniz- Kişisel olarak kullanabileceğiniz gibi farklı hesapları da takip edebilirsiniz
 • Çok sayıda hesap takip ederek kendinizi geliştirebilirsiniz
 • Geçmiş zamanda paylaşılan fotoğraflar, otomatik olarak fotoğraf albümü içerisinde saklanmaktadır
 • Uygulamada kullanılan filtreler en sade fotoğrafları bile profesyonel duruma getiriyor
 • Mobil, tablet ve bilgisayarlara uyumludur
 • Sürekli güncellenmektedir
 • İşletmeler uygulamaya reklam vererek kendilerini tanıtma imkanı bulmaktadır
 • En önemlisi ise farklı uygulamalarla bütünleşip çalışmaktadır.
İnsanlar Neden Instagram Kullanıyor
İnsanlar Neden Instagram Kullanıyor

Hesabımı Instagram’da Hızlı Nasıl Büyütebilirim?

Gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurma isteği sosyal medya platformlarını canlandırmıştır. Hemen bir hesap açsanız bile hesabınız çok hızlı büyümemektedir. Sosyalevin.com adresi sizlere kolay büyüme olacağı sağlıyor. Site içerisinden takipçi satın alıp kitlenizi hızlıca büyütebilirsiniz. Sadece takipçi değil beğeni de satın alabilirsiniz. Bu sayede gönderileriniz de çok beğeni alacaktır.

Hesabınız büyüdükten sonra sizi takip etmek insanlar çoğalacaktır. Tanımadığınız insanlardan istek gelecektir. Profil resimleri küçük olduğu için resimlerini net olarak göremezsiniz. Sosyalevin.com bu duruma da çözüm buluyor. Bu durum sosyal medyada ‘’insta pp büyütme’’, ‘’instagram pp büyütme’’ olarak isimlendiriliyor. Siz insta pp büyütme ve instagram pp büyütme arasındaki fark nedir diye düşünmeyin.

Sosyalevin.com sitesine gidin ve instagram profil büyütme butonuna tıklayın. Çoğu internet sitesinde instagram profil büyütme butonu bulunmaz. Bu yönden sitemiz çok başarılıdır. Büyüttüğü resimleri kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Instagram Profil Büyütme Neden Yapılır?

Instagram uygulaması içerisinde profil resimlerini büyük görememekteyiz. Bu durum ise gelen isteklerdeki insanların kim olduğunu anlamayı zorlaştırmaktadır. Hatta hesap gizli bir hesap ise paylaşımlarını da göremezsiniz. Daha çok merak edersiniz. Gelen isteklerdeki hesapların kime ait olduğunu anlamak için profil büyütme işlemi gerçekleştirilir.

Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır?

İlk olarak sosyalevin.com adresine gitmelisiniz. Daha sonra site içerisinden instagram ile ilgili alana gidin. Burada instagram için gerekli çok sayıda buton göreceksiniz. Siz içlerinden instagram profil fotoğrafı büyütme olan butonu seçmelisiniz. Daha sonra yeni bir pencere açarak instagram adresine gidin. Hesap bilgilerinizi girerek kendi hesabınızın içerisine girin.

Profil resmini büyük görmek istediğiniz kişinin hesabına tıklayın. Bağlantı adresini kopyalayın. Daha sonra tekrar sosyalevin.com adresine dönün. Önünüze bir bağlantı yapıştırma yeri çıkmaktadır. Bu bağlantı yapıştırma yerine kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın. Ya da sadece kullanıcı adını yazabilirsiniz. Bir dakika bile sürmeden dilediğiniz kişinin profil fotoğrafını büyük şekilde göreceksiniz. Dilerseniz bu fotoğrafı cihazınıza indirebilirsiniz.

Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır
Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır

Instagram Profil Büyütme Ücretli mi?

Uygulamamız içerisinde tamamen ücretsiz bir şekilde dilediğiniz kişinin profil fotoğrafını büyütebilirsiniz. Sizden kesinlikle bir ödeme işlemi talep edilmeyecektir.

Instagram Profil Büyütme İşleminden Sonra Karşı Tarafa Bildirim Gider mi?

Böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Bağlantısını kopyalamanız veya kullanıcı adını kullanmanız o kişiye bildirim iletmez. 

Sosyalevin.com Adresi Neden Tercih Edilmektedir?

 • Ödeme sistemi çoğu siteye oranla daha güvenilirdir- Ödeme işlemleriniz anında gerçekleşir 
 • Satın aldığınız paket anında hesabınıza aktarılır
 • Takipçi veya beğeni sayınız düşmez
 • Herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde teknik ekipleri size destek olur
 • Site içerisinde her şey ücretli değildir. Örneğin, profil fotoğrafı büyütme işlemini tamamen ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yıllardır bu işi yaptıkları için site çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir.

Kaynak: https://sosyalevin.com/instagram-profil-fotografi-buyutme/

Bedava İnternet KampanyasıTürkiye’nin En Kaliteli Blogu R10.NetYemeklerin Lezzetini Artıran Yeni Yöntem: Sebze TozlarıInstagram Profil Resmi Büyütme Kolaylığı: Sosyal EvinSaman Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 20 Ekim 2023

  Herkesi ünlü yapmak ve onları adeta takip etmekle meşgulken, sonunda dolandırıldım. Bu, bazen çok fazla güvenmeye ve kendini kaptırmaya yol açan bir durum.

 2. Sosyalevinle çalıştım bir kaçkere tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir